Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

helal olsun sana yaa ben çok zor tutardım kendımı heralde..

evde koca bir kutu çokokrem var ve ben dolabın arkalarına saklıyorum onu :KK1:

salı gunu yaptıgım bir gunluk kaçamak benı de mahvetti hemen yarım kilo arrtı.. ve hala veremedım onu :KK43:

her akşam da zumba yapıyorum..

Kaçamak yapanların hazin sonu. :KK50: :KK1: Kızlar çok mu abarttınız acaba İgnis,Cemrem ve ben de uyamadık hiç kilo almadık sabit kaldık. Ben ama elimden geldiğince dengelemeye çalıştım.

bidenem o gün ne oldu benim şerefsiz vardı ya evlenen 2 gün önce mesaj attı ara ara atıyo slm berivan nasılsın demiş salak asla cevap atmadım zarf atıyo aklınca öküz arada yazıyo böyle dengesiz muhattap olmak istemiyorum biliyorum ki beni kötü etkileyecek kendime hakim olamayp saydırırım bu kez kendini birşey sanar pislik :KK47::KK47::KK47::KK47:

Boğazını sıkasım geldi şu an onun. :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: Çok sinirlendim. :KK47::KK47::KK47: Ne yüzle yapıyor bunu ya ne yüzle. :KK47::KK47::KK47: Evli değil mi hem. :KK47::KK47::KK47:

evet götürebilirim o çok problem değil bakliyat yiyebiliyorsak siz bunu yanında spor falanda yapıyormusunuz benim kilo verişim durdu gibi sankide bu listeyi uygulayınca veririm umarım opek spor yapmaya fırsat bulamıyorum kızım 2 yaşında eve gidince o yapışıyo zaten eve aklşam 7 de geliyorum sadece bu liste ile verebilirim umarım pazartesi başlıyorum inş haftasonu misafirlik meselesini halledeyimde yeni bir başlangıç yapalım diyet maceramıza
bu arda teşekkür etmeyi unuttum galiba çok teşekkürler canım

Rica ederim ne demek inşallah sen de faydasını görürsün. :KK34: Spor yapmadım ben başlarda. Yeni Zumba'ya başladık işte çok memnunuz. Küçük prensesle yapabilirsin aslında ama öğretmenlik gerçekten çok yorucu. Belki hafta sonları yapabilirsiniz.

Kizlar bayiliyorum muhabbetinize. Ne guzel arkadasliklar kurmussunuz.
Bu sabah dayanamayip tartildim 500gr eksik cikti. Hem de dünkü kacamaktan sonra. Ins. bugün kacamak olmayacak

Kaçamak yapmasaydın daha da eksik çıkardın bunu düşünürsen bir daha kaçamak yapmazsın. :KK1:

Boğazını sıkasım geldi şu an onun. :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: Çok sinirlendim. :KK47::KK47::KK47: Ne yüzle yapıyor bunu ya ne yüzle. :KK47::KK47::KK47: Evli değil mi hem. :KK47::KK47::KK47:

pislik işte biz o zaman lar konuştuğumuz da evlenmeyiz ama aynen devam edeiz demişti öküz bunu mu kastetti şerefsiz olay olaxak ailem tekrar duyacak diye susuyorum ama cıngar çıkarmama az kaldı :KK47::KK47::KK47::KK4::KK4:

canım bende varmiş bi tane onla başladım türk bi kız yaptırıyom sevgilimle görüşemedik bugün yarında görüşemeyiz cumartesi dershanede alırım artık vee çılgınlar gibi yaparım:KK8::KK8::KK8: başladığımda güzel eğlenceli ama hızlı baen kaçırıyorum yeni başladığım için:26:
Ben başlarda salsa hareketini yapamıyordum. :KK9: :KK9: Zamanla alıştım şimdi çok güzel yapıyorum. Sen de alışırsın.:21:

selinim gelmişşşşşşşşşşşş hoşgeldin neler aldın nelerde indirim vardı bacımmmmmmm

ayyy çok fenasın kalabalık ortamda çalışıyoruz gülmemek için zor tuttum kendimi valla :KK60::KK60::KK60:Allah iyiliğini versin :KK1::KK1::KK1:
yok yok hiç birini yemedim ama düşündüm o kadar :KK56:

Hoş buldum Berişiiiiiiiiiiim. Gratis'de kozmetikte %50 indirim vardı resmen. :KK53: Oradan Maybelline ruj,Essence ruj,Hot Mama allık,Cabana Boy allık,diyet bisküvi,Nude Tude far paleti,makyaj temizleme mendili ve makyaj pamuğu aldım. Toplamda 140 lira tutarken 70 lira ödedim. :KK52::KK52::KK52: Sonra Watsons'a gittim. Orada Turkcelllilere %44 indirim vardı. Rimmel Kate Moss ruj,Rimmel allık,kokulu cep mendili(10'lu:KK1:),siyah nokta bandı aldım. Arkamda 2 kadın vardı kasiyer sordu hattınız Turkcell mi diye hayır dedi kadın. Ben de kendi telefon numaramı kullandırdım onlara da indirim oldu kaç kere teşekkür ettiler utandım. :26:

pislik işte biz o zaman lar konuştuğumuz da evlenmeyiz ama aynen devam edeiz demişti öküz bunu mu kastetti şerefsiz olay olaxak ailem tekrar duyacak diye susuyorum ama cıngar çıkarmama az kaldı :KK47::KK47::KK47::KK4::KK4:

Ne pislik ne şerefsiz ne adi bir şeymiş ya. :KK47::KK47::KK47: Aman Berişim uyma sen ona onun yüzünden kendi tadını bozma hiç. :KK54:

Kaçamak yapanların hazin sonu. :KK50: :KK1: Kızlar çok mu abarttınız acaba İgnis,Cemrem ve ben de uyamadık hiç kilo almadık sabit kaldık. Ben ama elimden geldiğince dengelemeye çalıştım.

canım ya o gun

sabah aynen uydum , öğlende aynen uydum..

öğleden sonra ara öğün yapmadım ama çikolata geldi.. baya yedim yani toplasan bir tablet çikolata kadar yedim..

bir de o akşam yemekte ekmek yerine pilav yedim hemen hemen küçük bir tabak kadar...

hala gitmediler benden yaa :KK43:

Geçen Afyon'a giderken Eskişehir'den geçerken bayıldım oraya. Gerçekten de muhteşem. Yol boyunca bir göl var onun adı ne? Afyon da köy bildiğin. :KK37: Ama sessizliği çok güzel çok hoşuma gitti orası da.:KK16:

evet canım ya eskişehirden sonra hele köy gibi ama işte 4 senedir alıştım artık sadece alışveriş yapabilcem biyer yok 2 aydır tunik arıyorum ama yok mesela istanbulda olsan 2 saatlik iş:KK14:

X