Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Adetliyken canı su çeken de ilk defa duydum. Ben anlamadım ki enişte bey zayıflama iyisin demişti şimdi neden istiyorsan zayıflayabilirsin diyor? :26: Yalnız lafları fena yapıştırmışsın tebrikler.

Çok iyi demişsin.

tulumba mı acayip canım çekti kız kuru kayısı yiyorum isteğimi bastırsın diye valla
Nasıl sın bakem taze gelin özletme kendini emi canımmmmmm

Beriiiiiiiiiiiiiiiiiiiş bir kısır bir tulumba. Ben hiç sevemem biliyor musun şerbetli tatlıları. Baklavaymış tulumbaymış ağzıma sürmem. Midemi bulandırıyor.

bende 91 doğumluyum bende çok memnun oldum canım eskişehirde misin.. ayy bende artık çalışmak istiyorum da malum sınavım nasıl geçecek belli değil daha gönlün hoş olduktan sonra gönlü hoş biri bulur seni canım eminim

Kizlar bayiliyorum muhabbetinize. Ne guzel arkadasliklar kurmussunuz.
Bu sabah dayanamayip tartildim 500gr eksik cikti. Hem de dünkü kacamaktan sonra. Ins. bugün kacamak olmayacak

bende iktisat mezunuyum, memurum, 25 yaşındayım nişanlıyım(darısı sizde inşallah sevdiceğinizle) yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

çok yaşayın emi güldürdünüz beni

yok canım almayayım ya sütten ağzım yandı bi kere ama tabi Rabbim sana mutluluk versin

yengeç burcuyum başaarılar diliyorum iyi olan kazansın

Diyecek diyecek hiç merak etme sen. Zumba'yı indirebildi mi?

canım bende varmiş bi tane onla başladım türk bi kız yaptırıyom sevgilimle görüşemedik bugün yarında görüşemeyiz cumartesi dershanede alırım artık vee çılgınlar gibi yaparım başladığımda güzel eğlenceli ama hızlı baen kaçırıyorum yeni başladığım için:26:

Gülüm ama senin kilon zaten normaldi. Biliyorsun öyleleri zor veriyor. :26:

Kizlar bayiliyorum muhabbetinize. Ne guzel arkadasliklar kurmussunuz.
Bu sabah dayanamayip tartildim 500gr eksik cikti. Hem de dünkü kacamaktan sonra. Ins. bugün kacamak olmayacak

canım ne güzell 500 gr çok güzel bence ve hatanı da anlamış görünüyorsun einim pazartesi çok daha mutlu olursun tartıda

oh ya çok sevindimmm ben daha beceremedim ya,dün denedim olmadı bi türlü,bakalım akşama tekrar deneyecem. beceremezsem yardımlarını bekliorum tatlımm :26:

Gülüüüm tekrar denersin yine olmazsa bir şekilde çözmeye çalışırız. Google Chrome'dan indiriyorsun değil mi?

3. listede canım çikolata. :26:

selinim gelmişşşşşşşşşşşş hoşgeldin neler aldın nelerde indirim vardı bacımmmmmmm

ayyy çok fenasın kalabalık ortamda çalışıyoruz gülmemek için zor tuttum kendimi valla Allah iyiliğini versin
yok yok hiç birini yemedim ama düşündüm o kadar

Biz senin içini biliyoruz zaten. Okurken hiç rol falan yaptığını düşünmedim zaten. Evinin resmini de çekersin sen bize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…