Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Hadi bakalım grupdaşım. :21: :KK9::KK9: Acaba darlingim nasıl. :KK31: Bir haber alan var mı?
teşekkürler grup başkanımmmmmmm:KK19::KK19:
cnm darlingten hiç haber alamadım ya hatta eşi için ben başka bi yerde 41 yasin yaptım duasını bile yaptım o daha girmmemeiş
inş kötü bişeyler yoktur ya çok merak ediyorum bende:18::18:
1. ve 2. takımın güzide yarışmacıları,

pazartesi 1. etabımız başlıyor.
Kendimize takım isimleri bulalım, haydin çalıştıralım kafaları, ampuller yansın:KK28:.

2. takıma güzel bir haberim var,
reglimin son günleri ve çok şişkinim, karnım ramazan davulu gibi.
3 günde bu durum değişmezse yüzünüz çok gülecek sanırım:63:,
ama son gülen iyi güler:63:.
cnm hade kolay gele hepimize biz sizi geçerizzzzz:63::KK9::KK9:

günaydın günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnn
takımımmmmmmmmm activia yoğutlarımmmmmmm ,rakibelerim keklerimmm,böreklerimm nasılsınızzz bacılarrrrrrrr

igniscim kesinlikle haklısın ama ögrendim erkekler çocuk gibi yaaa anlatınca anlıyo anlatmazsan da küs dolanıyo

cemremmmm beraberizzzzzz takım ruhummm benimmmmmm

takımımmmmmmmmm activia yoğutlarımmmmmmm ,rakibelerim keklerimmm,böreklerimm nasılsınızzz bacılarrrrrrrr

igniscim kesinlikle haklısın ama ögrendim erkekler çocuk gibi yaaa anlatınca anlıyo anlatmazsan da küs dolanıyo

:KK9::KK9::KK9::KK9:naber grup arkadaşım benim:KK19:
cnm bu hafta belki çok kilo veremem ama önümüzdeki hafta fulllll çabalıcam yani hiççç artık şu andan itibaren kaçamak yokkkk( umarım:26: )

Aferin Beroş'uma,
hemen öptürmemiş kendini:KK9:.

Bu konudan dolayı bozulmaları hiç takma kafana.
Erkeklerin attıkları tribi sürdüremeyecekleri tek nokta bu, elleri mahkum.
Tribe devam ettikçe yakınlaşma şansları olmadığına göre, kuyruklarını kıstırarak geri gelecekler:KK1:.
Tabii dozu iyi ayarlanmalı, fazla naz da aşık usandırmasın, mâlum ortalık yılışık Ayşe kaynıyor:KK34:.

aa evet yılışık ayşe var berivan aman fazla da uzaklaştırma enişteyi, aynen bende de paçoooz selda var :KK52::KK4::KK4::KK4: sincabımın gönlünü almalıyım, dün tartıştıl:18:

:KK9::KK9::KK9::KK9:naber grup arkadaşım benim:KK19:
cnm bu hafta belki çok kilo veremem ama önümüzdeki hafta fulllll çabalıcam yani hiççç artık şu andan itibaren kaçamak yokkkk( umarım:26: )

sütlü kahvemmm benimmmmmm hiç problem değil her türlü yenerizzz nasılsın sınavlar ne zaman canım senin benim yarınnnnn :18::18::18:

evet bacımmm böle devam edelimm,abartmadan ama elimdeki ipleri bırakmadann aferin bizeeee :KK9: çak bacım çakk :13:

he ya iyi demişim,birden ağzımdan çıkıverdi öle :KK1: iyi laf olmuş haa :KK55:

inşalahh,ama bu taktikler sayesinde odunlaşmasına fırsat kalmazzz :KK9:
:KK9:

katılıorumm durduk yere böle olmadıkki bizzz,onlar bizi böle yaptı,çeksinler sıpalarrr :KK53:

bayıldımm lafaaa :KK52:

Evet Gülümm abartmadan böyle devam edelim. :21: Dengeyi sağlamamız lazım. Bazen çok iyi davranıp bazen de vazgeçilmez olmadığını hissettirmeliyiz. :KK23::KK23: KEsinlikle o lafına bittim yazdım aklıma yeri gelirse kullanacağım. :21: :KK9::KK9: Evet bu taktikler sayesinde böyle olmaz Emir eniştemiz. :21::21: :KK9:

Olsun canım, sen de taraftar olarak katıl yarışmamıza.
Sonuçta yarışmalarda taraftarlar da gerekli, tabii bizi (1. takımı) desteklemen gerektiğini söylememe gerek yok sanırım:KK9:.
Gelsin tezahüratlar:KK52:...

Aferin Beroş'uma,
hemen öptürmemiş kendini:KK9:.

Bu konudan dolayı bozulmaları hiç takma kafana.
Erkeklerin attıkları tribi sürdüremeyecekleri tek nokta bu, elleri mahkum.
Tribe devam ettikçe yakınlaşma şansları olmadığına göre, kuyruklarını kıstırarak geri gelecekler:KK1:.
Tabii dozu iyi ayarlanmalı, fazla naz da aşık usandırmasın, mâlum ortalık yılışık Ayşe kaynıyor:KK34:.

2. takımı tutana çikolata serbest! :KK9::KK9::KK9::KK9:

1. ve 2. takımın güzide yarışmacıları,

pazartesi 1. etabımız başlıyor.
Kendimize takım isimleri bulalım, haydin çalıştıralım kafaları, ampuller yansın:KK28:.

2. takıma güzel bir haberim var,
reglimin son günleri ve çok şişkinim, karnım ramazan davulu gibi.
3 günde bu durum değişmezse yüzünüz çok gülecek sanırım:63:,
ama son gülen iyi güler:63:.

Allah'a şükür regl olayını atlattım ben. :21: İstiyorsan haftaya başlayalım? Evet isim düşünelim Berişim hadi çalıştır saksıyı hadi Cemrem. :KK9::KK9:

teşekkürler grup başkanımmmmmmm:KK19::KK19:
cnm darlingten hiç haber alamadım ya hatta eşi için ben başka bi yerde 41 yasin yaptım duasını bile yaptım o daha girmmemeiş
inş kötü bişeyler yoktur ya çok merak ediyorum bende:18::18:

cnm hade kolay gele hepimize biz sizi geçerizzzzz:63::KK9::KK9:

Grup başkanımız Beriş çıktı kurada. :KK1: 41 yasin bitti mi annesi falan da okuyacaktı? Nasıl ayarladınız? :44: İnşallah kötü bir şey yoktur dediğin gibi. :KK31:

Ay Beriş ne cadısın ya. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

mesai saatim içinde tuturdu gel buluşalım diye :KK31: dedim yok çalışıyorum:26: bunu diyen sen misin vay anam başladı kızmaya :KK5: istediğin zaman istediğin yere gidiyon ben çağırınca hep bi bahane vs :KK14: :KK14::KK14:

Gidebilecek durumdayken gitmesen haklı da. Ama ne yapsın özlüyor o kadar hesretlik çekmiş. :KK69:

X