Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

hikayene bayıldım ya :KK9: :KK9: :KK9:

hmm unutmuşum şekerim yaa :26:

şaka yapıorum beroşum ben sana,uğraşmayı seviom seninle,biliorum yemediğini,yoksa veririmiydin bu kadar kilo :KK8:

yok tatlım ya,bak şimdiden böle başlamasın nereye gidiosan söle falan. bak bizde de böle başladı,şimdi çoğu yere izinsiz gidemiorum nerdeyse.sölemem gerektiği yerleri sölerim falan de. vayy enişte de kıskanç demek haa,e napsın çock bulmuş seni kaybetmek istemio :KK16: :KK16:
vayy be yatmamış haa,diorum enişte romantik ağzı iyi laf yapıo die :KK9::KK9::KK9:

Benim odunum en beteridir enişteler içerisinde bundan eminim, izin ve kıskançlık konusunda. Bazen arkadaşlarım abarttığını düşünüyorlar kıskançlığı. :KK31: Ama ben öyle düşünmüyorum kendimi onun yerine koyuyorum. Sonuçta o da benim dediğim her şeyi dinliyor. :KK1:

ayy ne güzel yaa,benim ki tee bursada ben hatayda,seninki karşında. Kıskandım valla benim gözümde tütüyo yarimm :KK14: Ama sende mutlu ol tabi tatlım,kıskanmıorum şaka,yok yok azcık kıskandım bende görebilsem die :KK31: Kaçmaz o senden kaçmaz aşık olmuş enişte yazıkk :KK52::KK52:

bidenem yaaaaaaaa kıyamam sana canım :KK14: Ama böyle de kötü ama ya şimdilik iyi ama hiç özlemiyecek beni o kısım kötü sırtımı mı dönsem ne :KK53::KK53::KK53:

ya söyledim annem babam zaten benim nereye gittiğimi bilir hafta içi zaten şirketteyiz neyi bileceksin dedim olsun söyle içim rahat değil uzatmıyoalım konuyu dedi kapattı çok hena çok dışardan durdugu gibi hiç değilmiş :KK50::KK1:

Öyle oluyor zaten canım benim. Millete karşı sakin görünenler sevgiliye karşı bir bomba gibi. :KK9: Ama sana diyeyim bu çocuk seni çok kıskanacak,seni yalnız başına hiçbir yere yollamayacak,önemli bir şey olmadıkça bir yere gitmene izin vermeyecek. Tecrübeyle sabit. :KK9::KK9::KK9:

vayy bi kıskanç odun daha haa :KK1: nese ya bu söleme konusundan bişe olmazda daha fazlasını istemesin bu tür konularda.ama sen genede fazla söleme,gereken yeri söle,tekrar bunla ilgili bişe sölerse dersin gereken yerleri sölüorum die. ne bileyim ya,ben yandım başkası yanmasın die :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Benim kadar kimse yanmamıştır bu konuda. :KK9:

bu anların tadını çıkar beroşum. :KK1: Kıskanç olması daha hoş bence. Ama şimdiden bir yere giderken haber vermeni istiyorsa o haber verme izin istemeye kadar gider söyleyeyim. :KK1: Dediklerini hemen yapmaman çok güzel berişim. :KK23::KK23::KK23:

sabah karşılıyo beni çok güzel olmuşsun vs falan diyo tşört biraz açık ama sen dikkat edersin diyo :KK53::KK53::KK53:

selam kızlar..

bugun sabah yoğundum okudm ama yazamadım..

beriş hadi hayırlısı bakalım ama bence de öyle alıştırma izin mizin .. belki evlenirsiniz göz açtırmaz valla :)

kandilimz mübarek olsun arkadaşlar..Rabbim hepimizin gönlüne göre versin..

bizim dun akşam evde yemek yoktu yemeğe gittik :KK43: gerisini yazmayayımmm :KK43:

Niye ne oldu kötü bir şey mi oldu? Canım bence Beriş'in alıştırmasıyla alakası yok erkeğin kafa yapısı o şekildeyse değişeceğini sanmıyorum. :KK50:

o başlardaki söylemen yeterli kısmı sonrada izin istemeye dönüşüo tatlım,tecrübeyle sabittir :KK31: ama tabide herşeyine yok deme biz böle dioruz die,çocuk baştan anlaşamıcaz deyip çekilmesin :KK53: gözü korkmasın zavallının :KK52: amann cadıymış bu deyip kaçmasın :KK55::KK55: :KK9::KK9:

Gülüm aynı cümleyi kurmuşuz. :KK9: Bence de Beriş her şeyine yok deme özellikle o izin konusuna zamanı geldiği zaman zorluk çıkarma senden iyisi olmaz. :KK9:

öyle oluyor zaten canım benim. Millete karşı sakin görünenler sevgiliye karşı bir bomba gibi. :KK9: Ama sana diyeyim bu çocuk seni çok kıskanacak,seni yalnız başına hiçbir yere yollamayacak,önemli bir şey olmadıkça bir yere gitmene izin vermeyecek. Tecrübeyle sabit. :KK9::KK9::KK9:

deme kızzzzzzzz :18::18::18::18: Yok anam yok yapmaz öyle he :26:

evet tatlım atmayacamm,o atınca atcamm,yaşasınn bacılarr :13: çok dedikoducular ya selinim,bide kayınbabamla aynı kurumdayız aynı binada,ya onunda kulağına gitseydi,zaten benim kıskanç bi odunum var,kafamın etini yerdi sen çok mu samimisinki millet yanlış anlıo die :KK30: amaaan uğraş dur ondan snr :KK53: çok fena insanlar var ya,Allah uzak tutsun bizi onlardan

evet bebeğimm sen kazandınn :KK15:

Hiiiii odunun kulağına gitseydi. :18::18::18::18::18: İyi ki gitmemiş Allah'a şükür. :18: Çok doğru canım Allah uzak tutsun bizi onlardan. Amin.

X