Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

anaaaaaaaa resimlere bakmışsınız ama çok net değil minik minik olmuş msn den atayım nasıl net ve büyük oluyo bacım fark daha da belli ayyyyyyyy
verdiğimi duymak çok mutlu etti biraz basen var o kadar

Minik değil ki üzerine tıklayınca büyüyor. :KK76::KK76::KK76::KK76: Şu msni bir türlü indiremedim ya hata veriyor. :KK19: Ama yine de daha büyükse bana mail atabilirsin resimleri Berişim. :KK23::KK23::KK23: 68'den çok daha zayıf duruyorsun bu arada. :21:

aman güya o değil başka başka face sayfalarından tanışabilir miyiz sevgiliniz var mı yok ne kadar zarifsiniz hatta bi tanesi fotoğrafınıza bakmadan uyku girmiyor gözüme falan yazmış ama farklı farklı adresler şu sınav bitsin de hepsini alt etcem:KK4::KK4:

Onu elime geçirip pataklayasım geldi bir an. :KK4::KK4::KK4: Sevdiceğin ne diyor bu işe Fatoşum?

günaydınnnnnnnnnnnn kremalı pastacıklarımmmmmmmmmm

ayyyy bu hafta cidden çok yoruldummm
bu arada heskese hayırlı cumalar gülümüz gittim mi ne zaman gidecek çok özleyecegız yaaaaaaaaaa
nasılsınız kızçeler bizi özzet geçsin bakam yok ken ben neler ettiniz :KK52:

bu arada heskese hayırlı cumalar gülümüz gittim mi ne zaman gidecek çok özleyecegız yaaaaaaaaaa

iyidir beriş ne olsun, hava sıcak bunalayoruz o var , ama dondurma denen bişey de var :131:

Berivn abla gelmiş bzde seni çokk özledk mailini atarmısn ablacm özeldn :KK54::KK54:

aaaa yaparm tabiki yapp denmedikçe yapmıyorum ablacm hani hoşlanmayn olabilir :44: owww kova en yakn kızz arkadaşımn burcuu çokk mantıklı çokk ileriyii düşünn bi burç balk burcunaa benziyoo genlde insan sarrafı aşklarında birz utangç hani açılmaıs zamn alır neşeli sevecn bi burç çokk düzenlidir kıskançtırr çokk esprilidir çokk güçlüü herşeyee çokk dayanklı bi kadn kova kadını hani yalnız başına bi şehrde bile yaşr kndi ayakları üstnde durr tutumludur dost canlısıı çokk sohbetlidr sırr tutr birinden sogudmmu tamm sogr kmseyle küss kalmak istemz küsmeyii bast bişi olarak görr konuşmamayı tercih eder aşırıı olgundur düşnceleri ilee karşıdakinii mest eder resmen eşinin brcu ne peki ?

son üç satır beni anlatıyor :)

eşim oğlak :KK43: biz tam zıt ıkı kutubuz sen de bi yorumla bakalım? nasıl sevdim aldıysam zamanında görememişim farklarımızı :) ortak zevklerımız pek yoktur :KK43:
Not: sevgi başka , ortak zevkler başka :KK1:

veeeeeeeeeeee günün bombasııııııııııı

tartıda 69,5 i gördümmmmmmm.. 6 lı rakamları gördüm inanamıyorummmmmmm :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK52::KK52::KK52::KK52:

ilk hedef kilom 70 ti..

ikinci hedefimi belirliyorum 65 :) ve çizelgemi yeniledim..

yanlız tartı bir iniyor bir çıkıyor inşallahh değişmez :KK43:

Berişimmmmmmmmmmmmmm. :KK54: Hayırlı cumalar. Neden yoruldun nasıl geçti bakalım haftan? Sen yokken bir şey etmedik pek girebilen olmadı zaten. :KK1: Ay Güloş gitti mi acaba kavuştu mu sevdiceğine. :KK4: :KK16:

son üç satır beni anlatıyor :)

eşim oğlak :KK43: biz tam zıt ıkı kutubuz sen de bi yorumla bakalım? nasıl sevdim aldıysam zamanında görememişim farklarımızı :) ortak zevklerımız pek yoktur :KK43:
Not: sevgi başka , ortak zevkler başka :KK1:

Oğlak burcu erkeği çok kıskanç oluyor doğru muyum Sümüş? :KK9:

7-Günde-15-kilo-Diyeti.jpg

Sevgili arkadaşlarım :KK16:

Bu güne kadar bu siteden çok faydalandım. Başkalarının üzüntülerine üzülüp,mutluluklarına sevinen altın kalpli insanlar var burada. Herkesin sorunlarına çözüm arayan,bulan,sorulara yılmadan cevap veren iyi yürekli arkadaşlarım hepinize tek tek teşekkür ediyorum :KK54:

Hep faydalanmak olmaz biraz da fayda sağlamak lazım değil mi :KK31:

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bir çok diyet deneyimim oldu bu güne kadar. Dukan diyetinden tut elma diyetine kadar çoğunu denedim. Hiç bir diyeti kötülemek gibi bir amacım yok yanlış anlamayın. Bana yaramadılar sadece :KK14: Her şey herkese yarayacak diye bir şey yok sonuçta.

Bu yazacağım diyet listesi (daha doğrusu listeler) diyetisyen listesidir. Kendi kafamdan uydurduğum bir liste kesinlikle değil :KK20:

Diyetten söz edecek olursak :

Bu diyet 25'er günlük toplamda 5 adet diyet listesinden oluşuyor. Diyet sonunda 18-20 kilo verilebilir :KK52: Yavaş ama sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğiniz bir listedir. Zaten yağ yakımının çok kısa sürede gerçekleşmeyeceğini bilirsiniz :KK31: Ortalama haftada 1 - 1,5 kilo vereceksiniz. Ama YAĞ olarak vereceksiniz. Kesinlikle kas veya su değil! :KK8:

Yağ ölçümü de yaptırdım. Kesinlikle kas kaybım olmamış. Yağ kaybetmişim :KK24:

Diyeti denemeden sizinle paylaşmak istemedim :KK16:

1. listeyi denedim. 2. listenin bitmesine 3 gün kaldı. Hiç bir sağlık problemi yaşamadım Allah'a şükür. Bu yüzden gönül rahatlığıyla 2 listeyi sizinle paylaşabilirim. Diğer listeleri de denedikçe sizinle paylaşacağım :KK42:

Ben kaç kilo verdim ? : Diyete başladığımda 82.9 - 83 gibi bir kilodaydım. 2. Diyetin bitmesine 3 gün kaldı ve ben tok karnıma ve kıyafetlerimle şu anda 73.7 kiloyum. :KK9:

Gelelim Listelerimize:

1. listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 2. listeye başlayacak.

2. listeyi bitirip daha fazla kilo vermek isteyenler 3. listeye başlayacak.

3. listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 4. listeye başlayacak.

UYARILAR !!! Salatanın içerisine patates, mısır, havuç, turşu ve bezelye koymamalısınız. Ve yemeklerinize de katmamalısınız :KK20:

Meyve öğününüzde yiyebileceğiniz meyveler: 1 yerli muz veya 1 portakal veya 1 armut veya 1/2 nar veya 2 mandalina veya 1 elma veya 1 havuç veya 1/2 greyfurt veya 1/2 ayva veya 1 kivi veya 1 dilim ananas veya 200 gr çilek veya 200 gr kavun veya 200 gr karpuz veya 150 gr kiraz veya 1 adet şeftali veya 7 adet erik veya 100 gr üzüm.

Günde 2 litre su içmeniz sizin yararınıza olacaktır.

ALTERNATİFLER : 1. listede öğlen arada bir köfte yerine bakliyat yedim. (Nohut,yeşil mercimek v.b) Döneri ısıtıp yenen dönerlerden kullandım. Köfteyi bazen kendim yaptım bazen de kasaptan hazır köfte aldım :KK17: Form bisküviyi illaki o tahta gibi olanlardan yemek zorunda değilsiniz. Mavi-Yeşil ( bu markayı gerçekten vermek zorundayım çünkü diğer markaların içerisinde şeker var bunda yok :KK34:) bisküvilerinden yiyebilirsiniz. Elmalı, limonlu, peynirli... Probiyotik yoğurt kayısılı dışında yediklerim de oldu. Orman meyveli, ananaslı falan da yedim. Kayısı yerine gün kurusu da yedim. Gün kurusunu daha sağlıklı buluyorum. Peyniri çoğu zaman tam yağlı ezine yedim. 1. listede sabah kendinize 2 dilim tam buğday ekmeği arası peyniri soğuk yemek yerine tost makinesinde tost yapabilirsiniz. Çaylarınızı tatlandırıcı ile tatlandırabilirisiniz.

EK SPOR : Sevgili Akrepciğimin önerisi ile bir taraftan zayıflarken bir taraftan karnımızın sıkılaşması için balon şişirmeye karar verdik :KK19: 1. liste bitene kadar günde 5 kere,2. liste bitene kadar günde 10 kere balon şişireceğiz. Bu şekilde her listede 5'er 5'er artırarak devam edeceğiz. :KK64:

Aklıma gelen şeyler olursa eklerim. Siz de aklınıza takılan her soruyu çekinmeden gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Tartınızda bol eksili günler dilerim :KK16:

Kilo bildirim günümüz PAZARTESİ'dir.

arkadaşlar merhaba bu diyet gerçekten etkili mi ben de yapmak istiyorum :KK43: yardımmm

Oğlak burcu erkeği çok kıskanç oluyor doğru muyum Sümüş? :KK9:

evet ablacm :KK52::KK52: aşırıı kıskançç ve çokk inatçı süperr gaza gelr özünde ii biridr yanınadkinee çokk uyar o nası biri olursa odaa öyle olur yani şüphecidir ilişkilrde hemn açmazz kndini sevdimmide yine tamm sevn burçlardan insnlara küss kalamz amaa küstümmüde asla affetmez ama ksmesi için çok büyk bişeyy olması gerk insancıldr insnları sevr ve ii iletişim kurr genlde sözlerii yine çk etkileyicidr dostluga önem verr toplumda dikkat çekr genlde gzmeyi eglnmeyi sevr pekk evde oturmayı sevmez bişilr ypmk istr hepp böle yani uzun bi zamnda yibne devm ederim :KK54::KK54:

evet ablacm :KK52::KK52: aşırıı kıskançç ve çokk inatçı süperr gaza gelr özünde ii biridr yanınadkinee çokk uyar o nası biri olursa odaa öyle olur yani şüphecidir ilişkilrde hemn açmazz kndini sevdimmide yine tamm sevn burçlardan insnlara küss kalamz amaa küstümmüde asla affetmez ama ksmesi için çok büyk bişeyy olması gerk insancıldr insnları sevr ve ii iletişim kurr genlde sözlerii yine çk etkileyicidr dostluga önem verr toplumda dikkat çekr genlde gzmeyi eglnmeyi sevr pekk evde oturmayı sevmez bişilr ypmk istr hepp böle yani uzun bi zamnda yibne devm ederim :KK54::KK54:

Dayımdan biliyorum aynı böyle. :KK9:

X