Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

dün bana tulumba tatlımmm dedi :KK1: bende " ben tulumba tatlısına bayılırımm " dedim. o da " senin bayılman önemli değil, ben vezir parmağını çok severim onun gibi ince ol seni gör baka nasıl sevecem " dedi :26: ben de " iyi git kendine vezir parmağı gibi birini bul " dedim. :KK51: o da " şaka dedim ama zayıflamak istersen zayıflayabilirsin :KK31: hem ben yarimi buldum, tesadüf eseri çıktı karşıma ve beni benden aldı " dedi :KK17: hissediyorum bu aralar dolunayın etkisiyle iştahım gitti tümden, bi de nişanlandım ya herşey çok hızlı gelişti onun getirdiği duygular vs. ile epey bi zayıfladım gibi :44: adetim yeni bitti, adetli olduğumda canım tatlı çekerdi, bu sefer sadece su çekti. bende bol bol su içtim :KK16:

Adetliyken canı su çeken de ilk defa duydum. :KK9: Ben anlamadım ki enişte bey zayıflama iyisin demişti şimdi neden istiyorsan zayıflayabilirsin diyor? :26: Yalnız lafları fena yapıştırmışsın tebrikler. :KK1:

55 56 arası gidip gidip geliyorum canım boy 163 kemerim var yok değil de işte böyle sıkıntı olcak kadar değil ama işte 2 3 kilo için sevdiceğimi kırmayayım dedim bende ama verilmesi gereken kilo ne kadar az olursa o kadar zor gidiyo o yüzden spor şart:KK8:
ayy sagolsun neymiş tabi ki o zaman alınırmış 20 kiloya kadar o zaman bişey olmaz dedi bende bak boşarım seni sevgililikten dedim söz verdi bida kiloma bişey demiyo:KK9:

Çok iyi demişsin. :KK1:

tulumba mı acayip canım çekti kız :KK56:kuru kayısı yiyorum isteğimi bastırsın diye valla :KK56:
Nasıl sın bakem taze gelin özletme kendini emi canımmmmmm :KK54:

Beriiiiiiiiiiiiiiiiiiiş bir kısır bir tulumba. :KK20: :KK1: Ben hiç sevemem biliyor musun şerbetli tatlıları. Baklavaymış tulumbaymış ağzıma sürmem. Midemi bulandırıyor. :KK37::KK37::KK37:

tanıştığıma çok sevindim canım tekrardan hoşgeldin ne iyi ettin de geldin diyorum herşey gönlünce olsun canım
ben de kendimi tantayım sana ben 91 doğumluyum kalbi boş ,gönlü hoş biriyim özel bir şirkette 3 seneden beri çalışıyorum muhasebeciyim :KK19:

bende 91 doğumluyum:KK9: bende çok memnun oldum canım eskişehirde misin.. ayy bende artık çalışmak istiyorum da malum sınavım nasıl geçecek belli değil daha:KK19: gönlün hoş olduktan sonra gönlü hoş biri bulur seni canım eminim :KK54:

Kizlar bayiliyorum muhabbetinize. Ne guzel arkadasliklar kurmussunuz.
Bu sabah dayanamayip tartildim 500gr eksik cikti. Hem de dünkü kacamaktan sonra. Ins. bugün kacamak olmayacak

bende iktisat mezunuyum, memurum, 25 yaşındayım nişanlıyım(darısı sizde inşallah sevdiceğinizle:KK16:) yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :KK52::KK9::KK9::KK9:

çok yaşayın emi güldürdünüz beni :KK9::KK9::KK9:

yok canım almayayım ya sütten ağzım yandı bi kere:KK4: :KK19: ama tabi Rabbim sana mutluluk versin:KK54:

yengeç burcuyum başaarılar diliyorum :KK1: iyi olan kazansın :KK9::KK9::KK9:

Diyecek diyecek hiç merak etme sen. :21: Zumba'yı indirebildi mi?

canım bende varmiş bi tane onla başladım türk bi kız yaptırıyom sevgilimle görüşemedik bugün yarında görüşemeyiz cumartesi dershanede alırım artık vee çılgınlar gibi yaparım:KK8::KK8::KK8: başladığımda güzel eğlenceli ama hızlı baen kaçırıyorum yeni başladığım için:26:

aynen tatlımm ya bende çok bunaldım anlatamam :KK50: Zaten tartıldım dün sabah 57.500 düm.yıkıldım ya,500 gr mı aldım yani,şaka gibi yaa :KK14::KK14: Bikerecik kaçamak yaptım sadece :KK14: Ilk listemde bitti,ilk listede toplam 2.5 kg vermiş oldum :KK43:

Gülüm ama senin kilon zaten normaldi. Biliyorsun öyleleri zor veriyor. :26:

Kizlar bayiliyorum muhabbetinize. Ne guzel arkadasliklar kurmussunuz.
Bu sabah dayanamayip tartildim 500gr eksik cikti. Hem de dünkü kacamaktan sonra. Ins. bugün kacamak olmayacak

canım ne güzell 500 gr çok güzel bence ve hatanı da anlamış görünüyorsun einim pazartesi çok daha mutlu olursun tartıda:KK34:

oh ya çok sevindimmm :KK8::KK8: ben daha beceremedim ya,dün denedim olmadı bi türlü,bakalım akşama tekrar deneyecem. beceremezsem yardımlarını bekliorum tatlımm :26:

Gülüüüm tekrar denersin yine olmazsa bir şekilde çözmeye çalışırız. Google Chrome'dan indiriyorsun değil mi?

tatlım yapma böyle 2.5 kilo azmı bitanem kaçamak tabiki de olur olmazsa daha iyi ama bu yaşama biçimi olarak uyguluyoruz dengelet-yecegiz kaçamak yaptı isek ekmek yemeyeceğiz falan üzülme 2 liste çok hoş çikolata var eminim hareket ile çok güzel kilolar vereceğiz :KK19:

3. listede canım çikolata. :26:

selinim gelmişşşşşşşşşşşş hoşgeldin neler aldın nelerde indirim vardı bacımmmmmmm

ayyy çok fenasın kalabalık ortamda çalışıyoruz gülmemek için zor tuttum kendimi valla :KK60::KK60::KK60:Allah iyiliğini versin :KK1::KK1::KK1:
yok yok hiç birini yemedim ama düşündüm o kadar :KK56:

Şimdiden kaynanama gittiğimde hiç boş durmuyom, bi de evin tek gelini olacam ya hani kendimi göze koyuyorum :KK23: kaynanam ölüp bitiyo bana, hele ki kayınbabam :KK16: rol falan demeyin insanın kalbi yüzüne vurur :KK34: Rabbim hayırlısını versin herşeyin :KK19: görümcelerim de öyle :KK52: yarın oturacağım eve bakmaya gideceğim, boyası tadilatına neler yapılacak neler yapılmayacak ona karar vereceğim :KK55:

Biz senin içini biliyoruz zaten. Okurken hiç rol falan yaptığını düşünmedim zaten. Evinin resmini de çekersin sen bize. :KK55:

X