Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ya benim adıma ya benim adımaaaa

senin adına da çok sevindimmmm

kızlar ben sabahleyin bir kanalda kilo aldırmayan tamamen sağlıklı bir dondurma tarifi aldım. ben dondurmaya hayır diyemiyorum o yüzden şu sıralar kendimi çok kasıyorum yememek için diyetime ters olur diye. şimdi bu vereceğim tarif sizce gerçektende kilo aldırmaz mı düşüncelerinizi söyleyin lütfen

2 muz
5-6 tane çilek
2 tatlı kaşığı bal
2-3 kaşık yoğurt.

yapım aşaması; önce muz ve çilekler püre haline getiriliyor -püre haline getirilirken balla beraber getirilcek- ardından yoğurtla karıştırılıyor ve buzluğa atılıyor.

bu tarif dr. ayça kaya'nın tarifi.

sadenazcım mesaj ayarlarından oluyo bildiğim kadarı ile önce kontrol paneline gireceksin txt haricinde diğer ayarları seçeceksin o zaman oluyo du :44:

Son düzenleme:
simsimcim tarif harika teşekkürler ama bundada baya kolori oluyur bence ben arada 2 top sade dondurma yiyorum ayyyy canım çekti

gülümmmmmmmm kız söz verdin yazma bacım hep bak şımarır valla ara ara yaz bacm
ben seni çokkkkkkkkk seviyorummmmm ben yazarım sana bacımmmmmmm

kilom çok fazla degil ama göbek var bu listeyi uygulasam eritebilirmiyim acaba?

benim gibisin sende göbişimiz var eccik spor çok önemli canım. kilom iyi diyorsan, yediklerine dikkat edip sporunu aksatmayacaksın. kilon iyiyse diyet yapmana gerek yok benim gibi peki ya ben spor yapıyor muyum ? Tabiiki de hayır sebebi ise galiba fatihe uyuzluk yapmak için

Yine mi dondurma sezonunu açtınız yahu siz. Hiç de masum bir dondurma değil bu. 2 tane muz çok yahu.

çarşamba günlerimi dondurma yeme günü ilan ediyorum

diyetteki kaçıncı gününüz acaba? :) bayağı kilo vermişsiniz maşallah

Çok teşekkür ederim. 4. listenin 12 13. günü herhalde şimdi mutfağa gidip listeye bakmaya üşendim. 87 88 gün falan oluyor toplamda.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…