Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ben geldimmm.hem anne olanların hemde geleceğin en güzel annelerinin anneler günü kutlu olsunn :KK54::KK54::KK54:

bizim için kötü bi haftasonuydu,haberlerde reyhanlıdaki olayları görmüşsünüzdür, bizde ordaydık,bişeyimiz yok çok şükür ama 45 hemşerim vefat etti,birçoğununda durumu ağır olmak üzere 100 yaralı var :KK14: patlamalar çok büyüktü. inanın kendimi savaşta sandım,hiç bişeyde tv de izlendiği gibi değil yada hayal edebileceğiniz gibi değil. kaç gün etkisinde kalacam bu olayın bilmiorum :KK14: ama hatay gerçekten tehlike altında. sürekli olaylar oluo. ama bu en kötüsüydü. beslediğimiz evlerimizi verdiğimiz suriyeliler bize ihanet etti. sölicek hiç bişe bulamıorum. Allah beterinden korusun,bidaha yaşatmasın inşallah :KK50:

:KK54:
günaydın bacılarıııııımmmmmmmmmmmmmm :KK54::KK3::KK54::KK16::KK16:

selin kalktız kalkkkkkkkkkk kalplerin 3 olmuşşşşşşşşş:KK52::KK52::KK52:

karanfilim canım yaşadıkların çok zormuş canım hayırlı değilmişki olmamış bak rabbim sana hayırlısını gösterdi mutluluğun daimmmmm olsun canım :KK16::KK16::KK16:

cemrem canım Allah kolaylık versin canım bol şanşlar demeden de edemeyeceğim malum atman gereken sorularda olur :KK1::KK1:bol şanslar canımmmmmmmmm :KK16::KK16:
atlat Allahın izniylen gel artık canım :KK16::KK16:

gülkem bugün yok özleyecem onu :KK50::KK50:

Evet maalesef Gül yok bugün ve yarın. Özleyeceğiz onu. :KK43:

bende sizleri çok özledim bacılarr,nasılda alışmışım size yaa,bu kötü geçirdiğim 2 günde bile aklımdaydınız,açabilsemde dertleşsem üzüntümü atabilsem dedim içimden :KK50: çok seviyorum bacılar siziii :KK54:

ben geldimmm.hem anne olanların hemde geleceğin en güzel annelerinin anneler günü kutlu olsunn :KK54::KK54::KK54:

bizim için kötü bi haftasonuydu,haberlerde reyhanlıdaki olayları görmüşsünüzdür, bizde ordaydık,bişeyimiz yok çok şükür ama 45 hemşerim vefat etti,birçoğununda durumu ağır olmak üzere 100 yaralı var :KK14: patlamalar çok büyüktü. inanın kendimi savaşta sandım,hiç bişeyde tv de izlendiği gibi değil yada hayal edebileceğiniz gibi değil. kaç gün etkisinde kalacam bu olayın bilmiorum :KK14: ama hatay gerçekten tehlike altında. sürekli olaylar oluo. ama bu en kötüsüydü. beslediğimiz evlerimizi verdiğimiz suriyeliler bize ihanet etti. sölicek hiç bişe bulamıorum. Allah beterinden korusun,bidaha yaşatmasın inşallah :KK50:

Gülüm benim canım ben de demin okudum aklıma hemen sen geldin. Yazmak için girdim sen yazmışsın. İyisin di mi şu an? :KK43: Çok üzüldüm cidden Allah rahmet eylesin,mekanları cennet olsun masun insanların. :KK43: Canım benim ya lütfen kendini toparlamaya çalış. Allah'a şükür sana bir şey olmamış. Allah'a binlerce kez şükür. İnşallah bir daha yaşatmaz. İnşallah hiç bir zaman bir daha böyle haberler almayız. Bu duruma düşüren herkesi Allah'a havale ediyorum. Nasıl biliyorsa öyle yapsın hepsini. :KK43:

:KK54:

bende sizleri çok özledim bacılarr,nasılda alışmışım size yaa,bu kötü geçirdiğim 2 günde bile aklımdaydınız,açabilsemde dertleşsem üzüntümü atabilsem dedim içimden :KK50: çok seviyorum bacılar siziii :KK54:

Canım benim ya her zaman yanındayız senin. :KK54: Biz de seni çok seviyoruz çok ama çok kocaman böyle dünyalar kadar. :KK19::KK19::KK16:

Ama doğru diyor fazla değil ki kilon. :21: Simitim varmış ya benim hıh deyip trip atsaydın. :KK1:

öyle dedim zaten canım yanlarım varya dedim bitanem o 2 günde gidecek bişey değil düzenli sporla zamanla gider gitmese nolur ki üzüldüğüne değer mi ben senin yüreğini sevdim filan dedi ateşine bakcamtım da kızar diye korktum :26:

Rabbim hepinizi korusun canım çok geçmiş olsun :KK14:

öyle dedim zaten canım yanlarım varya dedim bitanem o 2 günde gidecek bişey değil düzenli sporla zamanla gider gitmese nolur ki üzüldüğüne değer mi ben senin yüreğini sevdim filan dedi ateşine bakcamtım da kızar diye korktum :26:

Kızmadın bu öyle demesine? :KK19: Madem neden seni bu kadar strese sokuyor ki. Anlamıyorum bu erkekleri yahu. :KK19:

Gülüm tam olarak bizi aydınlatır mısın medya bir öyle bir böyle diyor. :KK19: Yaşayan bilir her şeyi. :KK43: Kıyamam sana bir tanem benim ya. :KK54: :KK43::KK43:

canım çok geçmiş olsun ..içimiz yandı ülke olarak emınım herkesın..

İnşallah bunu yapanlar da öyle paramparça olur..

Zumbamı yaptım (2 sini birden hemde) sırılsıklam oldum :))) duşumu aldım ohhhhh missler gibiyim içim çok rahat gün geçtikçe kendimi incelmiş hissediyorum üstelik regl olmama rağmen herkes ne güzel zayıfladın eskisine göre çok inceldin dedikçe motivasyonum artıyo :)))) mutluyum huzurluyum bazen bu yaşa kadar neden zayıflamaya çabalamamışım diye kendime kızıyorum sonra boşver diyorum geç olsun güç olmasın inşallah gerçi 8 ayda 8 kilo verdim ama neysee :)) bunada şükür :))) ayy ne doluymuşum yaz yaz bitmedi :)))))))

helal olsun ıkı zumba peşpeşe ben denemedim hiç.. 1 saat sürer dayanamam herhalde..

akşam misafirlikteydik geç döndük yapamadım zumbamı :KK43:

Gülüm tam olarak bizi aydınlatır mısın medya bir öyle bir böyle diyor. :KK19: Yaşayan bilir her şeyi. :KK43: Kıyamam sana bir tanem benim ya. :KK54: :KK43::KK43:

tatlım iki örgüt bağlantılı yapmış,acilciler grubu ve el muharabat. suriyeden gelmişler. ama örgüt lideri buradaki alevi muhsin die biri. buralı anlıcağın lider. ama suriyede yaşıyormuş. zaten iliosunuz esad alevi,hatayda da çok alevi var,aslında kardeş gibiydik ama içlerimizden illaki çıkıo demekki. burda suriyeden kaçanlar yaşıo,burdaki hakla gelenleri birbirine düşürmek istiolar,huzursuzluk çıksın istiolar,suriye savaşın akatılmamız için. yani hep bunlar konuşuluo. ama tabşi bu oyuna gelmicez inşallah. dış güçlerin bi oyunu denio. ama yapanlar yakalnadı çoğu tatlım. şuan en net bilinen o iki örgüt. araçları bizim kendi sınırımızdan geçirip gelmişler suriyeden... görsen canım bacakları kolları kopanlar var,yaralı dediklerimiz böle. çok kötü olanlar var :KK50: çok fazlaymıştı bomba,okadar sarsıntı olduki,deprem sandık önce. ikincisinde herks anladı zaten. ölenlerin çoğu esnaf. en işlek caddede yapıldı,dükkanlar falan vardı hep. esnaflar gitti. anneler günü için alışverişe gelenler,çocuklarr.Allah bidaha yaşatmasın,kimseye yaşatmasın

canım çok geçmiş olsun ..içimiz yandı ülke olarak emınım herkesın..

İnşallah bunu yapanlar da öyle paramparça olur..

sağol canım benim. eminim tatlım ülkemizin üzüldüğüne

helal olsun ıkı zumba peşpeşe ben denemedim hiç.. 1 saat sürer dayanamam herhalde..

akşam misafirlikteydik geç döndük yapamadım zumbamı :KK43:

ben normalde ikisini yapıorum tatlım,çokta yorucu olmuo ya. bir saat normali ama,10 gün 10 saat programı zaten.yani ilk etkisini görmek için. ama yoruluosan kendini zorlama tabikide. ben 3-4 gündğr yapamıorum tatlım. zaten haftasonu ne diyet ne bişe. gitti hepsi aklımdan,ne yapıldıysa yedim biraz.pekte kimsenin içi almadı zaten:KK50:

Merhaba arkadaşlar:KK16::KK16::KK16:,
kilomu bildireyim;

Geçen hafta: 56,800
Bu hafta: 56,000
800 gr vermişim:KK16:.

Aslında tartı ilk 55,900 göstermişti, sonra ne hikmetse 56,00'da karar kıldı:KK1::KK1:.
Neyse, haftaya dolu dolu 55'ler geliyor demek ki:KK16::KK16::KK16:.

X