Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Gün boyu diyet yapıp sonunda pasta he. Üstüne bir de kilo vermek. Vallahi harika maşallah diyorum.

Gün boyu diyet yapıp sonunda pasta he. Üstüne bir de kilo vermek. Vallahi harika maşallah diyorum.

bnde maşallah diyorm gerçektenn selinnn ablacm napıosun nasılsın pekk girn yokk tpige ayrıca bakk bugnde gitmedm amaa az kldı umarım en kısa zamnda dönerm pazr günü sıonavm varr duaa edin bana olurmu ayetel kürsi okursanz çokk mtlu olurum ablalarm

evet canım ben memnunum ben günde 1 saat falan giriyorum video izlemiyorum msj atıyorsun ücretsiz kaç mb kaldığını öğreniyorsun

Ttnet taahhütsüz çalışır mı zaten? Çok sağ ol bacım benim eğer internetsiz kalırsam direkt ona başvuracağım.

kesinlikle adamlar garantici canım valla herkese tavsiyem öyle face haberler ve burası falan derken yetiyor ama bazen hızı düşebiliyor

tabi ederim sümüşüm inşallah iyi geçer

kızlarrrrr ben geldim,herkes nerde yahuuu,kimse girmemiş topiğee. beroşum sen hiç görünüyosun artıkk yaa çok ihmal ettim bizi seloşş nerdesinn yaa,meloş,fatoş,sümoşş,kimsecikler yokk. noldu bu topiğe dağılıyomuyuz yoksaa,hayırrrr :18::18::18:

Son düzenleme:
evet bericn abla nerelrde snde yoktun 2 gündür gülkem ablacm sana uzun uzun burç yorumu yptm kayboldunn snra :44:

ben burdayımm dağilmayallım ama yaa

bacım bende burdayım fakat o olaydan sonra tadı kaçtı buranın

Merhaba kızlar hiçbiriniz benimle konuşmuyor olsa da menülerimi yazıyorum işte :/
Sabah; yarım domates,yarım salatalık,yarım dilim peynir,1dilim çavdarlı ekmek yedim ve 1 bardak yeşil çay içtim
Öğlen; 5 yemek kaşığı ıspanak ve bol salata yedim
Akşam; 2 dilim çavdarlı ekmeğin arasına 70 gram tavuk ve 1 domates koyarak yedim
Akşam ekmek fazla kaçtı evet ama diyetisyenin bana verdiği sınırı geçmedim şuanda sınavlarım var o yüzden spor yapamıyorum :/
RAMAZANA KADAR ZAYIFLAMAM GEREEEK

merhabalar ben Fatma tanışmamıştık diyetin kaç kalorilik ? sınavlarında başarılar

merhabalar ben Fatma tanışmamıştık diyetin kaç kalorilik ? sınavlarında başarılar

Merhaba Fatma diyetimin kalorisini bilmiyorum inan ama sizin kisteleriniz gibi 3ara öğün 3ana öğün tüketiyorum bugün 43.günüm bu hadta spor yapmıyorum ama haftaya yürüyüşe başlayacağım 55 kiloyum ama basenlerim var peki sen nasıl birisin ? :)
Sınavlarım için teşekkür ederim :))

Kızar yaa neler olmuş burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…