Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

sorma canım 1 buçuk yıl ilişkimikurtarcam diye hergün ağladım çabaladım olmadımı olmuyo nasip değilmiş demeyi bilmek gerekiyomuş ve artık o kadar bunalmışım ki ilk ayrılık günü kendimi rahatlamış hissetmiştim ilk başta ailem biraz üzüldü falan işte bende dedim evli inssanlar bile boşanıyo bizim şükür aramızda bişey olmadı kötü bişey yaşamadık millete göre mi yaşıcaz canım sonuçta aynı yastığa baş koyamıcamı anlayınca bitti..evet ya şükürler olsun ki huzur kaynağımla tanıştım ve gerçekten mutluluğu unutmuşum onla mutlu mesut oluruz inşallah:123:

İnşallah canım benim çok doğru bir karar almışsın başkalarının dediklerinin önemsememekle de çok iyi yapmışsın. :21:

Zumbamı yaptım (2 sini birden hemde) sırılsıklam oldum :))) duşumu aldım ohhhhh missler gibiyim içim çok rahat gün geçtikçe kendimi incelmiş hissediyorum üstelik regl olmama rağmen herkes ne güzel zayıfladın eskisine göre çok inceldin dedikçe motivasyonum artıyo :)))) mutluyum huzurluyum bazen bu yaşa kadar neden zayıflamaya çabalamamışım diye kendime kızıyorum sonra boşver diyorum geç olsun güç olmasın inşallah gerçi 8 ayda 8 kilo verdim ama neysee :)) bunada şükür :))) ayy ne doluymuşum yaz yaz bitmedi :)))))))

Zumbamı yaptım (2 sini birden hemde) sırılsıklam oldum :))) duşumu aldım ohhhhh missler gibiyim içim çok rahat gün geçtikçe kendimi incelmiş hissediyorum üstelik regl olmama rağmen herkes ne güzel zayıfladın eskisine göre çok inceldin dedikçe motivasyonum artıyo :)))) mutluyum huzurluyum bazen bu yaşa kadar neden zayıflamaya çabalamamışım diye kendime kızıyorum sonra boşver diyorum geç olsun güç olmasın inşallah gerçi 8 ayda 8 kilo verdim ama neysee :)) bunada şükür :))) ayy ne doluymuşum yaz yaz bitmedi :)))))))

Ne kadar güzel haberler bunlar böyle. :KK16: İstediğin kadar uzun yaz hiç sıkıntı yok. :-) Çok doğru dedin geç olsun güç olmasın. Ki geç de değil zaten. :21:

Ne kadar güzel haberler bunlar böyle. :KK16: İstediğin kadar uzun yaz hiç sıkıntı yok. :-) Çok doğru dedin geç olsun güç olmasın. Ki geç de değil zaten. :21:

Evli olmadığım için evet sanırım geç değil en azından gelinlik giymeden zayıflıcam inşallah :)) ben ikizler burcuyum konuşmayı çok severim yazmayada başladımmı duramıyorum :))

İnşallah canım benim çok doğru bir karar almışsın başkalarının dediklerinin önemsememekle de çok iyi yapmışsın. :21:

evet canım sonuçta güven olmadan asla yürümezdi ve başkaları konuşur konuşur susar cesaret meselesiydi ama iyiki direnmişim onca insanın sözünü dinlememişim:KK36:

Evli olmadığım için evet sanırım geç değil en azından gelinlik giymeden zayıflıcam inşallah :)) ben ikizler burcuyum konuşmayı çok severim yazmayada başladımmı duramıyorum :))
Durma zaten çok iyi geliyor hepimize muhabbet etmek. :-) İnşallah inşallah kuğu gibi bir gelin olursun. :-) Tabii hepimiz de. :KK1:

acaba göbek eritici bi alet falan var mı ki göbeğine morali bozuluyo ya daha çok morarır:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Hahahahahah çok iyi düşündün canım. Bugün bimin afişinde gördüm mekik aleti ondan alabilirsin. Yanlış anlama sevgilim fiziğin çok güzel ama şu göbeğin olmasa daha da güzel olur bununla eritir üstüne bir de kas yaparsın dersin. :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

Bütün diyetdaşlarımın ve onları doğuran güzel annelerin anneler gününü kutlarım. İyi ki sizin gibi iyi yürekli insanları doğurmuşlar.:KK16:

öncelikle anne olanlar ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun :)

geleyim diyet konusuna ühühü ben galiba yanlış yapıyorum :KK43: öğlen et döner için hazır dondurulmuşlardan alıp ısıtıyorum ama çok yağlı oluyor sanki. ben mi yanlış yapıyorum acaba :KK43::KK43:

bir de 1. listede ne kadar sürede kilo vermeye başladınız ? :26:

öncelikle anne olanlar ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun :)

geleyim diyet konusuna ühühü ben galiba yanlış yapıyorum :KK43: öğlen et döner için hazır dondurulmuşlardan alıp ısıtıyorum ama çok yağlı oluyor sanki. ben mi yanlış yapıyorum acaba :KK43::KK43:

bir de 1. listede ne kadar sürede kilo vermeye başladınız ? :26:

Kilona göre ertesi gün bile fark ettiği oluyor. :KK34: Bazı dönerler çok yağlı oluyor dediğin gibi. Başka marka dönerlere bak istersen. Mesela benim aldığımda içerisinde deri parçaları oluyor pişirmeden önce ayıklıyorum onları. :KK1: Hiç yağlı olmuyor piştikten sonra. :21: Belki sen de o parçaları görmeyip onlarla birlikte pişiriyorsan ondan yağlı oluyor olabilir.:18::18:

Hahahahahah çok iyi düşündün canım. Bugün bimin afişinde gördüm mekik aleti ondan alabilirsin. Yanlış anlama sevgilim fiziğin çok güzel ama şu göbeğin olmasa daha da güzel olur bununla eritir üstüne bir de kas yaparsın dersin. :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

hehee süper olur ya mekik aleti de muhteşem fikir:KK9::KK9::KK9: bugün aşkkk senin kilon fazla değil neden diyet yapıyorsun sadece spor yapalım sağlıklı olalım dedi şok oldum muhtemelen yeni aldığım kıyafetin etkisinde kaldı sağlıklı düşünemedi:KK9::KK9:

hehee süper olur ya mekik aleti de muhteşem fikir:KK9::KK9::KK9: bugün aşkkk senin kilon fazla değil neden diyet yapıyorsun sadece spor yapalım sağlıklı olalım dedi şok oldum muhtemelen yeni aldığım kıyafetin etkisinde kaldı sağlıklı düşünemedi:KK9::KK9:

Ama doğru diyor fazla değil ki kilon. :21: Simitim varmış ya benim hıh deyip trip atsaydın. :KK1:

X