Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

merhaba arkadaşlar:KK16::KK16::KK16:,
kilomu bildireyim;

geçen hafta: 56,800
bu hafta: 56,000
800 gr vermişim:KK16:.

Aslında tartı ilk 55,900 göstermişti, sonra ne hikmetse 56,00'da karar kıldı:KK1::KK1:.
Neyse, haftaya dolu dolu 55'ler geliyor demek ki:KK16::KK16::KK16:.

tebrik ederim canım,ben senin gibi veremiorum ya,daha yavaş ilerlio.adette oldum,bu haftadan pek umudum yok tartıda :KK50:

beni istemeye geldiğinde " içki kullanıyor musun ? " diye sordum. " hayır " dedi. " peki önceden kullandın mı ? " dedim. " hayır kesinlikle kullanmadım " dedi.
dün ağzından kaçırdı, 2 gün önce 2 şişe bira içmiş. ben içki içen biriyle yapamam :KK50:

ben geldimmm.hem anne olanların hemde geleceğin en güzel annelerinin anneler günü kutlu olsunn :KK54::KK54::KK54:

bizim için kötü bi haftasonuydu,haberlerde reyhanlıdaki olayları görmüşsünüzdür, bizde ordaydık,bişeyimiz yok çok şükür ama 45 hemşerim vefat etti,birçoğununda durumu ağır olmak üzere 100 yaralı var :KK14: patlamalar çok büyüktü. inanın kendimi savaşta sandım,hiç bişeyde tv de izlendiği gibi değil yada hayal edebileceğiniz gibi değil. kaç gün etkisinde kalacam bu olayın bilmiorum :KK14: ama hatay gerçekten tehlike altında. sürekli olaylar oluo. ama bu en kötüsüydü. beslediğimiz evlerimizi verdiğimiz suriyeliler bize ihanet etti. sölicek hiç bişe bulamıorum. Allah beterinden korusun,bidaha yaşatmasın inşallah :KK50:

Geçmiş olsun canım,
bu büyük travmayı atlatmak kolay olmaz tabii, diyecek söz bulamıyorum:KK50:.

tebrik ederim canım,ben senin gibi veremiorum ya,daha yavaş ilerlio.adette oldum,bu haftadan pek umudum yok tartıda :KK50:

Olsun fıstık ya,
yavaş yavaş verelim zaten. Sağlıklı-çeşitli beslenerek zayıflıyoruz, önemli olan da o.
Abuk subuk, sürekli aynı şeyleri yiyerek zayıflasak ne olur, zayıflamasak ne olur:KK34:.

beni istemeye geldiğinde " içki kullanıyor musun ? " diye sordum. " hayır " dedi. " peki önceden kullandın mı ? " dedim. " hayır kesinlikle kullanmadım " dedi.
dün ağzından kaçırdı, 2 gün önce 2 şişe bira içmiş. ben içki içen biriyle yapamam :KK50:

Bu saklanacak şey miymiş?:KK50:
Yalan en kötü şey;
bu konuda yalan söyleyen, başka konularda da söyler:KK50:.
Sarsılan güven de bir daha kolay kolay tamir olmaz.

ben normalde ikisini yapıorum tatlım,çokta yorucu olmuo ya. bir saat normali ama,10 gün 10 saat programı zaten.yani ilk etkisini görmek için. ama yoruluosan kendini zorlama tabikide. ben 3-4 gündğr yapamıorum tatlım. zaten haftasonu ne diyet ne bişe. gitti hepsi aklımdan,ne yapıldıysa yedim biraz.pekte kimsenin içi almadı zaten:KK50:

10 gün 10 saat programı ne ki? valla ben öylesine başladım zumbaya , öyle mi yapılması gerek acaba :)

Merhaba arkadaşlar:KK16::KK16::KK16:,
kilomu bildireyim;

Geçen hafta: 56,800
Bu hafta: 56,000

Aslında tartı ilk 55,900 göstermişti, sonra ne hikmetse 56,00'da karar kıldı:KK1::KK1:.

tebriklerr çok güzelll bir rakam..

canım, içki konusunda Allah korusun , alışık olmayana çok zor gelir ..bana da..

ama bence daha eski zamanları sor, rutin bir şekilde mesela her hafta bir iki tane içerim falan mı diyor, yoksa öyle arkadaşlarına mı uydu..

bir de bu konularda çevresinden bilgi almaya çalış..

haklısın canım içki içen biriyle tabi ki yaşanmaz. ve evet sana yalanda sölemiş ama süreklimi içio acaba. onla konuştunmu canım. ani kararlar verme tatlım. şimdi hayal kırıklığına uğradın belki sinirlendin üzüldün ama sakin ol tatlım,doğru karar vermen için sakinleş konuş aklına yatmazsa ayrıl tabiki. bunda bişe yok,sözlenme zaten tanıma sürecidir

ben de kilo bildirimimi yapayım..

Diyete başlama 01 nisan 2013

geçen hafta 72,300
bu hafta 71,900

verilen 400 gr. :KK1: :KK1: :KK1:

(Malum geçen hafta çikolata kaçamağım yuzundenyarım kilo aldım ve bu hafta onu verip üsütne 400 gr eksilmiş.. çok şaşırdım cuma gunu böyle değildi..inşallah sapıtmaz yıne tartım)

canım, içki konusunda Allah korusun , alışık olmayana çok zor gelir ..bana da..

ama bence daha eski zamanları sor, rutin bir şekilde mesela her hafta bir iki tane içerim falan mı diyor, yoksa öyle arkadaşlarına mı uydu..

bir de bu konularda çevresinden bilgi almaya çalış..

Çok haklısın.
Ben hafta sonları severim birkaç bira içmeyi, eşimle karşılıklı içeriz ve ikimizin de çok hoşuna gider bu durum.
Ama kendim içmeseydim, sanırım onun içmesi pek hoşuma gitmezdi.

Dini değerleri bir tarafa bıraksak bile;
alkol, sigara, sarımsak, soğan gibi kokulu maddelerin birlikte tüketilmesi gerektiğini düşünüyorum, sonuçta aynı yastık paylaşılıyor.
Koku çok tiksindirici olur bence.

ben de kilo bildirimimi yapayım..

Diyete başlama 01 nisan 2013

geçen hafta 72,300
bu hafta 71,900

verilen 400 gr. :KK1: :KK1: :KK1:

(Malum geçen hafta çikolata kaçamağım yuzundenyarım kilo aldım ve bu hafta onu verip üsütne 400 gr eksilmiş.. çok şaşırdım cuma gunu böyle değildi..inşallah sapıtmaz yıne tartım)

Ohhh tebrikler:nazar::KK9:.
Artılardan kurtulup eksiye bile geçmişiz, harikasın:KK16::KK16:.

Kızmadın bu öyle demesine? :KK19: Madem neden seni bu kadar strese sokuyor ki. Anlamıyorum bu erkekleri yahu. :KK19:

anlamadım ya dengesizleşti beni strese sokan oydu zaten şimdi de kızıyo hastalanıcaksın böyle iyisin diye cidden erkekler dengesiz oluyo neyse ben saglıklı olayım da gerisi boşEn Büyük KK

tatlım iki örgüt bağlantılı yapmış,acilciler grubu ve el muharabat. suriyeden gelmişler. ama örgüt lideri buradaki alevi muhsin die biri. buralı anlıcağın lider. ama suriyede yaşıyormuş. zaten iliosunuz esad alevi,hatayda da çok alevi var,aslında kardeş gibiydik ama içlerimizden illaki çıkıo demekki. burda suriyeden kaçanlar yaşıo,burdaki hakla gelenleri birbirine düşürmek istiolar,huzursuzluk çıksın istiolar,suriye savaşın akatılmamız için. yani hep bunlar konuşuluo. ama tabşi bu oyuna gelmicez inşallah. dış güçlerin bi oyunu denio. ama yapanlar yakalnadı çoğu tatlım. şuan en net bilinen o iki örgüt. araçları bizim kendi sınırımızdan geçirip gelmişler suriyeden... görsen canım bacakları kolları kopanlar var,yaralı dediklerimiz böle. çok kötü olanlar var :KK50: çok fazlaymıştı bomba,okadar sarsıntı olduki,deprem sandık önce. ikincisinde herks anladı zaten. ölenlerin çoğu esnaf. en işlek caddede yapıldı,dükkanlar falan vardı hep. esnaflar gitti. anneler günü için alışverişe gelenler,çocuklarr.Allah bidaha yaşatmasın,kimseye yaşatmasın

sağol canım benim. eminim tatlım ülkemizin üzüldüğüne

zaten canımızı daha çok yakmak için gidip en kalabalık yeri seçiyorlar ya pislikler Allah hepsine rahmet yakınlarına baş sağlıgı versin tekrar geçmiş olsun canım Rabbim yaşatmaz inşallah bida böyle bişey:KK43:

Merhaba arkadaşlar:KK16::KK16::KK16:,
kilomu bildireyim;

Geçen hafta: 56,800
Bu hafta: 56,000

ooo ne güzel bi haber ıgniscim ya tebrikler kendim vermiş kadar sevindim:KK16:

merhabalar kızçelerrrrrrrrrrrrr

gülkemcimmmmmmm çok merak ettim seni nete de giremedim canım iyi olmana çok sevindim Allah yapanların bela okumak istemiyorum ama vicdana sıgar değil ya masum insanları katletmek pislik herifler canım psikolojini anlıyorum çok zor ölenlerin ailşelerine Allah sabır versin yaralılara da şifa ne diyeceğimi bilemiyorum ya yazık yazık valla

selinim bacı bacııııııı bu kalpleri neye göre veriyorlar ki acep :KK45: hep versinler :KK1::KK1::KK1:
bende hafta sonu alışveriş yaptım harikaaaaaa ötesi indirim var dı ama millet sömürmüş valla testerları bile almışlar yavv olacak sey değil :KK53:

ignis tebrik ederim canımmmmm:KK9::KK9::KK9:
sinnnf seni de tebrik ederim canım darısı haftaya inşallah :KK9::KK9::KK9::nazar:

melekcim canım fevri davranma canımmm süreklimi mi içiyomuş o gün mü öyle olmuş :26:

merhabalar kızçelerrrrrrrrrrrrr

gülkemcimmmmmmm çok merak ettim seni nete de giremedim canım iyi olmana çok sevindim Allah yapanların bela okumak istemiyorum ama vicdana sıgar değil ya masum insanları katletmek pislik herifler canım psikolojini anlıyorum çok zor ölenlerin ailşelerine Allah sabır versin yaralılara da şifa ne diyeceğimi bilemiyorum ya yazık yazık valla

selinim bacı bacııııııı bu kalpleri neye göre veriyorlar ki acep :KK45: hep versinler :KK1::KK1::KK1:
bende hafta sonu alışveriş yaptım harikaaaaaa ötesi indirim var dı ama millet sömürmüş valla testerları bile almışlar yavv olacak sey değil :KK53:

ignis tebrik ederim canımmmmm:KK9::KK9::KK9:
sinnnf seni de tebrik ederim canım darısı haftaya inşallah :KK9::KK9::KK9::nazar:

melekcim canım fevri davranma canımmm süreklimi mi içiyomuş o gün mü öyle olmuş :26:

sağol canım benim. ya hükümete deliriorum ya,bi açıklama bile yapmılar,saçma sapan şelerle insanları uyutmaya çalışıolar,yok 45 ölüymüş ne 45 iya 140 tan fazla ölü var. sırf halk uyanmasın kendi kötü duruma düşmesin die gerçeklerin üstünü örtüyolar. delirioruz ya. suriye zaten savaşın içinde,kendi içinde mahfolmuş durumdalar,bi ülkeyle daha savaşacak hallerimi var sanki,hele türkiyeyle. tamamen dış ülkeerin bi oyunu,bizi birbirimize düşürmeye çalışıolar,türkiye ye geldi sıra,burda da iç karışıklık çıkarmaya çalışıolar dier islam ülkelerine yaptıkları gibi. bizim hükümette hala abd yanlısı. yazıklar olsun. ama bu oyunlara gelmicek türkiye inşallah.biz yüzyıllardır bir arada yaşıoruz,bizde de savaş çıkartamıcaklar. son yıllarda hep bunu yapıolar,islam ülkelerinde iç karışıklık çıkartıp mahfettiler ülkeleri,yavaş yavaş oraları ele geçiriolar böylelikle,ama bize yapamıcaklar inşallah, dün bu kadar can verdi bu ülke, yeter artık şu hükümet artık bunların yalakalığını bıraksın yeterrrr

kızlar kusura bakmayın nolur, ama okadar etkilendim ki okadar sinirliyizki ondan direk döktüm içimi. daha tutuorum kendimi,daha neler söylemek istiorum bi bileseniz.
başınızı şişirdim belki kızlar kusuruma bakmayın olurmu,siz burda stres atmaya çalışıounuz ben nelerden bahsediyorum. nese artık sölicek tek şey bidaha yaşatmasın ALLAH

Son düzenleme:
X