Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bence de ya zumbanınn gücüüü adınaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
maşaallah canım benim ya tekrar teşekkürler hepinize yaa acayip motive oldum süper oldu cidden:21::21::21::21::21:
evet tatlım ohh iyi oldu ona da fatoş um yesen sadece spor yapsan diye yalvarıyo pantolon geniş gelmiş bacakların incelmiş diye diye bir kaldı demin de msj atıyo manken gibi olcaksın tam yaa diye korkmuş:KK9::KK9::KK9::KK9:

Ooooooohhhhhhhhh çatlasın da patlasın emi. :21::21::21::21::21: :KK9::KK9::KK9::KK9: Manken gibi olacaksın tabii ki. Hepimiz öyle olacağız Allah'ın izniyle. :21::21::21:

canım benim popo biraz kalkık ve büyüktü jenifer popoşi diyo hatta kızlar e büyük olunca en çok ordan incelmiş bence :KK8:

kesinlikle sıkılaşıyo insan ve az önce duşa girdim sapık mıyım lan ben napıyom dedim resmen ayna da bakmalara doyamadım:KK9::KK9:

Ben de aynanın karşısına geçip çok inceliyorum şu sıralar kendimi yahu. Sapık mıyız Fatoş biz. :122: :KK9::KK9:

canlarım ya cidden oruçta napcaz dün ben iftarda çorba salata biraz da hindi eti yedim haşlama ama misafirlikteydim yazın evde olcam nasıl yapcaz oruç işini:26:

Kız sen yok olmayı falan mı düşünüyorsun? :KK9: Senin kilon zaten iyi o zamana kalmaz,verirsin kilolarını. Bir hal çaresine bakarız onun da. İkiye üçe böleriz el birliği ile. Sahurda yenecekler,iftarda yenecekler falan ayarlarız. Mesela etli yemek her akşam olur iftar sofralarında ya da kuru fasulye nohut sebze yemeği... Bunlardan yeriz iftarda. Yanında bol salata. Sahurda zaten Türk milleti olarak kahvaltı yapıyoruz genelde. Yumurta,peynir,domates,kayısı,ceviz,bol su ve tam buğday ekmeği ile çok güzel doyarız bence. E 9 gibi de meyvemizi yeriz. Olur bence,sizce? :KK1:

merhaba arkadaşlar

bende artık fazlalıklarından tak edenlerdenim. Sağlıklı olmak istiyorum.
Ayrıca eylülde nişanım olacak buyüzden de eylüle kadar verebildiğim kadar (mümkün olursa 15-20 kilo) kilo vermk istiyorum.

Bu diyeti yapan arkadaşlar kaç gündür yapıyorsunz ve ne kadr verdiğiniz paylaşabilirmisinz?

bissürü yazdım ama hem annemin hem sevgilimin doğum günü yaklaştı sizce ne almalıyım yardımcı olabilir misiniz ? :26: öğrenciyim ama kredi kartı falan hallederim fiyat orta olacak yani öğrenci bütcesi:KK34:

Sevgiline dambıl almayacak mısın canım? :KK1::KK1::KK1::KK1: Yaa ya da alma bence. Çünkü hırs yapıp başlarsa vücut yapmaya o zaman sen kıskanmaya başlarsın. Kızlar falan bakmaya başlar. Yapılı erkek her zaman dikkat çeker. :KK47::KK47: O kızların saçını başını yolarım pislikler. :KK47::KK47: Kıskançlık damarım tuttu yine. :KK9: :KK9:

Annene de ne alabilirsin bir düşüneyim. Bir kere ev eşyası alma da. :KK1: Kişisel kullanabileceği bir şey olsun. Mesela hoş bir ayakkabı veya hoş bir çanta annemin çok hoşuna gider. Her annenin hoşuna gider diye düşünüyorum. :KK1: Eşarp olabilir kapalıysa. Daha düşünelim bir sürü fikir çıkar. :KK1:

forum takipten okudum yazıştığınızı geldim
birileri popo inceltme sıkılaştırma yazmışş
şu arkadaşınıza da bi anlatın nası zumba yapıyorsunuz video dvd falan mı var:KK16:
spor yapıyorum ama kalca gıtmıyo bı turlu

merhaba arkadaşlar

bende artık fazlalıklarından tak edenlerdenim. Sağlıklı olmak istiyorum.
Ayrıca eylülde nişanım olacak buyüzden de eylüle kadar verebildiğim kadar (mümkün olursa 15-20 kilo) kilo vermk istiyorum.

Bu diyeti yapan arkadaşlar kaç gündür yapıyorsunz ve ne kadr verdiğiniz paylaşabilirmisinz?

Eğer başlarsan bir an önce, o zamana kadar verebileceğini düşünüyorum istediğin kiloyu. Kaç kilosun,boyun kaç? Ben geçen hesaplamıştım bak yine unuttum 88 miydi neydi o kadar gündür yapıyorum 14 kg verdim. Üstüne bir de zumba yaptın mı manken gibi olursun nişanında. :KK1:

forum takipten okudum yazıştığınızı geldim
birileri popo inceltme sıkılaştırma yazmışş
şu arkadaşınıza da bi anlatın nası zumba yapıyorsunuz video dvd falan mı var:KK16:
spor yapıyorum ama kalca gıtmıyo bı turlu

Varzesh - YouTube bak canım buradaki videoyu yapıyoruz. Bir de bu hocanın başka bir videosu var. Ama onu youtube silmiş. Eğer beğenir de yapmaya karar verirsen ben sana o videoyu nasıl indirebileceğini anlatırım. :KK16:

Eğer başlarsan bir an önce, o zamana kadar verebileceğini düşünüyorum istediğin kiloyu. Kaç kilosun,boyun kaç? Ben geçen hesaplamıştım bak yine unuttum 88 miydi neydi o kadar gündür yapıyorum 14 kg verdim. Üstüne bir de zumba yaptın mı manken gibi olursun nişanında. :KK1:

80 kiloyum şuanda 60-65 kiloya inmek istiyorum eylüle kadar. Düğüne kadar da 55 kiloya düşmk istiyorum boyum 160 ideal kilo hesaplamasında 50 diyor ama minyon tipliyim ozmnda çok çocuk gibi durursun diyorlar.

Hele 60a düşeyim de sonrasını düşünürüz Eylüle kadar 60 olmalıyım :KK17:

Varzesh - YouTube bak canım buradaki videoyu yapıyoruz. Bir de bu hocanın başka bir videosu var. Ama onu youtube silmiş. Eğer beğenir de yapmaya karar verirsen ben sana o videoyu nasıl indirebileceğini anlatırım. :KK16:

teşekkür ederim canm ben zumba yapacaktım zaten güzel bi video bulamamıştım.siz ne kadar zamanda incelmeye başladınız ne kadar inceldiniz?ben 2 haftadır yapıyorum bir şeyler ama tık yok.iç basenler oldugu gibi duruyor.

80 kiloyum şuanda 60-65 kiloya inmek istiyorum eylüle kadar. Düğüne kadar da 55 kiloya düşmk istiyorum boyum 160 ideal kilo hesaplamasında 50 diyor ama minyon tipliyim ozmnda çok çocuk gibi durursun diyorlar.

Hele 60a düşeyim de sonrasını düşünürüz Eylüle kadar 60 olmalıyım :KK17:

İstersen buyur katıl aramıza çok memnun oluruz. :KK16: Sen de bizimle beraber kurtul kilolarından. Evet minyon tipliler çok zayıf olunca bazen çocuk gibi durabiliyor. :26:

teşekkür ederim canm ben zumba yapacaktım zaten güzel bi video bulamamıştım.siz ne kadar zamanda incelmeye başladınız ne kadar inceldiniz?ben 2 haftadır yapıyorum bir şeyler ama tık yok.iç basenler oldugu gibi duruyor.

Diyet de yapıyor musun aynı zamanda? Ben 10 gün sonra falan ölçmüştüm herhalde 1,5 - 2'şer cm fark etmişti. Bayağıdır yapıyorum ama ölçüm yapmadım o günden sonra. Karanfilseven 2 haftadır yapıyor 2 3 sayfa öncesinde sanırım paylaşmış ne kadar inceldiğini. Popodan 4 cm diğer yerlerden 3 cm gitmiş. :21: Diyete ihtiyacı yoktu onun aslında ama basen problemi vardı diyet + zumba yapınca kurtulmaya başladı. :KK9:

O zaman yaşına boyuna göre alman gereken kalori miktarını hesaplayayım ben. Bir de liste çıkaralım sana. Uykunu düzene sokarsın. Zumba yapabilir misin spor olarak? :-) Yalnız yiyemediğin şeyler olduğunu söyledin onların hepsini bilmem lazım ki bu listelere uydurabileyim. Bu listelerde sana uymayan neler var mesela?

ehehe yaparım zumbayı :) çok eğlenceli olcak o halde 154 cm boyum 80 kilom yasaklarım laktozlu süt kepek ve kepekli ürünler tavuk suyuna ve et suyuna çorbalar baharatlar çiğ meyve ve sebzeler sadece muz ve elmayı arada çiğ tüketebiliyorum peyniri fazla tüketemiyorum zeytin yasak salatalık domates çiğ yasak turşu yasak mısır yasak patates fazla yiyemiyorum tuz yasak baklagiller komple yasa bulgur mercimek fasulye barbunya nohut falan onlar yasak marul falan zaten yasak başka aklıma gelmiyor :/ bunlar yasak işte :/ bu arada vücut tipim göğüslerim çok büyük 95 belim pek ince değildir kütük gibi bence karın şişliğim olduğu için hem de kilo olduğu için bazen hamile gibi dururum dikkat edince şişliğim geçiyor ama hiç dikkat edemedim yiyceklerime :KK43: öyle işte

ayy bu zumba yaptıran kadın ne kadar tatlıymış hareketlere bak:KK1:
müzikte çok iyi yapılır bu spor diil eğlence :KK1:

İstersen buyur katıl aramıza çok memnun oluruz. :KK16: Sen de bizimle beraber kurtul kilolarından. Evet minyon tipliler çok zayıf olunca bazen çocuk gibi durabiliyor. :26:

Teşekkür ederim bende memnun olurum:KK1:

Peki sizce hemen yarın başlamalımıyım haftabaşını beklememe gerekyok sanrım dimi?
Çünkü tüm günler aynı şeyler yenecek dimi haftaiçi haftasonu ayırımı yok?

aynen öyle.. ben her sabah heyecanla uyanıyorum mesela.. çünkü her sabah aç karnına tartılıyorum.. her gun veya ıkı gunde bir eksildiğini görmek güzel.. bazan da kaöamak yaptıysam ++ ları görünce frenlememe sebep ouyor kendimi..

hastalığın için yememen gereken bişeyler var mı?

ben bir ara çölyak olduğumu düşünmüştüm de gluten falan yememek lazım ya onda.. bu hastalıklar hep birbirine benziyor işte..

yediklerimi yazzsam daha kısa :) çiğ sebze ve meyve yasak baklagiller yasak süt yasak süt ürünleri az tuz yasak :KK43:

Diyet de yapıyor musun aynı zamanda? Ben 10 gün sonra falan ölçmüştüm herhalde 1,5 - 2'şer cm fark etmişti. Bayağıdır yapıyorum ama ölçüm yapmadım o günden sonra. Karanfilseven 2 haftadır yapıyor 2 3 sayfa öncesinde sanırım paylaşmış ne kadar inceldiğini. Popodan 4 cm diğer yerlerden 3 cm gitmiş. :21: Diyete ihtiyacı yoktu onun aslında ama basen problemi vardı diyet + zumba yapınca kurtulmaya başladı. :KK9:[/QUOT

benim için bi ölçer misin ne kadar farketmiş:KK16:
benim fazla kilom yok çok şükür daha önce verdim.vermem gereken 3-4 kg var.aslında ben 6 vermek istiyorum da son kilolar zor gidiyor şu an 2 haftadır gram gram kilo verdim resmen.başka var mı video bu 30 dk falan yter mi?

Teşekkür ederim bende memnun olurum:KK1:

Peki sizce hemen yarın başlamalımıyım haftabaşını beklememe gerekyok sanrım dimi?
Çünkü tüm günler aynı şeyler yenecek dimi haftaiçi haftasonu ayırımı yok?

Bence hiç vakit kaybetmeden başlamalısın. Tüm günler aynı şeyler yenecek derken canım? Sadece yemen gereken şeyler var. Mesela sebze yemeği farklı farklı sebze yemekleri yiyebilirsin. Mesela köfte veya döner diyor ya oraya dip not geçtim zaten onun yerine bakliyat da yiyebilirsin. Hep aynı şeyler değil,monoton değil yani. :KK1:

X