Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Baya çikolata yemişsin ama. Neyse tatlım bence pazartesiye kadar tartılma. Moralin bozulmasın.

evet canım ya eskişehirden sonra hele köy gibi ama işte 4 senedir alıştım artık sadece alışveriş yapabilcem biyer yok 2 aydır tunik arıyorum ama yok mesela istanbulda olsan 2 saatlik iş

Evet bir Özdilek bir de Afium mu ne öyle bir yer vardı. Ne tarz giyindiğini bilsem ben sana buradan yollardım aslında ama hem benim zevkimi beğenir misin bilmem. Hem aldığım üstüne uyar mı. :26:

evet canım ya eskişehirden sonra hele köy gibi ama işte 4 senedir alıştım artık sadece alışveriş yapabilcem biyer yok 2 aydır tunik arıyorum ama yok mesela istanbulda olsan 2 saatlik iş

ben de arıyorum çöyle yazlık bişey.. ama üstten olan kalçadan olmuyor

zayıflamaya üstten aşağı başladım, basenler için zumba çalışıyorum bakalım :)

selinnnnnnnnnnnnn zumba indi burda açılmadı evde bakıcam canım :)

ölüdeniz çok güzel canım ama saklıkent de muhteşemdir bizim eve de yakın beklerim buyrun

İnşallah canım ben de hepinizi İstanbul'a bekliyorum. Bu zamana kadar tanıdık tanımadık çok misafir ağırladık sizi de ağırlamaktan mutluluk duyarız. Çok da eğleniriz gelin valla kızlar.

Of keşke denemeden cuk diye otursa. Ben size buradan yollardım ya. Muhtemelen player yoktur canım evde açılmazsa indirirriz.

ya parçalarım ben bu çocuğu ha nerde oturuosa gidip kafasını kırabilirim çok sinirlendim şuann evlisin öküz derdin ne

Kızlaaaaaaar Gratis ve Watsons'da acayip indirim var. The Balm'lar tükenmeden koşun derim. Kendimi tutamadım neler neler aldım var ya. :18::18::18:

nerden alacaz bacımm bunlarıı,bende istorummm

Beriiiiiiiiiiiiiiiiiiiş bir kısır bir tulumba. Ben hiç sevemem biliyor musun şerbetli tatlıları. Baklavaymış tulumbaymış ağzıma sürmem. Midemi bulandırıyor.

aynen bacım bende hiç sevmem şerbetli tatlıları,buranın künefesi meşhur ama,ben yemem kolay kolay

Darlingim de var.

ayy nasıl unuttum darlingimiziiii :26: pardon darlişimmmm tabiki senden varsınn

Gülüm ama senin kilon zaten normaldi. Biliyorsun öyleleri zor veriyor. :26:

evet tatlım daha zor verioruz da ama ben almışım ya,acaba adet olmak üzereyim her yanım şiş şiş ondanmı fazla çıktım ya

Gülüüüm tekrar denersin yine olmazsa bir şekilde çözmeye çalışırız. Google Chrome'dan indiriyorsun değil mi?

evet tatlım ordan indirirorum,akşam tekrar deneyecem kuzum bakalım

Bak bak Berişime bak yine ne peşinde.

obur berişimizzz yaa

İnşallah canım ben de hepinizi İstanbul'a bekliyorum. Bu zamana kadar tanıdık tanımadık çok misafir ağırladık sizi de ağırlamaktan mutluluk duyarız. Çok da eğleniriz gelin valla kızlar.

benim sevdiceğim bursada görev yapıo,oraya gelin gelcem. kaçar kaçar gelirim yanına selinim,sende benim

Tatlım nerede oturuyorsun sen her şehirde yok bu mağazalar. Ama cidden çok güzel ürünler resimlerini çekip atarım aldıklarımın kaçırmanızı istemiyorum eğer makyaj yapmayı seviyorsanız. Adetin yaklaştıysa kesin ondan fazla çıktın bana da öyle oluyor şiş oluyor insan o dönem çok kötü bir durum.

benim sevdiceğim bursada görev yapıo,oraya gelin gelcem. kaçar kaçar gelirim yanına selinim,sende benim

Ohoo Bursa'da bir sürü akrabamız var 15 günde bir Bursa'dayım ben. Benim sevdiceğim de Bursa'da oturuyor ben de muhtemelen oraya gelin gideceğim. Altlı üstlü oturalımmmmmmmmmm. Ben diyorum size aramızda gizli bir bağ var. Gizli bir güç.

selaamm

bir iyi bir kötü haberim var

iyi haber 4.günüm ve tartıda tam 1500gr eksik geldim

kötü haber bugün hasta ziyaretine gittik pastalar börekler..1 poğaça, kısır ve patlıcan salatası yedim.. pişman değilim abartmadım az az aldım,bir de midem küçülmüş hemece doydum

akşama sadece salata yemeyi düşünüyorum ekmeksiz belki 2 kaşık yoğurtla..

zaten sabah kahvaltım harfiyen diyetteki gibiydi..

şimdi yine kızımı dışarı çıkaracağım,sporumu da yapmış oluruum böylece..

yarın kaldığımız yerden devam..

yaa ne kadar şanslısın yaa,yerinde olmayı okadar çok isterdimkii ben hatayda yaşıyorum sevdiceğimi aylardır görmüyorum bende gelmek istiorum bursaya ama yaa ebet ya altlı üstlü oturalım süper olur kesinlikle gi<li bir bağ var,bak ben bursada napcam kimseyi tanımıyorum diodum,Allahım karşıma seni çıkardı bile şimdiden

hatay da yaşıyorum bacım. ebettt severim makyajı,rimele bayılırım ve allık ve ruj

Böyle yapanlara bayılıyorum işte. Kaçamak yaptım diye koyvermemek,yaptığı kaçamağı dengelemek. Harika. 1.500 gr için maşallah diyorum.

Şanslı değilim sevdiceğim Afyon'da okuyor. Bursa güzel bir şehir ama nedense ben bir türlü sevemiyorum. İstanbul benim her şeyim çok zor olacak buradan ayrılmak. Çok güzel oldu bu Gülüm ya o zamana kadar arkadaşlığımız iyice ilerler inşallah hiç bozulmadan. Çok ama çok akrabamız var orada düğününde falan elimizden geldiğince yardımcı oluruz. Ama gelinliğini İstanbul'dan alalım müthiş gelinlikler var başka hiç bir yerde görmedim öyle gelinlikler. (Çok mu kaptırdım ne. )

hatay da yaşıyorum bacım. ebettt severim makyajı,rimele bayılırım ve allık ve ruj

Çok memnun olduğum 2 rimelim var onları değiştirmem. Allık ben de severim. Ruju pek sevmiyorum nedense ama aldım. Bir de hep aynı tonda almışım. Ama farklı duruyorlar sürünce. Kimi mat kimi simli falan.

Böyle yapanlara bayılıyorum işte. Kaçamak yaptım diye koyvermemek,yaptığı kaçamağı dengelemek. Harika. 1.500 gr için maşallah diyorum.

valla selincim ben bu diyete çok inandım ne yalan..
teşekkür ederim kendi adıma canım..
denenmiş olduğu için olabilir.. bir de açlık hissetmiyorum ondan da olabilir.
o sebepten hiç diyette gibi değilim
mutlu mesut devam ediyorum
işin sırrının sabah içilen sütte olduğunu düşünüüyorum ve 2 dilim tahıllı ekmek de tok tutuyor sonra günün zindan olmuyor
zaten arada 1/2 paket bisküvi var bunlar açlığı önlüyor

evet güzel şehirmiş bursa,hiç görmedim ben daha ama istanbul gibi olamaz emininm. yok yok bacım kaptırmadın ama düğünü hatayda yapcaz o da buralı,evlenip oraya gelecez kısmetse,ama çoookkkkk teşekür ederim tatlım düşündüğün için
evet ya hiç kopmasın bağımız

Çok memnun olduğum 2 rimelim var onları değiştirmem. Allık ben de severim. Ruju pek sevmiyorum nedense ama aldım. Bir de hep aynı tonda almışım. Ama farklı duruyorlar sürünce. Kimi mat kimi simli falan.

rimel hangisi tatlım,ben mxfctr kullanıom hep(reklama girmez yazmadım hepsini ) bende genelde ruju aynı tonlarda alırım nedense,fazla kırmızı falan süremem hafifi tonlarda alırım hep,mat tercihimdir ama öpünce güzel iz çıkıo

Çok doğru diyorsun o sabah içilen süt benim de mideme çok iyi geliyordu. Ara öğünler de acıkmamızı engelliyor. Zaten bunu yaşam tarzı haline getirmeyi öğreniyoruz. Mesela tam buğday ekmeğine çok alıştım ben ömür boyu yerim ondan. Salata yemeye de çok alıştım mesela. Dediğin gibi denenmiş olması etkiliyor sizleri. Bunu bildiğim için ve bir zararı olup olmadığını test etmek için ben yapmadan yazmıyorum listeleri. Çok diyet yaptım bu zaman kadar. Denenmiş ve sonuç alınmış olanlar daha bir motive ediyor insanı.

seloşum yarın ikinci listeye başlıcamda,listede kayısılı probiyotik yoğurt,markayı anladınız demişsin ya,ben anlamadım ya:26: hangisi tatlım :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…