Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Eki Görüntüle 737292 Eki Görüntüle 737293 Eki Görüntüle 737294 Eki Görüntüle 737295 Eki Görüntüle 737296 Eki Görüntüle 737297 Eki Görüntüle 737298 Eki Görüntüle 737299 açıklama :KK16:
ilk baştaki iki şirket resminde :84-83 kiloyum
sonraki şirket resmin de gömlek pantolon :66-67 kiloyum
beyaz gömlekli ve emirle olan resim de 65 kiloyum
kırmızı tişörtlü resimdede 64-65 arası bişeyim
maşa da oturan halim de 68 tam belli dedil emme durum buuuu
not resimler tıklayınca büyüyo:KK52:

berişim öbüt topikte de beğenmiştim burda bi daha baktım bi daha hayran kaldım:KK9::KK9::KK16:

annem bana tam sınıf saatinde eder de bende öyle yaptım sana:KK9::KK9: çook sevindim canım benim ya iyi geçmesinee inşallah sıralama da iyi gelir istediğin bölüme gidersin tatlım benimm:KK54::KK54: canım benim sevdim ki seni dualara dahil oldun yani:KK34:

ayyy inşallah öbür sınava daha fzla çalştm ablacm :44::44: inşallah snde bnde seni çokk sevdimki :KK54:54:

canım benim çoookk sevinim inşallah başarılı bi şekilde biter tedava süreci ve topiğimizin bebişi olur:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ayrıca diet topiği ne demek öyle canım burda herşeyi paylaşıyoruz tabi ki böyle güzel haberi paylaşmıcan da ne paylaşıcaksın:KK34:

bnde çokk sevindimmmmmmmmmmmm :KK54::KK54: dualarımız sennle anne olursn inş.. en kısa zamnda topigimizn bebişi olur :KK54::KK54:

berişim öbüt topikte de beğenmiştim burda bi daha baktım bi daha hayran kaldım:KK9::KK9::KK16:

bnde çokk begndm gerçektn ayrıca vücudnda hiçç sarkmamş süperr bi fizk olmş ablammm :KK54::KK54: msni bi trlü indiremedm bn özeldn foto atsn olurmu bnde çokk merk ettm yüzünü :KK54::KK54:

bnde çokk begndm gerçektn ayrıca vücudnda hiçç sarkmamş süperr bi fizk olmş ablammm :KK54::KK54: msni bi trlü indiremedm bn özeldn foto atsn olurmu bnde çokk merk ettm yüzünü :KK54::KK54:[/QUOTE]

teşekkür ederim şekerim ama özel den olmuyo resim atma mail adresin var sa o da olur

melegim geldi mi resimler

2 ay önce burun amelyatı oldum ve amelyattan sonra asırı kilo aldım bi iştah patlaması yasıyorum suanda 68 kiloyum boyumda 1.65 yaşım 20 kendimi cok kötü hissediyorum vücüut tipim tam anlamıyla armut biçiminde ve bu durum beni aşırı rahatsız ediyo aşırı olgun görünüyorum ne yapsam kilo veririm 10 kilo fazlam oldğunu söylüyorlar :/

Öncelikle çok çok geçmiş olsun. Bu listeyi yapabilirsiniz.

Arkadaşlar kilo bekçisini duymuşsunuzdur. Kilo bekçisi online olarak seninle irtibatlı olan seni takip eden kişi. Ben bu listeyi çok beğendim. Bunu biriyle kadınlar kulübü sitesinde kilo bekçimi bularak karşılıklı yapmak istiyorum. Böyle daha etkili oluyor. Varmı bana arkadaşlık etmek isteyen biri. Yaklaşık aynı kilolarda olursak daha iyi olur. Hem bu sitede her gün birbirimize yazar takip ederiz birbirimizi hem de böylece kilo bekçiliğine para vermeden amacımıza ulaşırız?

Hiç duymadım kilo bekçisini. :44:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy canımm benm çk mtlu ettn beni :KK54::KK54: ne kadrda iyisin evet güzl gçti ablacm :KK54::KK54: bnde sana edicem inş. sennkide çk ii geçr vlla sabahn körnde bana duaa etmn aklına glmesi beni o kadr mtlu ettiki altn kalpli şeyy seni :KK54::KK54:

Canım güzel geçmesine çok sevindim. İnşallah istediğin üniversiteyi kazanırsın. :KK16:

ayol 69 nere 57 nereee on kilo var :)

ben 57 olsam bana hasta mı oldun derler :)

oysa boyum 1,57 yani 57 olsam süper olurdu :) ama ben evlenirken 59 idim yani 65 bana normaldir :)

Sen de sanırım kilonu göstermiyorsun. Bana şu an herkes daha zayıflama diyor. :KK19: Kimseyi dinlemeyeceğim ama. :21:

merhaba kızlarrrrrr ben geldim biliorum bayağıdır giremedim topiğe takipte edemedim ama sevincimi paylaşmak istedim sizinle kızlar biliyorsunuz benim eşimden çocuğumuz olmuyo menide hiççç sperm yok evlendiğim aylardan beri hepp tedavi gördü eşim ama sonuç 0 oldu
ve 6 ay önce başak bi dr. tedaviye başaldı eşim
yaklaşık 6 aydır tedavideyiz cuma günü dr. kontrolüne gittik
eşim test verdi ve 7 seneye yaklaşık evliliğimde ilk defa 6 tane sperm görüldü...:nazar::nazar::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
veeeeeee allaha hamd olsun şükürler olsun ki :KK52:bu günleri gördüm darısı cümle bebek isteyenlere olsun
şimdi 2 aylık tedavi sürecimiz daha var ağustos sonu tekrar test yapılacak o sonuca göre tüp bebek yapabileceğim inşllhhhh:KK76::KK76::KK76::KK76: inanın sevincimden ne yapacağımı şaşrırıyorum şimdi ama ilk duyduğumda şaşırıp kalmıştım:KK53: inş bundan sonrası gelir....:KK16: kızlar kusura bakmayın geçmişi okuyamadım burası diet topiği ama sizlerle paylaşmak istedim..:KK16::KK16:
şimdi kilomu yazayım kötü ama olsun
geçen hafta: 78.600
tartılmadan önce adet oldum sonuç bu hafta: 79.200
600 gr almışım ama adetin ödemi diye düşünüyorum inş bu hafta adetle bayağı ödem atmayı düşünüyorum...:26:

Ayyyy şu an o kadar mutlu oldum o kadar mutlu oldum kiii. :KK52::KK52::KK52: Burası sadece diyet topiği değil tabii ki paylaşacaksın. :21: İnşallah sağlıklı bir bebişiniz olur. Çok güzel bir haber bu ya. :KK52: O aldığın kilo kesin ödemdir. Öyle oluyor zaten adet bitiminde bayağı gidiyor. :21:

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 737292 Eki Görüntüle 737293 Eki Görüntüle 737294 Eki Görüntüle 737295 Eki Görüntüle 737296 Eki Görüntüle 737297 Eki Görüntüle 737298 Eki Görüntüle 737299 açıklama :KK16:

Aaaaaaaaaa ben soracaktım o Emir eniştemiz mi diye ama değildir diye sormak istememiştim meğersem oymuş. :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

merhaba kızlarrrrrr ben geldim biliorum bayağıdır giremedim topiğe takipte edemedim ama sevincimi paylaşmak istedim sizinle kızlar biliyorsunuz benim eşimden çocuğumuz olmuyo menide hiççç sperm yok evlendiğim aylardan beri hepp tedavi gördü eşim ama sonuç 0 oldu
ve 6 ay önce başak bi dr. tedaviye başaldı eşim
yaklaşık 6 aydır tedavideyiz cuma günü dr. kontrolüne gittik
eşim test verdi ve 7 seneye yaklaşık evliliğimde ilk defa 6 tane sperm görüldü...:nazar::nazar::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
veeeeeee allaha hamd olsun şükürler olsun ki :KK52:bu günleri gördüm darısı cümle bebek isteyenlere olsun
şimdi 2 aylık tedavi sürecimiz daha var ağustos sonu tekrar test yapılacak o sonuca göre tüp bebek yapabileceğim inşllhhhh:KK76::KK76::KK76::KK76: inanın sevincimden ne yapacağımı şaşrırıyorum şimdi ama ilk duyduğumda şaşırıp kalmıştım:KK53: inş bundan sonrası gelir....:KK16: kızlar kusura bakmayın geçmişi okuyamadım burası diet topiği ama sizlerle paylaşmak istedim..:KK16::KK16:
şimdi kilomu yazayım kötü ama olsun
geçen hafta: 78.600
tartılmadan önce adet oldum sonuç bu hafta: 79.200
600 gr almışım ama adetin ödemi diye düşünüyorum inş bu hafta adetle bayağı ödem atmayı düşünüyorum...:26:

canımmm çookk sevindim ben bilmiyordum bu durumu ama guzel haberle öğrenmiş oldum.. tebrikler inşallah tez zamanda hamiş haberini okuruz..

tıkladım büyüttüm beğendim :)

ee kızlar kimse söylememiş ben bildirimimi yapayımmm..
sabah tartıldım gözlerim böyle olduuu :KK53::KK53::KK53:

Başlangıç :77,900 (1 Nisan 2013 )
Bugün : 69,00 (17 Haziran 2013)
Toplam verilen : 8,900 gr

tüm gruba teşekkürler

X