Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

:KK56::KK56:

he ya gel gel sende gel kuzumm hep beraber otururuz,nasılda kaynatırız haa,şamata yaparız,oh gezeriz,alışveriş,kahveler, ayyy ne güzel olurdu yaa :nazar:

neler geçio gözünün önünden bacımm,kıyamam,komşum olduğunda yaparım ben sana en diyetinden yemekler

Değil mi ya komşu olunca hep yaparız birbirimize en güzelinden diyet yemekler. :KK8: Bursa'da bir sürü alış veriş merkezi var zaten harika olur. :21: Arada bir de İstanbul'a kaçarız. :KK1:

kesinlikle hiç bensiz olurmu ben kısır yapar çağırırım tulunba tatlısı da alırırım:KK56::KK56::KK56: Ohhhhhhh :KK1::KK1::KK1:

Selin aldıkların harika valla makyaj masanı düşünemiyorum :KK1::KK1::KK1:

En az 30 tane rujum vardır. Parfümlerim,pudralarım. :KK1: Ama benim eniştem eczacı o da çok getiriyor bir şeyler. Onca şeye rağmen far paletim yoktu o da oldu,mutluyum. :KK1: Çok teşekkür ederim Berişim. :KK54: Sen kısır yaparsın ben pasta yaparım size Gülüm sen ne yaparsın? :KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

İnşallah canım ya hakkında hayırlısı neyse o olsun. Her şey gönlünce olsun. :KK16: Eylüle kadar biz dal gibi oluruz kız. :KK1:

ayy evetya eylüle kadar incecik oluruz zaten inşaallah yani:18: ben geçen yaz da iyi vermiştim evde olunca ama işte yurtta cidden sıkıntı ya ama temmuzda gitcem nasılsa eve oruç falan da derken gider yağlar pisliklerrr:KK47::KK47::KK47:

ayy evetya eylüle kadar incecik oluruz zaten inşaallah yani:18: ben geçen yaz da iyi vermiştim evde olunca ama işte yurtta cidden sıkıntı ya ama temmuzda gitcem nasılsa eve oruç falan da derken gider yağlar pisliklerrr:KK47::KK47::KK47:
Gider gider. Sen dengeleyerek yersen sonra geri de almazsın. Ooooh mis. :21:

en az 30 tane rujum vardır. Parfümlerim,pudralarım. :KK1: Ama benim eniştem eczacı o da çok getiriyor bir şeyler. Onca şeye rağmen far paletim yoktu o da oldu,mutluyum. :KK1: çok teşekkür ederim berişim. :KK54: Sen kısır yaparsın ben pasta yaparım size gülüm sen ne yaparsın? :KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:

ayyyyyyyyy harika valla sonrada zumba yaparız egleniriz yürüyüşe çıkarız rabbim gönlümüze göre versin canım ya

hihiiiiii bi ben bu kadar alıyorum sanardım sende bendende beter mişsin o gün saydım tam 43 ojem var düşün artık kuruyanları attığım halde :KK1::KK1::KK1:

ayyyyyyyyy harika valla sonrada zumba yaparız egleniriz yürüyüşe çıkarız rabbim gönlümüze göre versin canım ya

hihiiiiii bi ben bu kadar alıyorum sanardım sende bendende beter mişsin o gün saydım tam 43 ojem var düşün artık kuruyanları attığım halde :KK1::KK1::KK1:

Bak bir ortak noktamız daha çıktı. :KK1: Benim de bir sürü ojem var 43 yoktur da 30 vardır herhalde. :KK1: Ama artık sıkıldım çoğundan. Artık kırmızı,siyah,açık pembe,rakı beyazı,bordo ve altın sarısı takılıyorum. Bu böyle devam edeceğe benziyor. Mavi turuncu pembe falan hiç istemiyor canım artık. :44: Amin canım amin gönlümüze göre versin Allah. Sen de Bursalı birini bulursan hemen yapış yakasına bırakma. :KK20: :KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
bak bir ortak noktamız daha çıktı. :KK1: Benim de bir sürü ojem var 43 yoktur da 30 vardır herhalde. :KK1: Ama artık sıkıldım çoğundan. Artık kırmızı,siyah,açık pembe,rakı beyazı,bordo ve altın sarısı takılıyorum. Bu böyle devam edeceğe benziyor. Mavi turuncu pembe falan hiç istemiyor canım artık. :44: Amin canım amin gönlümüze göre versin allah. Sen de bursalı birini bulursan hemen yapış yakasına bırakma. :KK20: :KK9::KK9::KK9::KK9:

tamam ama bulamazsam siz bulursunuz ona göre :KK53::KK53::KK1::KK1::KK9::KK9:

X