Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Öyle yaparsın artık canım. Bu arada o mesajı okumamışım armiş odun yontuyor demişsin çok güldüm ya. :KK9: :KK9: :KK9:

e ama öle bacııı :KK9::KK9:
kimmiş o 6 lı , ben var mıyım içinde :26:

tabiki varsın bacımm. sen armiş beroş<çok güldüm ya dördümüz açıktık o an ve ben kendimide sayıp en sevdiğim 4lü dedim :KK9::KK9: en sevdiğim 3lü açıktı bide ben :KK52:
Buldummmmmmm. Sıkıştırıp e-mail olarak atayım hepinize. Olur mu ki acaba. :44:
tatlım bu olmadımı :KK53:

Bir şey daha buldum RapidShare'a yüklüyorum. Eğer başarabilirsem oradan indirirsiniz sonra hemen silerim. :18:
tatlım başına iş alacak şeler yapma ha,dikat et kuzum :KK19:

oyy kıyamam canımm kolay gelsin :KK54:

tabiki varsın bacımm. sen armiş beroş<çok güldüm ya dördümüz açıktık o an ve ben kendimide sayıp en sevdiğim 4lü dedim :KK9::KK9: en sevdiğim 3lü açıktı bide ben :KK52:
ayyyyyy canımmmmmmmmmmmm

sağol tatlım ama bunaldım vallaaaa :KK31:

Canım e maille çok uzun sürdü ve sorun oluştu. :KK50: Rapid'den yüklüyorum bir sorun olmaz herhalde çünkü burada callanetics egzersizlerini de o şekilde paylaşmışlardı. :44: Zaten siz indirdikten sonra sileceğim.

Canım e maille çok uzun sürdü ve sorun oluştu. :KK50: Rapid'den yüklüyorum bir sorun olmaz herhalde çünkü burada callanetics egzersizlerini de o şekilde paylaşmışlardı. :44: Zaten siz indirdikten sonra sileceğim.

taamam canım arkadaşım hakkını nasıl ödeyeceğiz canımmmmmmmm :26::KK54:

X