Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

kıyamam canım gel beraber yiyelim canım zaten asla bitirmem acayip kolorilidir

evet bana slm vermiyo çiğköfte beyinli şey zaten öyle çok konuşmazdık artık tamamen konuşmuyoruz

Bitirme bence de sonra spor yapar,telafi edersin. Hahahaha çiğ köfte beyinli mi. Çok güldüm Beriş ya. Konuşmasın ya aman bırak kıskanç pislik şey. Çiğ köfte beyinli.

Ya kızlar 14 kilo verdim ama sanki hiç vermemişim gibi hissediyorum. Alıştım diye herhalde. Size de öyle oluyor mu?

sabah karşılıyo beni çok güzel olmuşsun vs falan diyo tşört biraz açık ama sen dikkat edersin diyo

amanınnn şimdiden kıyafet olayınada girmiş ya buu,tam bir odun karşındaki dikat et tatlım. benimki ilk başlarda karışmazdı,bitane tşörtüme dedi giymesen çok açık falan,tamam dedim,amaan demez olaydım,snr tüm kıyafetlerime karışmaya başladı dikat et berişim karışmasın herşeyine,kıyafet gezme olayına girmesin böyle,aman deyimm :18::18::18::18:

Niye ne oldu kötü bir şey mi oldu? Canım bence Beriş'in alıştırmasıyla alakası yok erkeğin kafa yapısı o şekildeyse değişeceğini sanmıyorum.

ay selinim çok komiksin yaa,nasıl anlamadın ne olduğunu

Gülüm aynı cümleyi kurmuşuz. Bence de Beriş her şeyine yok deme özellikle o izin konusuna zamanı geldiği zaman zorluk çıkarma senden iyisi olmaz.

ben diorum sana,kalbimiz bir,aynı lafları sölüoruz,aynı odunları çekioruzz

Kızlarrr waffle yeme gideceğiz pazar günü

amanınn çok canım istedi yaa

Kıyafet konusuna da girdiyse tamamdır. Emir de bir odun.

kesinlikle en yontulmzından bir odun sanırsam

Waffle mıııııııııııııııııııııııııı. Canım çekti yaaaaaaaaaaaaaaaa.

olsada yesekkk

selinim yaa,hani zumba videosunu indirdim ya,sessiz inmiş canım yaa,görüntü var ses yok,e müziksiz zumba bi işe yaramazki

Gülümm kız dedi bende yok ilkkez mi giyorum canım merak etme sen dedim birşey demedi

selin hiç lazım değil çatlak şeyyy

Bende de oluyo ama kıyafetlerim yalan söylemiyo hepsi bol bol ne kocaman mısım eskiden

Bu arada emir bey tüm bardaklarıma el koymuş mutfaga gittim bardağımı almaya yok 3 bardağım var dı 3 de yok abla bardaklarım nerede dedim enişte bey aldı dedi hepsini mi dedim evet dedi güldü
bende onunkiyle içiyorum çay
biraz önce çikolata dağıttı kandil diye nazar değecek diye çok korkuyorum ya çok bakıyolar göz önündeyiz diye molaya çıkan insanlar bile çıkmaz oldu o derece

Kız ne bileyim anlamadım birden. Doğru diyorsun canım ya kalplerimiz bir bizim. Bursa olayı falan o bile aynı. Benim de canım çok istedi şöyle en çikolatalısından.

açık tatlım bilg sesii müzik dinliorumm :26: ama video da ses yok

hiç deme yaa,kaynana takmış benim popoyaa seyiomuş böle hafiften çıkık popoyu

Boş ver sen onunla değil oğluyla evleneceksin. Canım realplayer indirsene. Muhtemelen playerından dolayı çıkmıyordur ses.

Son düzenleme:
Ya kızlar 14 kilo verdim ama sanki hiç vermemişim gibi hissediyorum. Alıştım diye herhalde. Size de öyle oluyor mu?

Aynen banada öyle geliyo herkez eskisine göre çok zayıfladın diyo kıyafetlerdende farkediliyo kilo verdiğim ama bana sanki hiç vermemişim gibi geliyo bide şey var 75 kiloyken 70 olsam çok zayıf olup sağlıksız hasta olucakmışım gibi geliyodu 70 olunca 65 olursam öyle olcakmışım gibi geliyodu şuan 66.5 kilom ama gayet sağlıklı biriyim çok şükür ama şimdide 60 olursam çokmu vermiş olurum acaba diye düşünüyorum :))))))) ama bak sende 14 kilo vermişsin benim 15 kilo vermem çok olmaz herhalde :))

Cemrem29'umuz var ama uğramıyor hiç.

evet cnm ben varımmmm
ama sınavlardan sonra gelip kilo bildiirimimi yapamadım zaten sonuç iç açıcı değil kan iğnesi ve damardan serumla alınan ilaçlar yüzünden epey kilomda artış olduhalen devam ediyorum serumla ilaç almaya ama bu hafta dan itibaren sporla atlatacağım
ama artık yarından itibaren burdayım kısmetse veeee dietime devam edeceğim bu hafta beni mazur görün tartılma konusun daa
inş artık kilo vermeye başlıcammmmmmmmm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…