Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Hani büyük bedenler kalmaz ya hep şimdi de gidiyormuşuz maalesef küçük beden kalmadı,hep büyük beden var diyorlarmış. Deliririm ha. :KK47: :KK9::KK9::KK9::KK9:

canım zaten 40 ve 38 en çok satılanlar ya sen zayıfladım diye bi gidiyomuşsun cidden karşılaşıyomuşsun şükür mü etcen küfür mü bilemezsin artık:KK9::KK9::KK9:

Diyetisyen listeleri hep birbirine benziyor bende 2 ay önce gitmiştim hemen hemen böyle bir liste vermişti ama bende öglen, akşam ve yatarken yogurt yada ayran vardı bende listemle 8 kilo kadar verdim mekik hareketleriylede beden ölçümü 42 den 38,5 kadar düştü baslangıçtan 7 cm kadar inceldi tüm bedenim
Baslangic kilom 75
Simdiki kilom 67
Gercekten yiyerek zayiflamak iyi bir yöntem
Forumda diyetisyenden başarılı geçen 1 ay diye bölümüm var listemi merak eden bakabilir ekmek sayısı benimkinde biraz fazla ama gerçekten çok işe yarıyor senin listelerinide kullanmak istiyorum

Kullan canım inşallah işine yarar bu listeler de. Benim diyetim bittiği zaman hala ihtiyacım olursa seninkine göz atarım. :KK1: Maşallah çok güzel bir başarı elde etmişsin tebrik ederim. :KK9:Dediğin gibi diyetisyen listeleri birbirine çok benziyor. Ee ne de olsa sağlıklı yaşamın anahtarı bu. :21:

Darling eger regli dönemi haftasındaysan kilo vermen durmuş olabilir ayrıca vücut sürekli kilo kaybina ugramaz ilk ay fazla kilo veririz daha sonra bu durur yada yavaşlar ben ilk hafta 2,4 kilo verdim ama o ay toplam 6 kilo verdim 2. Ayimda sadece 2 kilo verdim önemli olan bunu sporla desteklemek yag oranini kasa çevirmek çünkü 1 kilo yag 1 kilo kasın 3 katı kadar hacim kaplıyor buda daha geniş bacak, kol, basen ve karın demek sporla bu yaglari kasa diyetle yaglari sivilastirip atmamız gerek

Amin canım, nice dertler var. Mesela dayımın kızı görücü usulü ile 1,5 sene nişanlı kaldı, çeyizi serildi. düğününe 1 hafta kala, nişanlısı tarafından terkedildi :26: onun sözleri beni kendime getirdi, " Melek ya sen benim gibi olsaydın, çok sevseydin sen biterdin. Ama 1,5 hafta sözlü kaldın , Verilmiş sadakan varmış. Haline şükret " dedi.:KK5: O an sustum ve kendimi tümden toparladım. Bu arada size iyi bir haberim var ama söylemeyeceğim :KK30: Zaman ilerlesin ona göre diiicem bişicikler :KK8:

Bu arada Allah acil şifalar versin canım, şükrü dilinizden düşürmeyin..

Kuzenin için çok üzüldüm. :KK50: Allah kimseye yaşatmasın öyle bir şey. Çok doğru demiş verilmiş sadakan varmış cidden. :KK54::KK54:

Söyle kız çatlatma bizi meraktan. :KK52::KK52::KK52: :KK1:

ben de bu listeye yoğurt ya da ayran ekledim.çok yoğun çalıştığım için.fakat son 2 haftadır kilo vermem durdu ne yapıcam bilmiyorum:KK19:bu rada seni de tebrik ederim.ben en çok ilk ay verdim.daha 2. ayımdayım ama kilo vermem durdu.yarın tartı günümüz ve ben gr verdim mi merak ediyorum.

Kilo duraksamaları mutlaka oluyor. Biz de İgnisle bir hafta kaçırdık (ben hastanede kaldığım için kaçırmak zorunda kaldım) gram kilo veremedik o hafta. :KK50: Şükür ki almadık da. Ertesi hafta yine ikimiz de 800 gr birden verdik. :KK9:

İnşallah dertlerinden kısa sürede kurtulursun. :26: Sbs'ye az kaldı onun stresi bitecek yakında. Eşin de Allah'ın izniyle sağlığına kavuşacak. :KK16: Olsun kilo artışı olsa bile koyvermeyeceksin değil mi? Ben de regl oldum çok şişim yarın tartıya çıkmaya ben de korkuyorum. :KK43: Ama dediğin gibi korkunun ecele faydası yok. :KK50: :-)

amin canım cümlemiz inşallah.evet sbs bitince yoğunlupum da azalacak.eşim için de dua etmekten başka bişey gelmiyor elimden.bu diyet işini asla bırakmayı düşünmüyorum hedefime ulaşana kadar devam edicem canım.bu kiloları kısa sürede almadım kısa sürede de vermeyi beklemiyorum.duraklama elbet olacaktı ama direnicem merak etme sen.bu hafta daha dikkatli olup şeytanın bacağını kırıcam inşallah.
geçen hafta da benim reglim vardı ve gr gitmedi.bu hafta tartıda eksi 100 gr görsem bile çok sevinicem:KK1:

Darling eger regli dönemi haftasındaysan kilo vermen durmuş olabilir ayrıca vücut sürekli kilo kaybina ugramaz ilk ay fazla kilo veririz daha sonra bu durur yada yavaşlar ben ilk hafta 2,4 kilo verdim ama o ay toplam 6 kilo verdim 2. Ayimda sadece 2 kilo verdim önemli olan bunu sporla desteklemek yag oranini kasa çevirmek çünkü 1 kilo yag 1 kilo kasın 3 katı kadar hacim kaplıyor buda daha geniş bacak, kol, basen ve karın demek sporla bu yaglari kasa diyetle yaglari sivilastirip atmamız gerek

Regl dönemine girdiği zaman insan şiş oluyor veremiyor kilo dediğin gibii. :KK20: En çok kilo da ilk aylarda gidiyor. Malum ödemler... Dediğin gibi kas yağdan daha az yer kaplayarak daha ince ve sıkı görüntüye ulaşmamızı sağlıyor. :21:

amin canım cümlemiz inşallah.evet sbs bitince yoğunlupum da azalacak.eşim için de dua etmekten başka bişey gelmiyor elimden.bu diyet işini asla bırakmayı düşünmüyorum hedefime ulaşana kadar devam edicem canım.bu kiloları kısa sürede almadım kısa sürede de vermeyi beklemiyorum.duraklama elbet olacaktı ama direnicem merak etme sen.bu hafta daha dikkatli olup şeytanın bacağını kırıcam inşallah.
geçen hafta da benim reglim vardı ve gr gitmedi.bu hafta tartıda eksi 100 gr görsem bile çok sevinicem:KK1:

İnşallah görürsün ya. :21: Hatta daha da fazla görürsün inşallah.

X