Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Zumbanın gücü adınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Maşallah fatoşuma. Popişten en çok gitmiş süper ya. Benim ne kadar gitti acaba yarın ölçeyim. :26: Sevgiline de iyi olmuş. Kıskansın hıhhhhhh.

Ya bende zumba yapıyorum ya bende zaten popo yok üstüm var acaba terle kilo vericem diye iice poposuz kalırmıyım yaaa

Ya bende zumba yapıyorum ya bende zaten popo yok üstüm var acaba terle kilo vericem diye iice poposuz kalırmıyım yaaa

Benim popodan o kadar gitmedi ya. Herkeste farklı etki ediyor herhalde bir ölçüm yap sen de. Bence şekle giriyor popo falan. Benim en çok kollarımdan gitmiş sanırım ya demin inceledim kendimi bariz fark var. Ölçmedim onları baştan keşke ölçseydim.

yüz vermişsin işte aman böyle tecrübeleri anlatın ki örnek alalım :26:

dün sevgilimde ilk defa sen ne kadar zayıflamışsın yaa bacakların incelmiş bu pantolon sana böyle olmuyodu dedi

zumbaya devam

aman dikkat fazla yüz verme

zumbada kararsızım ben :44: çünkü ayıptır söylemesi kalçalarım muhteşemdir benim, öyle böyle değil küçülmesini istemiyorum

zumbada kararsızım ben :44: çünkü ayıptır söylemesi kalçalarım muhteşemdir benim, öyle böyle değil küçülmesini istemiyorum

bende hiç popo yok birazcık basen var :) üst bölüm fazla bende göbek mide ve göğüs he bide sırtta birazcık fazlalık var ama onlarda gidiyo yavaş yavaş zumba sayesinde inşallah

Gülümü unutmayınnnnnn. Canım benimmmmmmmmmm.

ebettt beni unutmayınnn

Alışıyor insan bir müddet sonra. Öyle olması gerektiğini düşünmeye başlıyorsun falan. Seni çok iyi anlıyorum Gülüm.

beni anlayacağını biliorum tatlım,aynı şeleri yaşıyoruz çünkü,kader arkadaşımm

O zaman ben Almanım.

ben önce ingiliz hemen arkasından almanım. biraz dövüp hımcımı almam lazım çünkü,sonrada vurup kökten temizlerim

özür dilerim canım benimm ben bilmiyodum beraber başlattığınızı o bana face den demişti o yüzden öyle dedim özür dilerim

ayyy şaka yaptım bacımmm,takıldım sanaa,ne özrü deli bacımm

vayyy süpersin bacım gözün aydınnnn çok sevindim ben bayadır yapmıorum,5 gün falan yaptım,snr hepten bıraktım sporu bakalım tekrar başlarım inşallah

En azından hatasını anlamış hediyeler falan. Bir nebze de olsa için rahatlamıştır Fatoş'um. Senin çektiklerini o da çekmiş ve çekmeye de devam etmiş. Canıma değsin.

canım tabi insanın hoşuna gidiyo ama mesela sen 8 sene tek bi karanfil alma ayrılınca sen karanfil severdn de buket buket al neye yaradı

Zumbanın gücü adınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Maşallah fatoşuma. Popişten en çok gitmiş süper ya. Benim ne kadar gitti acaba yarın ölçeyim. :26: Sevgiline de iyi olmuş. Kıskansın hıhhhhhh.

bence de ya zumbanınn gücüüü adınaaaaa
maşaallah canım benim ya tekrar teşekkürler hepinize yaa acayip motive oldum süper oldu cidden
evet tatlım ohh iyi oldu ona da fatoş um yesen sadece spor yapsan diye yalvarıyo pantolon geniş gelmiş bacakların incelmiş diye diye bir kaldı demin de msj atıyo manken gibi olcaksın tam yaa diye korkmuş

canım benim popo biraz kalkık ve büyüktü jenifer popoşi diyo hatta kızlar e büyük olunca en çok ordan incelmiş bence

kesinlikle sıkılaşıyo insan ve az önce duşa girdim sapık mıyım lan ben napıyom dedim resmen ayna da bakmalara doyamadım

yüz vermişsin işte aman böyle tecrübeleri anlatın ki örnek alalım :26:

aman dikkat fazla yüz verme

işte çocukluğuma denk geldi maymun gözünü açtı bi kere canım yüz falan vermiyom sevgililikten boşarım diyorum korkuyo beni kaybetmekten

çiçekimi beğendin mi çicek vermiştim

evet canım ya sağolasın gözüm aydın cidden çok sevindim ve durmak yok devam evam devam yap tatlım aksatma bence

canlarım ya cidden oruçta napcaz dün ben iftarda çorba salata biraz da hindi eti yedim haşlama ama misafirlikteydim yazın evde olcam nasıl yapcaz oruç işini:26:

bissürü yazdım ama hem annemin hem sevgilimin doğum günü yaklaştı sizce ne almalıyım yardımcı olabilir misiniz ? :26: öğrenciyim ama kredi kartı falan hallederim fiyat orta olacak yani öğrenci bütcesi

bende hiç popo yok birazcık basen var :) üst bölüm fazla bende göbek mide ve göğüs he bide sırtta birazcık fazlalık var ama onlarda gidiyo yavaş yavaş zumba sayesinde inşallah

Sırt ve göğüsten ben de şikayetçiyim ama zumba sayesinde gidiyorlar merak etme. Poponun incelmesi bence şekle girmesinden ötürü. Ama yine de sen ölçümünü yap iyice gözlemle hoşuna gitmezse sonuçlar bırakırsın.

Önce ingiliz sonra alman süpermiş ya. Evet sen benim kader arkadaşımsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…