Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Yaşın daha çok genç zaten.

Gülümü unutmayınnnnnn. Canım benimmmmmmmmmm.

Alışıyor insan bir müddet sonra. Öyle olması gerektiğini düşünmeye başlıyorsun falan. Seni çok iyi anlıyorum Gülüm.

O zaman ben Almanım.

özür dilerim canım benimm ben bilmiyodum beraber başlattığınızı o bana face den demişti o yüzden öyle dedim özür dilerim

canım bizimki artık güvensizlik boyutundaydı düşün ben kapalıyım kapalı bi kız nasıl giyinebilir ki hergün bugun ne giydin biri bişey dedi mi erkeklerle konuştun mu sürekli böyleydi sınıfımda da 5 erkek var selamlaimıyodum bile artık düşün hiç birinin numarası yoktu sınıf pikniklerine bile gitmiyorum üni boyunca bu kadar aşırıydı bende seviyorum dedim sürekli fedakarlık yaptım face falan kapattım ama en son dershaneye yazıldıgımda iilk gün gittim hocalar güzel anlatıyodu sordu dersanen nasıldı diye bende iyiydi beğendim dedim tabi ben hocaların kalitesi açısından diyorum sonraki soru erkek var mı sınıfında evet dediim ve bizi bitiren cevabı hıı senin neden dershane iyi dediğin belli olduuuu artık suçlama boyutuna geçmişti yani o kadar fedakarlığın üstüne erkek meraklısı muamelesi ve daha neler neler derken olmayacağını anladım ama sizin o boyuta gelmemiş belli ki gelse inan ne kadar seversen sev bitiyo

desteğinizi almak ne güzel kaderimi yaşadım sadece, yine de şükürler olsun. ya evlendikten sonra öğrenseydim

değmezmiş anacım canları cehenneme, ettiğini bulsunlar

sadece şunun cevabını ver kendine ; " evlendikten sonra bu yaptıklarına katlanabilir misin katlanamaz mısın ? " katlanabilirim diyorsan devam, olmaz katlanamam diyorsan yol yakınken vazgeç. evlenip boşanırsan sende hak verirsin ki hayatın büyük ölçüde değişecek

ya var ya beni güldürdün bu halimde Rabbimde seni güldürsün

armişim armişimm

bak yine

Akrebim benim üzme tatlı canını sakın. Bırak ne hali varsa görsün. Şimdiden böyle diyorsa evlenince yine yapar aynı hatayı. Kıyamam sana ben.

Rabbim gün yüzü göstermesin, bana bunları yaşattı

Dediğin gibi bir tartışmayla içiyorsa en son yıl başında içtiği de yalandır.

o kısmını hiç düşünmemiştim zehir zıkkım içsin

Gülüm gülüm.

bu ne ya herkes bizi unutuyo

yuhhhhhhhhhhhhhhhhh en doğru kararı vermişsin , şu terbiyesizin yaptığına bak anam sen mi yüz verdin başta buna yoksa :44:

canım işte daha fazla yapabilicem bişey olmayınca bende bıraktım bizim en jötü tarafı benim ayrılık kararımın askerlikten hemen önce olmasıydı ama mecburdum artık dayanamıyodum şükür şimdi mutluyum huzurluyum yastığa başımı koydugumda yarın ne için ağlıcam acaba demiyorum.. yok canım benim ne yüz vercem biz zaten ayrı ayrı şehirlerdeydik ve ilk sevgilim yani öyle kıskanacağı güvensizlik duyacağı hiç bişey yok ben ailesine de dedim bana şunu yaptı diyemez yani diye tatlım benim hatam 13 yaşında aşık olup masumiyetimle aman üzülmesin aman nolcak şunu da yapıvereyim derken bi baktım ki kendimden geçmişim ona göre yaşıyorum ve üzülen ben oldum haa sonra çok ağladı yalvardı hediyelere boğdu olduğum şşehre geldi ama ne fayda geçtiii

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

şoklardayımmmm az önce mezurayı görünce dur bakayım vücüt olçülerimi ölçmedim 15 gündür bi ölçeyim dedim veee
gögüs 3 cm
bacak 3 cm
göbüşüm 2 cm
popişim 4 cm incelmişşş

dün sevgilimde ilk defa sen ne kadar zayıflamışsın yaa bacakların incelmiş bu pantolon sana böyle olmuyodu dedi

zumbaya devam

Unutur muyuz kız hiç sizi.

En azından hatasını anlamış hediyeler falan. Bir nebze de olsa için rahatlamıştır Fatoş'um. Senin çektiklerini o da çekmiş ve çekmeye de devam etmiş. Canıma değsin.

Zumbanın gücü adınaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Maşallah fatoşuma. Popişten en çok gitmiş süper ya. Benim ne kadar gitti acaba yarın ölçeyim. :26: Sevgiline de iyi olmuş. Kıskansın hıhhhhhh.

özür dilerim canım benimm ben bilmiyodum beraber başlattığınızı o bana face den demişti o yüzden öyle dedim özür dilerim

Gülüm ya ben tam olarak hatırlayamadım ilk sen mi bulup bana söylemiştin zumbayı yoksa birlikte mi bulmuştuk? :44: Ben sanki forumdan keşfetmiştim öyle hatırlıyorum da yanlış olmasın canım benim sen mi söylemiştin bana ben mi keşfetmiştim? :44: Fatoşum bilmiyordu seni Gülüm kızma ona. Ben ona facebook'tan söyledim zumbayı dediği gibi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…