Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ooo ne güzel bi haber ıgniscim ya tebrikler kendim vermiş kadar sevindim:KK16:

Sağolasın canım benim:KK54:.

kızlar kusura bakmayın nolur, ama okadar etkilendim ki okadar sinirliyizki ondan direk döktüm içimi. daha tutuorum kendimi,daha neler söylemek istiorum bi bileseniz.
başınızı şişirdim belki kızlar kusuruma bakmayın olurmu,siz burda stres atmaya çalışıounuz ben nelerden bahsediyorum. nese artık sölicek tek şey bidaha yaşatmasın ALLAH

Tabii anlatacaksın, olur mu öyle şey?
Sadece diyet konuşmuyoruz ki burada. Ah ah, söylenecek o kadar çok şey var da, ben de yeri değil diye tutuyorum kendimi.
İşte bunları sen, ben görüyoruz. Bir de görmeyenler var, ya da işine gelenler diyeyim:KK50:.

merhabalar kızçelerrrrrrrrrrrrr

ignis tebrik ederim canımmmmm:KK9::KK9::KK9:

Sağolasın fıstık:KK54:, sen ne yaptın?
Kilonu bildirmedin, tartılmayı mı unuttun?

3 gündür girip yazamadım zaten şehir dışına felan çıktım birraz saldım gibi oldu ama bugün hemen toparladım..
hafta ortası 1.5 kg vermiş görünüyordum tabi haftasonu kaçamaklarından ötürü 700gr vermiş görünüyorum..
annem de beni gördü, sen zayıflamışsın ne yapıyosan aynen devam et diye beni tembihledi..
annem öyle deyince iyiice gaza geldim ki sormayın..
bir liste buldum gerçekten aç kalamdan kilo veriyorum dedim..o da sevindi devam et listede herşey varmış dedi.
hamile kalsam bile 1-2 ufak eklemelerle devam edeceğim kızlar..

geçen hafta:72.1kg

bu hafta: 71.4kg

menümü de yazayım girmişken:

sabah: 2 dilim tam tahıllı ekmek arası peynir maydonoz 1 bardak süt

ara: 2 kuru kayısı 1 ceviz

öğle: 3 haşlanmış tavuk baget,1 dilim ekmek,salata,ayran

ara: 3 kayısı

akşama planım:

arada yine 1/2 paket mavi-yeşil

akşam sebze yemeğim yok,semizotu salatası,1 dilim ekmek yemeyi düşünüyorum

bugün sporumu yaptım 30 dakika bisikletimi çevirdim herşey yolunda herkese kolay gelsiiiiinnn:KK34::KK34:

Ohhh tebrikler:nazar::KK9:.
Artılardan kurtulup eksiye bile geçmişiz, harikasın:KK16::KK16:.

teşekkürlerrr :KK1:

sinnnf seni de tebrik ederim canım darısı haftaya inşallah :KK9::KK9::KK9::nazar:

:26:

canım teşekkürler..e hani sennn ne yaptın bu hafta?

en son 6 ay önce içmiş :26:

canım şahsen içkiye çok karşıyım, benım için biri de bir bini de bir.. ama sen çok sevmeye başlamıştın hyecanın filan çok hoşuma gidiyordu. bu meseleyı enıne boyuna sor ona..üzülünce mi içer, sevinince mi, birilerine eşlik etmek için mi.. ne bileyim..Allah kolaylık versin, hayırlısı olsun inşallah canım..

Ben her gün öyle yapıyorum 1 saat. :KK1:

hiiiihhhhhhhhhh selin söylesene yawww :) sanırım 40-45 dk. dayanırım ama çok zaman harcatıyor yaa .. yarım saat zor ayırıyordum 1 saat :KK14: arada bir yaparım ben de bari :)

Son düzenleme:
tatlım iki örgüt bağlantılı yapmış,acilciler grubu ve el muharabat. suriyeden gelmişler. ama örgüt lideri buradaki alevi muhsin die biri. buralı anlıcağın lider. ama suriyede yaşıyormuş. zaten iliosunuz esad alevi,hatayda da çok alevi var,aslında kardeş gibiydik ama içlerimizden illaki çıkıo demekki. burda suriyeden kaçanlar yaşıo,burdaki hakla gelenleri birbirine düşürmek istiolar,huzursuzluk çıksın istiolar,suriye savaşın akatılmamız için. yani hep bunlar konuşuluo. ama tabşi bu oyuna gelmicez inşallah. dış güçlerin bi oyunu denio. ama yapanlar yakalnadı çoğu tatlım. şuan en net bilinen o iki örgüt. araçları bizim kendi sınırımızdan geçirip gelmişler suriyeden... görsen canım bacakları kolları kopanlar var,yaralı dediklerimiz böle. çok kötü olanlar var :KK50: çok fazlaymıştı bomba,okadar sarsıntı olduki,deprem sandık önce. ikincisinde herks anladı zaten. ölenlerin çoğu esnaf. en işlek caddede yapıldı,dükkanlar falan vardı hep. esnaflar gitti. anneler günü için alışverişe gelenler,çocuklarr.Allah bidaha yaşatmasın,kimseye yaşatmasın

sağol canım benim. eminim tatlım ülkemizin üzüldüğüne

Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın onları beddua bile etmeyeceğim. :KK47: O kadar üzüldüm ki. :KK43:Allah acil şifa versin herkese. :KK43: Hele ki o annesine hediye almak için gitmiş günahsız minikler. :KK43: Bir anneye böyle mi hediye verilir. :KK43: Allah hepimizi korusun bir dahada da böyle bir acı yaşatmasın inşallah. Çok teşekkür ederim gülüm benim.:KK54:

Merhaba arkadaşlar:KK16::KK16::KK16:,
kilomu bildireyim;

Geçen hafta: 56,800
Bu hafta: 56,000
800 gr vermişim:KK16:.

Aslında tartı ilk 55,900 göstermişti, sonra ne hikmetse 56,00'da karar kıldı:KK1::KK1:.
Neyse, haftaya dolu dolu 55'ler geliyor demek ki:KK16::KK16::KK16:.

Ya İgnis biz nasıl bir şeyiz böyle hep aynı verip,veremiyoruz. Ben de 800 gr vermişim. :KK1: 55'ler geliyor sana hadi bakalım. :KK8:

Ben de kilo bildiriminde bulunayim:
Baslama tarihi:6 mayis
Baslangic kilo:59.1
Simdiki kilo: 58.3
Verilen kilo:800 gr
(Sevincimden kendimi cikolatayla ödüllendirdim) :KK43:

beni istemeye geldiğinde " içki kullanıyor musun ? " diye sordum. " hayır " dedi. " peki önceden kullandın mı ? " dedim. " hayır kesinlikle kullanmadım " dedi.
dün ağzından kaçırdı, 2 gün önce 2 şişe bira içmiş. ben içki içen biriyle yapamam :KK50:

Güvenini sarsmış çok kötü. Bir daha sen onun sözlerine nasıl itibar edeceksin? :KK50:

canım, içki konusunda Allah korusun , alışık olmayana çok zor gelir ..bana da..

ama bence daha eski zamanları sor, rutin bir şekilde mesela her hafta bir iki tane içerim falan mı diyor, yoksa öyle arkadaşlarına mı uydu..

bir de bu konularda çevresinden bilgi almaya çalış..

Bence bu yaşa gelip de daha önce hiç içki içmemiş insan,bu yaştan sonra da içmez. Üzülerek söylüyorum ki daha önceden de içtiğini düşünüyorum. :KK50::KK50: Akrebimiz için hayırlısı neyse o olsun.

ben de kilo bildirimimi yapayım..

Diyete başlama 01 nisan 2013

geçen hafta 72,300
bu hafta 71,900

verilen 400 gr. :KK1: :KK1: :KK1:

(Malum geçen hafta çikolata kaçamağım yuzundenyarım kilo aldım ve bu hafta onu verip üsütne 400 gr eksilmiş.. çok şaşırdım cuma gunu böyle değildi..inşallah sapıtmaz yıne tartım)

Tebrik ederim canım benim o 500 gr ın da gitmesine çok sevindim. :KK9::nazar:

Çok haklısın.
Ben hafta sonları severim birkaç bira içmeyi, eşimle karşılıklı içeriz ve ikimizin de çok hoşuna gider bu durum.
Ama kendim içmeseydim, sanırım onun içmesi pek hoşuma gitmezdi.

Dini değerleri bir tarafa bıraksak bile;
alkol, sigara, sarımsak, soğan gibi kokulu maddelerin birlikte tüketilmesi gerektiğini düşünüyorum, sonuçta aynı yastık paylaşılıyor.
Koku çok tiksindirici olur bence.

Çok doğru yazmışsın.

Gülkuş nasıl oldu acaba?
Çok üzüldüm, çok:KK50:.
Biz burada pek anlayamıyoruz ama orası cehennem gibidir kesin.
Halk nasıl üzgün, nasıl tedirgindir... Öfke de vardır tabii, zaten olmalı da.

gülkemcimmmmmmm çok merak ettim seni nete de giremedim canım iyi olmana çok sevindim Allah yapanların bela okumak istemiyorum ama vicdana sıgar değil ya masum insanları katletmek pislik herifler canım psikolojini anlıyorum çok zor ölenlerin ailşelerine Allah sabır versin yaralılara da şifa ne diyeceğimi bilemiyorum ya yazık yazık valla

selinim bacı bacııııııı bu kalpleri neye göre veriyorlar ki acep :KK45: hep versinler :KK1::KK1::KK1:
bende hafta sonu alışveriş yaptım harikaaaaaa ötesi indirim var dı ama millet sömürmüş valla testerları bile almışlar yavv olacak sey değil :KK53:

sinnnf seni de tebrik ederim canım darısı haftaya inşallah :KK9::KK9::KK9::nazar:

melekcim canım fevri davranma canımmm süreklimi mi içiyomuş o gün mü öyle olmuş :26:

Neler aldın Berişimmmm resimlerini bekliyorum. :21: Bu kalpleri mesaj sayına göre veriyorlarmış Berişim. :21:

kızlar kusura bakmayın nolur, ama okadar etkilendim ki okadar sinirliyizki ondan direk döktüm içimi. daha tutuorum kendimi,daha neler söylemek istiorum bi bileseniz.
başınızı şişirdim belki kızlar kusuruma bakmayın olurmu,siz burda stres atmaya çalışıounuz ben nelerden bahsediyorum. nese artık sölicek tek şey bidaha yaşatmasın ALLAH

Canım öyle şey mi olur tabi ki içini dökeceksin burada. Biz birbirimize her zaman her konuda destek olmaya çalışıyoruz. Herkes sıkıntılarını dile getirip rahatlayacak birilerine ihtiyaç duyuyor. Burası da öyle bir yer işte.:KK16:

X