Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ben evli diye hatırlıyorum ama. :44: Bence olur. Ben callanın başka bir videosunu indirdim başka kadınlar anlatıyor ama çok hoşuma gitti bale gibi. Ben de 1 gün onu 1 gün zumba yapacağım sanırım. Ama zumbayı asla bırakmam diğerinden sıkılacağıma eminim.

Seloşum tabiki de ayşe ile bağlarını kopartırdım asla konuşmayacak mesaj atmış bari teşekkür etseydim diye niye dedim sayesinde sevgilim oldun ya ondan diye

Sınıff cım canım ayy valla bende öyle gülesim geliyo ya su içiyorum ya öksürüyorum iyiki varsınız

kızlar sayenizde emire bir şans verdim diyebilirim kalbi güzel dostlarım benim

selinim bacım nasıl bir test yapacağız ben 2 li ilişkilerde iyi değilimdir Yönlendirin olur mu yanlış yaparsam söyleyiin

öğlen yemege gideveğiz elini uzatıyo tutayım diye bende kansızlık var baya ellerim soguk olur tutmak istemedim ısrar etti tuttum bune buz gibi nasıl duruyorsun diye şimdi de her fırsatta elimi avcunun içine koyumo ısıtmak için bir tuhaf oluyorum arkadaşken bakabildiğim gözlerine bakamıyorum ama o sürekli izliyo

Kesinlikle öyle. Hiçbir kızla konuşmamalı. Arkadaşmış kankaymış boş işler bunlar.

kıskançmıyız ne seloşumm ama haklıyız kesinlikle öyle yılışık kızlar varki,tamam belki odunlarımız yaklaşmasına izin vermez ama kızların buna yeltenmesi bile beni delirtir oyüzden kesinlikle konuşmıcaklar,yok öle kızlarla yakın arkadaş olmak kanka falan,kafasını kırarım

bence de olur ya bigün o bi gün zumba. bende zumbadan vazgeçmem çok eğlenceli.hangi callan videosu tatlımm güzelse bende bakayımm

Ayyy ne güzel şeyler bunlar. Çok iyi yapmışsın Berişim hemen elini vermemekle. Böyle ağırdan ağırdan devam etmelisin.

Kıskancız tabi Gülüm. Öyle olmamız da lazım zaten. Dediğin gibi odunlarımız yüz vermese de o kızların yılışıklığı bile beni çileden çıkartır. Kafa göz dalarım yeminle.

Yağ yakımını hızlandırıcı kilo vermeye yardımcı falan yazıyor ya o videolar tatlım. Güzel video kuğu gibi hissediyor insan.

oh bencede koparsın bağlarını,yalnız ağzı iyi laf yapıo eniştenin haa
ellerin soğuk bahanesiylede tutmuş durmuş elini ee sordunmu biz neyiz die tatlım,konuitunuzmu noldu meraklı bacılarız azcıkta

Ayyy ne güzel şeyler bunlar. Çok iyi yapmışsın Berişim hemen elini vermemekle. Böyle ağırdan ağırdan devam etmelisin.

evet hemen yüz vermek yokk naz yapcan beroşum,her istediğine tamam evet demek yok,uğraşsın,nazlan,ağırdan al tatlımm oy oy kuğu gibi olursun inşallah

beni de çağır dalacağın zaman

Gülkem sormadım ama sevgilimişiz bazı arkadaşlar hayırlı olsun filan diyo

Yok yok yüz vermek yok da çok fena molalarda bitiyo yanımda işim var gibi davranıyorum ama yok moladayız diyo

fıstıklar bende bişe isticem sizdenn. şimdi ben benim kozalağa çok msj atarım,durup durup aşkım özledim falan filan die. o pek dmez yani derde 2 günde bir falan.bende artık kendimi tutmak istiorum. kendime hep söz veriorum ama tutamıorum gene atıorum. bende size söz vermek istiorum,size sözverirsem tutarım belki. hani hiç atmama demiorum ama bende az atayım istiorum. şımarmasın çok sıpaa atarsam dövün beni

kilom çok fazla degil ama göbek var bu listeyi uygulasam eritebilirmiyim acaba?

Açıkçası bilemeyeceğim bunu çünkü biz zayıflamak için yapıyoruz. Sadece göbekten gider veya sadece şuradan buradan gider diyemem ne yazık ki. Ama istersen dene sağlıklı bir diyet zararı olmaz.Fazlalıklar göbeğindeyse göbeğinden gider muhtemelen diye düşünüyorum.

O atmıyorsa öyle sen de atma bikerem. Şımartmamak lazım. Şimarmasunlar, akilli olsunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…