Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Akrepcik bişey sorucam bu koltukaltı kararması için yazdığın bitkisel formül varya pirinç unu yoğurt ve sirke olan denedinmi onu işe yarıyomu bide sirke ne sirkesi kaç gün uygulamak gerekiyo bilgin varmı

Akrepcik bişey sorucam bu koltukaltı kararması için yazdığın bitkisel formül varya pirinç unu yoğurt ve sirke olan denedinmi onu işe yarıyomu bide sirke ne sirkesi kaç gün uygulamak gerekiyo bilgin varmı

denemeye fırsatım olmadı, çünkü ağdadan sonra yapılması gerekiyor. ben ağda yaptıktan epey bir süre sonra yazdım o tarihi geç kaldım yani. :KK31: şunu unutma, cildine yapacağın bakımlar içerisinde sirke yazıyorsa bu elma sirkesidir. üzüm sirkesi cilt üzerinde kullanılmaz :KK34:

denemeye fırsatım olmadı, çünkü ağdadan sonra yapılması gerekiyor. ben ağda yaptıktan epey bir süre sonra yazdım o tarihi geç kaldım yani. :KK31: şunu unutma, cildine yapacağın bakımlar içerisinde sirke yazıyorsa bu elma sirkesidir. üzüm sirkesi cilt üzerinde kullanılmaz :KK34:

Hmm anladım canım peki ben ağda yapmıyorum lazer epilasyona gidiyorum acaba bişey farkedermi???? Bu arada regaip kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar yüce rabbim tüm dualarımızı kabul eder inşallah hayırlısıyla...

Hmm anladım canım peki ben ağda yapmıyorum lazer epilasyona gidiyorum acaba bişey farkedermi???? Bu arada regaip kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar yüce rabbim tüm dualarımızı kabul eder inşallah hayırlısıyla...

Amin canım inşallah. Herkesin Regaip Kandili mübarek olsun. Hepiniz için dua edeceğim,hepinizin hakkında her şeyin en hayırlısı olsun. İnşallah dualarımız kabul olur. :KK16::KK16:

Regaib kandiliniz mübarek olsun arkadaslar. Gönlümüzdeki hayirli dualar kabul olsun.
(Kandil simidinden bi tane yesek olur mu acaba)

Gülkem sormadım ama sevgilimişiz bazı arkadaşlar hayırlı olsun filan diyo :KK17::KK1:

Yok yok yüz vermek yok da çok fena molalarda bitiyo yanımda işim var gibi davranıyorum ama yok moladayız diyo :KK17::KK17::KK9::KK9:

ama haklı çocuk beroşum,sonuçta moladasınız:KK1::KK1: özlüyo seni napsınnn :KK16:

Şu ofiste dedikodunun yayılma hızı ışık hızıyla ölümüne kapışır ya. :KK9::KK9::KK9::KK9:

kesinlikle katılıorum ya,ben nişanlandığımda burda bi abi var,gerçekten inanılmaz iyi bi insan,herkes onla nişanşalndım sanmış,dedikodu yapacaklar ya,nasıl sinirlenmiştim ya anlatamam. ne çok severler dedikoduyu yaa:KK47:

simsimcim tarif harika teşekkürler ama bundada baya kolori oluyur bence ben arada 2 top sade dondurma yiyorum ayyyy canım çekti :KK56:

oburum beroşum benimm,tut kendini biraz fıstığımm,gerçi haftada bikere azcık dondurma bişe olmaz yaa :KK1::KK1:

gülümmmmmmmm kız söz verdin yazma bacım hep bak şımarır valla ara ara yaz bacm
ben seni çokkkkkkkkk seviyorummmmm :KK54::KK54::KK54: ben yazarım sana bacımmmmmmm :KK19:

yazmadım beroşum dün,tuttum kendimi.gece yatarken atarız msj iyi geceler die,yatarken attım sadece,naber canım ben yatıorum falan dedim. o da asıl senden naber aşkım sesin çıkmıo falan demiş.bende iyi ne olsun dedim.snr bisürü öpücük attı bana :KK37: galiba böle yapmak gerekiomuş.artık çok msj atmak yokk :13:

canım bende çok yoruluyorum inan 10 dk falan uzanıyorum sonra hatta oda arkadaşlarım ilk gördüğünde şok oldular tecavüze mi uğradın ne bu hal diyorlar:KK17:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: çok iyiymiş yaa :KK9::KK9: bende inanılmaz terliorum,ama hemen banyoya geçiorum orda dinlenirsin tatlım,terini soğutmaa :KK8:

Ben geldim, ben geldim, ben geldim:KK3:,
herkese günaydın:KK16::KK16:.

Neler yapmışsınız öyle yahu?
Sayfaları nefes almadan okudum. Hele Beroş'la Emoş'un macerası, tam roman olmuş.
Esas kız ve esas oğlan, henüz kurlaşma aşamasında ve okuyucu merak içinde, acaba ne olacak?
Sonra hikayelerin olmazsa olmazı, 2 adet kötü kadın giriyor romana;
Dilek abla ve yılışık Ayşe.
Bunlar Beroş'un kafasını karıştırarak ani tepkiler vermesini sağlamak istiyorlar, dolayısıyla Emoş'un gözünden düşürmek:KK53::KK53:.

Ama tabii ki ava giderken avlanıyorlar.
Onların kurduğu bu hain tuzak, Beroş ve Emoş'un sevgili olmasını çabuklaştırıyor:KK19: ve mutlu son:KK16:.
Yaşasın ilahi adalet:KK16:.

Gökten 3 elma düşmüş;
ikisi Dilek abla ve yılışık Ayşe'nin koca kafalarına, birisi de biz kk kadınlarının güzel, narin başına:KK52:.

Ben geldim, ben geldim, ben geldim:KK3:,
herkese günaydın:KK16::KK16:.

Neler yapmışsınız öyle yahu?
Sayfaları nefes almadan okudum. Hele Beroş'la Emoş'un macerası, tam roman olmuş.
Esas kız ve esas oğlan, henüz kurlaşma aşamasında ve okuyucu merak içinde, acaba ne olacak?
Sonra hikayelerin olmazsa olmazı, 2 adet kötü kadın giriyor romana;
Dilek abla ve yılışık Ayşe.
Bunlar Beroş'un kafasını karıştırarak ani tepkiler vermesini sağlamak istiyorlar, dolayısıyla Emoş'un gözünden düşürmek:KK53::KK53:.

Ama tabii ki ava giderken avlanıyorlar.
Onların kurduğu bu hain tuzak, Beroş ve Emoş'un sevgili olmasını çabuklaştırıyor:KK19: ve mutlu son:KK16:.
Yaşasın ilahi adalet:KK16:.

Gökten 3 elma düşmüş;
ikisi Dilek abla ve yılışık Ayşe'nin koca kafalarına, birisi de biz kk kadınlarının güzel, narin başına:KK52:.

hahahaaaaaaaaa :KK1::KK1::KK1::KK1:çok hoşsun ya kafaları yarılsın onların emi :KK53:
canım çokkkkkkk özledim seni canım benimmmmmmmmm

günaydınnnnnnnnn fıstıklı kurabiyelerim benimmmmmmmm
kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun inşallah canlarım benim :KK16::KK16::KK16:

ayyyyyyyy günahımı alıyorsunuz kızlar ya dün eve 8 de gittim 1 sat mesai yaptım 8 .30 da özel ders hocam gelecekti istatislik için 15 dk erken geldi öyle olunca yemek yemeden derse girdim zaten açta değildim
10.20 geçe ders bitti başımda bir ağrı emirle biraz konuştuk yemek yemeden yattım bu hafta daha dondurma yemedim bi kerem :KK50:

hahahaaaaaaaaa :KK1::KK1::KK1::KK1:çok hoşsun ya kafaları yarılsın onların emi :KK53:
canım çokkkkkkk özledim seni canım benimmmmmmmmm

Ben de sizleri çok özlüyorum canım ya,
hepiniz ayrı alemsiniz ve şeker gibisiniz:KK16::KK16:.

"Her işte bir hayır var" dedikleri tam da böyle bir şey işte Beroş'um.
Bu olay olmasaydı sizin sevgili olmanız birkaç ayı bulurdu, belki de hiç olmazdı senin çekincelerin yüzünden.
Ama bunların kıt akıllarınca yaptığı plan sayesinde, çabucak sevgili oldunuz ve bence çok da iyi oldu:KK16:.
Çocuk senin kısmetin herhalde, olaylara baksana ne hoş gelişti.
İnşallah uzun uzun yıllar sonra, hikayeniz sorulduğunda gülerek bu olayları anlatırsınız:KK16:.

mutluluğun daim olsun canımmmmmmmmm:KK54:

Sağolasın fıstığım, hepimizin inşallah:KK54:.

X