Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

slm kızlar,öncelikle özür diliyorum geçen hafta giremedim.yaklaşık 10 gündür kötü şeyler yaşıyorum.ve moralim sıfır.

geçen hafta gr veremedim.bu pazartesi ne olacak merak ediyorum doğrusu.dün dayanamayıp tartıldım ama sabitim gr gitmemiş.beslenmeme dikkat edemedim ara öğünleri kaçırdım falan belki de ondan oldu.belki de canım sıkkın ondan bilemiyorum.umarım hepiniz iyisinizdir herşey yolundadır.birazdan geçmişi okuyabildiğim kadar okuyacağım.
Ne oldu ki? :26: İnşallah bir an önce toparlarsın kendini. Çok özledik seni. :KK50: Moral bozukluğu,düzensiz beslenme falan ondan verememişsindir muhtemelen. hiç üzülme almamışsın da sonuçta bu da iyi bir şey. Bizim de gram veremediğimiz oldu ama sonraki hafta 800 gr birden gitti. :21:

kesinlikle tatlım ben geçen ramazan 3.5 kilo verdim ve sahurda normal kahvaltılık evde ne varsa yedim ama iftarda öyle arka arkaya dizmedim çorba salata cacık derken azıcık bekleyince açlık gidiyo zaten kesinlikle çok da sağlıksız bi anda kan şekerini yükseltmek:KK20:

Zaten karnımızı hiç bir zaman tıka basa doyurmamalıyız. :KK50:

evet armişim ya çok uzun olduğu için dambıl benim zararıma olacak:KK31:

21 yaş fark var aramızda canım daha 1 buçuk yaşında guzummm pek seviyom:KK16::KK16::nazar::nazar:
bence de tatlım ayakkabı çok güzel olur teşekkürler:KK54::KK54::KK54::KK54:

Ay birden okuyunca sevdiceğinle aranda 21 yaş fark var falan sandım. :KK53::KK53::KK53: diye kaldım. :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Rica ederim Fatoşum. :KK54:

inşallah çözülür çünkü cidden psikolojim bozuldu.zaten eşimin ciddi bir rahatsızlığı var bir de başka sorunlar olunca insan cidden yıpranıyor.sana da çok geçmiş olsun canım.benim eşim de her hafta kan iğnesi oluyor ama kilo almamıştı her bünye farklıdır tabiki.Allah ciddi problemler vermesin de hepsi hallolur.

Çok çok geçmiş olsun. İnşallah en kısa sırada sağlığına kavuşur eşin. Her şey dilediğince olur inşallah. :26:

evet canım imtihan dünyası işte.bazen ağır geliyor Allah beterinden korusun hepimizi.teşekkür ederim iyi dileklerin için.sadece eşim için dua et yeter bana canım.Allah şifa versin diye:KK5:
bir kaç hfta içinde nakil sırasına girecek ama ben çok korkuyorum çünkü bu sefer her gün bekleyecek sıra gelecek mi diye:KK14:cidden çok korkuyorum:KK14:beliki de gerçeklerle yüzleşmekten korkuyorumdur.bana da bakılsın istiyorum ama eşimin doktoru daha çok gençsin önce doğum yap 2/3 yıl sonra sana bakalım diyor.ama o 2/3 yılın garantisi yokki.şu anda eşim gayet iyi ama günden güne kötüleşirse diye lorkuyorum ve elimden hiçbir şey gelmiyo.Rabbim yardım etsin başka bişey gelmiyor elimden sadece dua ediyorum:KK14:
Allah acil şifalar versin. İnşallah çok iyi olur ya. Dediğin gibi beterin beteri var Allah beterinden korusun. :KK50:

canım ya ne dicem bilemiyorum:26: sen cevap yazdın mı peki nedenini falan sordun mu biz niye hep böyle üzülüyoruzz ya:KK50:

hiç sorup kurcalamadım :120: kader değilmiş dedim geçtim, ne kadar kurcalarsam o kadar bişey çıkacak :KK31:

Selaaam ben geldim sözü atan arkadaşa inanın çok üzüldüm bnde sözlüyüm kndimi yerine koydum da :2::KK5: Allah yardımcınız olsun.

Allah razı olsun canım. Şu an biraz daha iyiyim sanki :KK54: Rabbim güç kuvvet veriyor şükür :KK16:

Demek o seni yerlere göklere konduramayan annesi ve kız kardeşleri hep oyun oynamış. Nedeni neymiş? Kürt olduğun için miymiş? Bir genç kızı bu şekilde oyalayıp,ümitlendirip,kandırmalarının hesabını elbette görecekler hiç üzülme sen. Allah onlara öyle bir gelin verecek ki seni mumla arayacaklar hiç şüphen olmasın. Eden bulur. Pislikler. Bir yandan da düşünüyorum acaba bu da mı Fatih'in bir düşüncesi diye. Ondan nefret etmemen için falan? Ama değil gibi de duruyor. Bilemiyorum artık neyin gerçek neyin sahte olduğunu. Ben böyleysem sen ne durumdasındır canım benim. :KK54: :KK54: Aman boş ver sen ya evlendikten sonra foyaları ortaya çıksaydı her şey daha kötü olurdu. Allah korudu seni ki kıl payı yırttın.

kürt olduğum için böyle olduğunu düşünüyorum :44: çünkü Fatih bana demişti çevremden kürt olduğunu bildikleri için çok tepki alıyorum vs. :KK31: dediğim gibi yıllardır bu konulara maruz kaldığım için artık alıştım canım :KK50:

merhaba kızlar ....günaydın......:KK3::KK3::KK3:

sayfanıza geçen gün tesadüf eseri rastladım...bugün de uğramak ve liste sahibine veya burda onunla beraber yol alan arkadaşlara soru sormak istedim:KK6::KK6:

şimdi liste çok mantıklı göründü gözüme:KK42: benim sorunum yaklaşık 2 aydır kilolarımın gram gram gitmesi...tabi sona yaklaştıkça bu normal....kilo vermede sona yaklaşanlar 3. listeyi mi uyguluyor ? yoksa diyetisyeniniz siz sona yaklaşınca başka liste verecek mi?

sayfanıza geçen gün tesadüf eseri rastladım...bugün de uğramak ve liste sahibine veya burda onunla beraber yol alan arkadaşlara soru sormak istedim:KK6::KK6:

şimdi liste çok mantıklı göründü gözüme:KK42: benim sorunum yaklaşık 2 aydır kilolarımın gram gram gitmesi...tabi sona yaklaştıkça bu normal....kilo vermede sona yaklaşanlar 3. listeyi mi uyguluyor ? yoksa diyetisyeniniz siz sona yaklaşınca başka liste verecek mi?

yanlış hatırlamıyorsam 5 liste var toplamda. her liste 25 gün sürüyor. istediğin kiloya gelince bırakıyorsun. İlla 5 listeyi yapmak zorunda değilsin :KK34: zaman ilerledikçe tüm listeler yayınlanmış olacak :KK6:

yanlış hatırlamıyorsam 5 liste var toplamda. her liste 25 gün sürüyor. istediğin kiloya gelince bırakıyorsun. İlla 5 listeyi yapmak zorunda değilsin :KK34: zaman ilerledikçe tüm listeler yayınlanmış olacak :KK6:

hımm bu durum da benim 5. listeyi falan beklemem lazım...yani bu demek oluyor ki diyetisyene giden arkadaşımızın istediği kiloya yaklaşması lazım:KK52: ben o kadar bekleyemem galiba:KK1: çok sabırsızım artık.....

hımm bu durum da benim 5. listeyi falan beklemem lazım...yani bu demek oluyor ki diyetisyene giden arkadaşımızın istediği kiloya yaklaşması lazım:KK52: ben o kadar bekleyemem galiba:KK1: çok sabırsızım artık.....

neden 5. listeyi bekliyorsun ki :44: kilon ne olursa olsun 1. listeden başlaman lazım :KK31:

neden 5. listeyi bekliyorsun ki :44: kilon ne olursa olsun 1. listeden başlaman lazım :KK31:

hımm şimdi anladım.....ama şöyle bir durum var.ben o listedikileri yersem kilo alırım :44: yanı listeler kilo verdikçe kalorisi azaltılmış şekilde hazırlanmış....
ben şimdi 1. listeyı uygularsam benım kilom da ki biri zayıflayamaz (boy-kilo orantısına göre tabi)....
benım daha az kalorili bir listeye ihtiyacım var.bundan dolayı söyledim....

hiç sorup kurcalamadım :120: kader değilmiş dedim geçtim, ne kadar kurcalarsam o kadar bişey çıkacak :KK31:

Allah razı olsun canım. Şu an biraz daha iyiyim sanki :KK54: Rabbim güç kuvvet veriyor şükür :KK16:

kürt olduğum için böyle olduğunu düşünüyorum :44: çünkü Fatih bana demişti çevremden kürt olduğunu bildikleri için çok tepki alıyorum vs. :KK31: dediğim gibi yıllardır bu konulara maruz kaldığım için artık alıştım canım :KK50:

Bazı ailelerde var bu ayrımcılık yapma. :KK20: Ettiklerini bulurlar merak etme. :KK19:

Hoş geldin aramıza öncelikle. :KK16: Nasıl yani canım şimdi sen ilk 2 listeyi atlayıp direkt 3'e başlamak istiyorsun? Sona yaklaşanlar falan o şekilde uygulamadı kimse canım ya. Herkes baştan başladı. :44:

O sabırsızlık insanın başına çok iş açıyor. :KK1: Sen 5. listeyi mi istiyorsun şimdi? Vermen gereken kaç kilo kaldı? Benim 5'e geçmeme az kaldı 4'ü paylaşayım. Akrebim ben sana listeyi yazsam sen yine alıntı yapıp renklendirebilir misin?

Hoş geldin aramıza öncelikle. :KK16: Nasıl yani canım şimdi sen ilk 2 listeyi atlayıp direkt 3'e başlamak istiyorsun? Sona yaklaşanlar falan o şekilde uygulamadı kimse canım ya. Herkes baştan başladı. :44:

tşkler....hımm ben hedefine yaklaşanlar için sormuştum demek herkes baştan başlıyormuş....

hımm şimdi anladım.....ama şöyle bir durum var.ben o listedikileri yersem kilo alırım :44: yanı listeler kilo verdikçe kalorisi azaltılmış şekilde hazırlanmış....
ben şimdi 1. listeyı uygularsam benım kilom da ki biri zayıflayamaz (boy-kilo orantısına göre tabi)....
benım daha az kalorili bir listeye ihtiyacım var.bundan dolayı söyledim....
İlk liste 1300 kalori civarı tutuyor canım ya o kadar kaloriyle kilo almazsın ki. :KK50: Senin ne kadar kalorilik bir listeye ihtiyacın var?

O sabırsızlık insanın başına çok iş açıyor. :KK1: Sen 5. listeyi mi istiyorsun şimdi? Vermen gereken kaç kilo kaldı? Benim 5'e geçmeme az kaldı 4'ü paylaşayım. Akrebim ben sana listeyi yazsam sen yine alıntı yapıp renklendirebilir misin?

vermem gereken 4 kilo kaldı.....ve maalesef çok zorluyor....inat edıyor gitmemekte...:KK47::KK47::KK47: 4. ve 5. listenızı uygulayabilirim sizin....

tşkler....hımm ben hedefine yaklaşanlar için sormuştum demek herkes baştan başlıyormuş....

Şimdi görüdüm çizelgeni 4 kilo vermen lazımmış. Boyun uzun sanırım 1.300 kalori ile çok rahat verebileceğini düşünüyorum. Ama tabii daha az istersen çıkartmalar yapabiliriz birlikte istediğin kalori miktarına göre. Porsiyonları azaltırız falan.

X