Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

kısmetse düğün ne zaman gülkemimmm

benim 28.08.2013 kına gecem :124: , 29.08.2013 düğünüm :93:

canımmm çok sevindim ayrıntılkı yazmışsın bir solukta okudum almıştır o dersini.. sen esınniyetını belli ettin iyi oldu abin de sahip çıktı tam süper olmuş aferin sizeeee..

berivan canım sen de çok ıyı etmişsin ama bence hemen yumuşama :) ayrıca daha da mesajlaşmasın o ayşe midir nedir onunla..kadın milleti ne yapacağı belli olmaz.. (hemcinsin yaptığını başkası yapmaz bazan)

Tarifini yazacağım siz de yaparsınız.

Harfiyen katılıyorum Gülüm.

Ayyyyyyyyyy Berişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş çok duygulandım okurken. Bu çocuk sana deli divane aşıııııııııııııııık. Bence şans varmelisin.

Ooooooh iyi olmuş ona. Şans ver Beroşum şans ver. Ama öyle hemen kaptırma kendini. Bir test aşamasına sokalım bakalım enişteyi.

kısmetse düğün ne zaman gülkemimmm

benim 28.08.2013 kına gecem :124: , 29.08.2013 düğünüm :93:

tatlım benimki daha seneye yaza,ta tarih belli değil. aralıkta askere gitcek askerden geldik ten snr düğün inşalah

Evet bi ben vardım çöpsüz üzüm artık benimde bir çöpüm var

ee ne demişler üzümünü ye bağını sorma

kesinlikle katılıorum konuşmasın artık o ayşeyle,söle daha baştan böle canımız sıkıldı yakın olma de yoksaaa

yahu yazılarınızı okurken ben de gülümsüyorum heyecanlanıyorum bürodakiler manyak sanacak

aynen ya,kendi kendime sırıtıorum

Ooooooh iyi olmuş ona. Şans ver Beroşum şans ver. Ama öyle hemen kaptırma kendini. Bir test aşamasına sokalım bakalım enişteyi.

tabiki canımm,öle hemen 3 kuruşa 5 köfte yokk önce ağırdan alcaz,bi deneme aşaması yapcaz snr kaptıracaz kednimizi demi beroşum ohoo kime diorum ben beroş çoktan aşık olmuş bile

Çok doğru bunların olması iyi olmuş bir yandan abisi falan fena gözünü korkutmuş bir daha başka konuda dahi Meleğimize yalan söylemeye yüzü olmaz.

:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118: Böyle iyi mi gülüm. Beroşum hiç konuşmasın Ayşeyle bence. Belli ki Ayşe onu seviyor Allah muhafaza aranız bozulmasın bir yılışık yüzünden.

1 saatlik zumba mı? Biz yarımşar saatten 2 kere yapıyoruz.

İgnis evli değil mi ya.

armuşu da mı verdikkinee Allah razı olsun hepinizden , derdime ve sevincime ortak oldunuz ve hep destek tam destek oldunuz

Benim başım da bağlı. Çok şükür evde kalanımız yok. Allah hepimizi çok mutlu etsin ve bizi birbirimizden ayırmasın. Sizler gibi dostlar bulmak gerçekten de çok zor. Tanımadan bu kadar düşüncelisiniz,tanısanız kim bilir nasıl olursunuz canlarım benim.

:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118: Böyle iyi mi gülüm. Beroşum hiç konuşmasın ayşeyle bence. Belli ki ayşe onu seviyor allah muhafaza aranız bozulmasın bir yılışık yüzünden.

bayıldım bayıldımmm Bencede hiç konuşmasın.böle yılışıklara gerek yokk ne yapacağı belli olmazz

İgnis evli değil mi ya.

öle mii,hatırlayamadımki yaa,evlimisin bacımmm :26:

oy başını sevsinler evet çok şükür tatlım,Allah çok mutlu etsin bizi ve ayrılmayalım. katılıorum canım,şimdi bölesek tanısak yan yana olsak nasıl oluruz kim bilirr

1 saatlik zumba mı? Biz yarımşar saatten 2 kere yapıyoruz.

he ya biz 1 saat yapıoruz,bacım okadar zorlama kendini,sadece 1 saat yap tatlımm.
seloşum bende şey soracaktım sana,beni callan yapasımda var,bir gün zumba bir gün callan yapsam olmazmı sankim :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…