Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bak bakk bacımdan gelen fikirlere bak senn,uygula beroş bunları,bak süper fikirler geliooo

Benim odunuma da yakışıyor çok benden uzakta diye uzattırmıyorum asla.

bilet işini hallettim bil dedi zaten bacımmm
bakalım zamanla istemezsem keser inşallah yoksa orman kaçkını gibi olacak

amaniiinn enişte baya belli etmiş gelmeni çok istiyo. tamam süslenip püslenip en çekici halinle o konsere gidiosun ona en yükseğinden elektrik veriosun,çarpılsın iyicee snrsına bakarsın tatlımm

Bence çok süslenmesin. Şımarır yoksa enişte. Aynı anda hem doğal hem de seksi olmalı.

bu kaçıncı daveti ama hiç gitmedim şirketce gidiliyodu millet dedikodu yapar diye ama buna gidecegim bakalım nasıl olacak elektirik

bilet işini hallettim bil dedi zaten bacımmm
bakalım zamanla istemezsem keser inşallah yoksa orman kaçkını gibi olacak

Benimkinin çenesindeki sakallar uzun ama çok fazla uzun değil hafif uzun. Onlarla oynamaya bayılıyorum. Çok mu uzun sakalları? Ben erkekte kirli sakalı hiç sevmiyorum ya.

Benimkinin çenesindeki sakallar uzun ama çok fazla uzun değil hafif uzun. Onlarla oynamaya bayılıyorum. Çok mu uzun sakalları? Ben erkekte kirli sakalı hiç sevmiyorum ya.

amanda amannnn bende kirli sakalı seviorum yaa bu sefer tutmadı düşüncelerimiz seloşumm. bu arada onlara odun dioruzda bizde az kıskanç deilizz haa,demek yakılıo ama uzakta die uzattırmıosun haa seni seni senii bende çoğu yakışan şeyi yaptırmıorum ben yanında deilim die

Konser sonuçta rahat ve şık olmalısın. :44:

katılıorum tatlım,topuklu giymek zorunda deilsin,şık ol rahat ol seksi ol yeterrrr ama boyu uzun diosun istersen az topuklu giyeiblirsin. sen karar ver tatlımmm bak rahat edebilceğin dolgun topuk varsa giy,onlar diğerleri kadar yormuyo ayağı

Batıyor ya hani ondan sevmiyorum çok yakışanlar var haklarını yememek lazım. Ben aşırı kıskanç biriyim Gülüm. Ama kıskançlık odunluk demek değil bikerem. Biz odun değiliz onlar odun.

Doğru diyor Gül dolgu topuk ayakkabın varsa giyebilirsin onlar diğerlerine nazaran daha rahatlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…