Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ya benim adıma ya benim adımaaaa :KK9:

senin adına da çok sevindimmmm :KK54:

kızlar ben sabahleyin bir kanalda kilo aldırmayan tamamen sağlıklı bir dondurma tarifi aldım. ben dondurmaya hayır diyemiyorum o yüzden şu sıralar kendimi çok kasıyorum yememek için diyetime ters olur diye. şimdi bu vereceğim tarif sizce gerçektende kilo aldırmaz mı düşüncelerinizi söyleyin lütfen :KK16:

2 muz
5-6 tane çilek
2 tatlı kaşığı bal
2-3 kaşık yoğurt.

yapım aşaması; önce muz ve çilekler püre haline getiriliyor -püre haline getirilirken balla beraber getirilcek- ardından yoğurtla karıştırılıyor ve buzluğa atılıyor.

bu tarif dr. ayça kaya'nın tarifi.

sadenazcım mesaj ayarlarından oluyo bildiğim kadarı ile önce kontrol paneline gireceksin txt haricinde diğer ayarları seçeceksin o zaman oluyo du :44:

Son düzenleme:
simsimcim tarif harika teşekkürler ama bundada baya kolori oluyur bence ben arada 2 top sade dondurma yiyorum ayyyy canım çekti :KK56:

gülümmmmmmmm kız söz verdin yazma bacım hep bak şımarır valla ara ara yaz bacm
ben seni çokkkkkkkkk seviyorummmmm :KK54::KK54::KK54: ben yazarım sana bacımmmmmmm :KK19:

kilom çok fazla degil ama göbek var bu listeyi uygulasam eritebilirmiyim acaba?

benim gibisin sende :KK31: göbişimiz var eccik :KK8: spor çok önemli canım. kilom iyi diyorsan, yediklerine dikkat edip sporunu aksatmayacaksın. kilon iyiyse diyet yapmana gerek yok benim gibi :KK51: peki ya ben spor yapıyor muyum ? Tabiiki de hayır :KK16::KK53: sebebi ise galiba fatihe uyuzluk yapmak için :KK37:

senin adına da çok sevindimmmm :KK54:

kızlar ben sabahleyin bir kanalda kilo aldırmayan tamamen sağlıklı bir dondurma tarifi aldım. ben dondurmaya hayır diyemiyorum o yüzden şu sıralar kendimi çok kasıyorum yememek için diyetime ters olur diye. şimdi bu vereceğim tarif sizce gerçektende kilo aldırmaz mı düşüncelerinizi söyleyin lütfen :KK16:

2 muz
5-6 tane çilek
2 tatlı kaşığı bal
2-3 kaşık yoğurt.

yapım aşaması; önce muz ve çilekler püre haline getiriliyor -püre haline getirilirken balla beraber getirilcek- ardından yoğurtla karıştırılıyor ve buzluğa atılıyor.

bu tarif dr. ayça kaya'nın tarifi.

Yine mi dondurma sezonunu açtınız yahu siz. :KK9: Hiç de masum bir dondurma değil bu. 2 tane muz çok yahu. :KK20:

çarşamba günlerimi dondurma yeme günü ilan ediyorum :KK16:

diyetteki kaçıncı gününüz acaba? :) bayağı kilo vermişsiniz maşallah :nazar::nazar:

Çok teşekkür ederim. :KK16: 4. listenin 12 13. günü herhalde şimdi mutfağa gidip listeye bakmaya üşendim. :KK9:87 88 gün falan oluyor toplamda.:KK55:

Son düzenleme:
X