Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bence hiç vakit kaybetmeden başlamalısın. Tüm günler aynı şeyler yenecek derken canım? Sadece yemen gereken şeyler var. Mesela sebze yemeği farklı farklı sebze yemekleri yiyebilirsin. Mesela köfte veya döner diyor ya oraya dip not geçtim zaten onun yerine bakliyat da yiyebilirsin. Hep aynı şeyler değil,monoton değil yani. :KK1:

yok onu anladım demek istediğim liste olarak haftaiçi haftasonu değişimi yok ilk önce hep liste 1 i 25gün uygulayacağız :)

Anlaştık sorun yok ben anlatırken hata yapmışım :KK1:

Ramazanada uygulayalım listeleri kızlar?

Şimdilik geç oldu benim çıkmam lazım sabah erken kalkıcam sözlümün ilk çarşı izni 12 gün sonra ilk kez görüşeceğiz de :KK19::KK52:

Size hayırlı sabahlar bende sabah uyanınca tartılıcam başlangıç kilomu yazarım ve yarın başlıyorum bende diyete :KK9:

Diyet de yapıyor musun aynı zamanda? Ben 10 gün sonra falan ölçmüştüm herhalde 1,5 - 2'şer cm fark etmişti. Bayağıdır yapıyorum ama ölçüm yapmadım o günden sonra. Karanfilseven 2 haftadır yapıyor 2 3 sayfa öncesinde sanırım paylaşmış ne kadar inceldiğini. Popodan 4 cm diğer yerlerden 3 cm gitmiş. :21: Diyete ihtiyacı yoktu onun aslında ama basen problemi vardı diyet + zumba yapınca kurtulmaya başladı. :KK9:[/QUOT

benim için bi ölçer misin ne kadar farketmiş:KK16:
benim fazla kilom yok çok şükür daha önce verdim.vermem gereken 3-4 kg var.aslında ben 6 vermek istiyorum da son kilolar zor gidiyor şu an 2 haftadır gram gram kilo verdim resmen.başka var mı video bu 30 dk falan yter mi?

Ölçtüğüm zaman yazarım canım buraya ne kadar gittiğini. :21: İstersen bir 30 dakika yap birden kendini zorlama. Baktın ki yapabileceksin 1 saat ben sana talimat vereceğim bu hocanın diğer videosunu indirebilmen için. :21:

yok onu anladım demek istediğim liste olarak haftaiçi haftasonu değişimi yok ilk önce hep liste 1 i 25gün uygulayacağız :)

Anlaştık sorun yok ben anlatırken hata yapmışım :KK1:

Ramazanada uygulayalım listeleri kızlar?

Şimdilik geç oldu benim çıkmam lazım sabah erken kalkıcam sözlümün ilk çarşı izni 12 gün sonra ilk kez görüşeceğiz de :KK19::KK52:

Size hayırlı sabahlar bende sabah uyanınca tartılıcam başlangıç kilomu yazarım ve yarın başlıyorum bende diyete :KK9:

Evet canım 25 gün uygulayacaksın ilk listeyi. :-) Yarın görüşürüz o zaman. Kilo çizelgesi de yaparsın kendine. :21:

Ölçtüğüm zaman yazarım canım buraya ne kadar gittiğini. :21: İstersen bir 30 dakika yap birden kendini zorlama. Baktın ki yapabileceksin 1 saat ben sana talimat vereceğim bu hocanın diğer videosunu indirebilmen için. :21:

anlaştıkkk çok yorucu gözüktü gözüme ama yaparım hangi hareketleri yapmadım ki bunu da denerim ne kaybedicem:KK1:

merhaba kızlar ya konuyu daha öncede görmüştüm ozaman bi mesaj yazdımmı hatırlamıyorum da işte ozamandan beri bu diyet falan aklımda..
evlenmeden önce diyet yapıp 7 kilo vermiştim ama sağlıksız bi diyetti yani
1 yıldır da aynı kilomdaydım son zamanlarda iştahım açıldı anlamadım
2 haftada 4 kilo aldım yemeden duramıyorum ya çok ilginç...
herneyse 54 kiloyum şuan ama böyle giderse artıcak gibi boyum 158 olduğu için domates gibi olmak istemiyorum 50 ye tekrar inmem gerek ama
bu diyetle sağlık sorunu yaşayan var mı??? yani bende düşük şeker ve düşük tansiyon var hiç aç kalmamam gerek...

merhaba kızlar ya konuyu daha öncede görmüştüm ozaman bi mesaj yazdımmı hatırlamıyorum da işte ozamandan beri bu diyet falan aklımda..
evlenmeden önce diyet yapıp 7 kilo vermiştim ama sağlıksız bi diyetti yani
1 yıldır da aynı kilomdaydım son zamanlarda iştahım açıldı anlamadım
2 haftada 4 kilo aldım yemeden duramıyorum ya çok ilginç...
herneyse 54 kiloyum şuan ama böyle giderse artıcak gibi boyum 158 olduğu için domates gibi olmak istemiyorum 50 ye tekrar inmem gerek ama
bu diyetle sağlık sorunu yaşayan var mı??? yani bende düşük şeker ve düşük tansiyon var hiç aç kalmamam gerek...

Hiç aç kalmaman gerekiyorsa bence bu diyet tam sana göre çünkü sürekli bir şeyler yiyorsun. :KK1: O kadar çok kişiye verdim bu listeyi tanıdık,tanımadık Allah'a şükür 1 kişi bile sağlık sorunu yaşamadı bu yüzden. İnşallah da kimse yaşamaz. Kimsenin yaşayacağını da düşünmüyorum açıkçası. Çünkü diyetisyen listesi öncelikle,sonrasında aslında bu şekilde yaşamamız gerektiğinin göstergesi bu.

Hiç aç kalmaman gerekiyorsa bence bu diyet tam sana göre çünkü sürekli bir şeyler yiyorsun. :KK1: O kadar çok kişiye verdim bu listeyi tanıdık,tanımadık Allah'a şükür 1 kişi bile sağlık sorunu yaşamadı bu yüzden. İnşallah da kimse yaşamaz. Kimsenin yaşayacağını da düşünmüyorum açıkçası. Çünkü diyetisyen listesi öncelikle,sonrasında aslında bu şekilde yaşamamız gerektiğinin göstergesi bu.

inşallah dediğin gibi olur deniycem bunu iyi geceler..sağol

Lahburgercim bir liste hazırladım sana kendimce. Arkadaşlarım lütfen sizler de yardımcı olun eklemeler veya çıkarımlar yapılması gerekiyorsa beni uyarın. Bizim listemize benzetmeye çalıştım elimden geldiğince.

Öncelikle canım boyuna,yaşına ve kilona göre alman gereken kalori miktarını hesapladım. Oldukça düşük çıktı. Kilo verebilmen için elimden geldiğince ayarlama yapmaya çalıştım. İnşallah uyar sana bu liste. 1. listeye göre ayarladım 25 gün uygularsın bunu. Sonra 2. listeye göre bir ayarlama yaparım.

7:30 1 bardak ballı sirkeli su
09:00 2 dilim ekmek 1 haşlanmış yumurta (peynir çok yiyemediğin için onun yerine yumurta yazdım yiyebildiğin zamanlarda peynir yersin) yanında az zeytin yağında pişmiş biberli domates ya da menemen yaparsın 1 yumurta 1 domates ve 1 biber ile (az zeytin yağı kullanarak)
10:30 2 kuru kayısı 1 ceviz
12:30 1 porsiyon köfte veya döner veya 2 but yanında pişmiş biberli domates (az zeytin yağında) ve 1 dilim ekmek
15:00 Kepekli ürünler yiyemediğin için 1 çubuk krakerin 3'te 1'i
17:00 1 kase yoğurt
19:00 6 kaşık etsiz sebze yemeği 1 dilim ekmek
21:00 1 kuru incir veya 3 kuru kayısı veya 4 adet hurma (elma veya muz yiyebildiğin zamanlarda onlardan yersin)

Canım inşallah uyar sana arkadaşlarım yanlışlık varsa lütfen yardımcı olun. Eğer uymayan şeyler varsa söyle canım el birliği ile değiştiririz. Bir de zumba yaparsın. Gitsin bakalım o kilolar. :21::21::21:

Lahburgercim bir liste hazırladım sana kendimce. Arkadaşlarım lütfen sizler de yardımcı olun eklemeler veya çıkarımlar yapılması gerekiyorsa beni uyarın. Bizim listemize benzetmeye çalıştım elimden geldiğince.

Öncelikle canım boyuna,yaşına ve kilona göre alman gereken kalori miktarını hesapladım. Oldukça düşük çıktı. Kilo verebilmen için elimden geldiğince ayarlama yapmaya çalıştım. İnşallah uyar sana bu liste. 1. listeye göre ayarladım 25 gün uygularsın bunu. Sonra 2. listeye göre bir ayarlama yaparım.

7:30 1 bardak ballı sirkeli su
09:00 2 dilim ekmek 1 haşlanmış yumurta (peynir çok yiyemediğin için onun yerine yumurta yazdım yiyebildiğin zamanlarda peynir yersin) yanında az zeytin yağında pişmiş biberli domates ya da menemen yaparsın 1 yumurta 1 domates ve 1 biber ile (az zeytin yağı kullanarak)
10:30 2 kuru kayısı 1 ceviz
12:30 1 porsiyon köfte veya döner veya 2 but yanında pişmiş biberli domates (az zeytin yağında) ve 1 dilim ekmek
15:00 Kepekli ürünler yiyemediğin için 1 çubuk krakerin 3'te 1'i
17:00 1 kase yoğurt
19:00 6 kaşık etsiz sebze yemeği 1 dilim ekmek
21:00 1 kuru incir veya 3 kuru kayısı veya 4 adet hurma (elma veya muz yiyebildiğin zamanlarda onlardan yersin)

Canım inşallah uyar sana arkadaşlarım yanlışlık varsa lütfen yardımcı olun. Eğer uymayan şeyler varsa söyle canım el birliği ile değiştiririz. Bir de zumba yaparsın. Gitsin bakalım o kilolar. :21::21::21:

sabah ballı sirke içmesem de yeşilçay içsem hipoglisemim olduğu için tatlı yiyemiyorum bal acıktırıyor beni sirkede malum asit olduğu için :/ diğer kısmı listenin uygularım :)

Günaaydııınnn ben geldiiimm :KK42::92:

Hadi Bismillahirahmanırahım
başladım bu gün başlangıç kilom 81

8de uyandım hemen ılıksuya limon sıktım içtim.
Ardından şu 9lu karışım çayım vardı kabızlık için kullanıyorum ben (zayıflatıyorlar diyorlar ama öle bir etkisini göremedim)
onu yaptım içtim açkarnına.

9da ise iki dilim tambuğday ekmeği arasına peynir ve maydanoz koydum yedim açık bir fincan şekersiz çay içtim.
:KK9:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

şoklardayımmmm az önce mezurayı görünce dur bakayım vücüt olçülerimi ölçmedim 15 gündür bi ölçeyim dedim veee
gögüs 3 cm
bacak 3 cm
göbüşüm 2 cm
popişim 4 cm incelmişşş:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

dün sevgilimde ilk defa sen ne kadar zayıflamışsın yaa bacakların incelmiş bu pantolon sana böyle olmuyodu dedi:21::21::21::21:

zumbaya devam:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK76::KK76::KK76::KK76:

ii hafta sonlarıııııııııııı herkeseeeeeeeeeeee:KK3::KK3::KK3:
inş pazartesi bol bol --- li bi haftaya merhaba derizzzzzzzzzzzzzzzz

Günaaydııınnn ben geldiiimm :KK42::92:

Hadi Bismillahirahmanırahım
başladım bu gün başlangıç kilom 81

8de uyandım hemen ılıksuya limon sıktım içtim.
Ardından şu 9lu karışım çayım vardı kabızlık için kullanıyorum ben (zayıflatıyorlar diyorlar ama öle bir etkisini göremedim)
onu yaptım içtim açkarnına.

9da ise iki dilim tambuğday ekmeği arasına peynir ve maydanoz koydum yedim açık bir fincan şekersiz çay içtim.
:KK9:

Hoş geldinnnnn. :21: Hadi bakalım hayırlı olsun. :-)

X