Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

Eklentiler

• IMG_0389.png
    318,6 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_0388.png
    312,7 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_0216.png
    128,8 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_0209.png
    278,1 KB · Görüntüleme: 15
Raporu da attım
Yok canım sen insanlara bakma. Sadece solun biraz daha sıvı geçişi zor olmuş ama geçmiş tamamen açılmıştır. Rahim şeklinde sıkıntı olsa böyle birşeyi doktorun söylemez mi ? Gördüğüm rahim filmlerine benziyor bence. T şeklimde olan rahimler yaz bak internete bildiğin t şeklinde oluyor

Evet bende baktım bariz T benimkiyle alakası yok doktora gösterdim evet bende böyle düşünüyorum bi sıkıntı olda doktorum söyler tedaviye başla derdi ama bi sıkıntı yok dedi

Baksana şuna benziyor mu sence

Eklentiler

• IMG_0473.jpeg
    21,5 KB · Görüntüleme: 17
Reed Flowers doktora bir daha ne zaman gideceksin? Ya da başka bir doktora sorsan?
Eğer ki öyle ise de ona çözüm bakalım.
Regli olunca gideceğim Sanirim 22 Ekim ve sonrasi gideceğim zaman bi sorucam eğer öyleyse başka doktora giderim dün de vitaminlerime baktirmiştim D vitaminimde yerlerde dertler çorap söküğü gibi geldikçe geliyor

T sekilinin sadece embriyonun tutunmasinda sorun yarattigini (o da 100% degil hani) duydum.
Ama D vitamini daha onemli kuzum. Peki demirine de baktirdinmi? Hormonlar iyi mi ?

T sekilinin sadece embriyonun tutunmasinda sorun yarattigini (o da 100% degil hani) duydum.
Ama D vitamini daha onemli kuzum. Peki demirine de baktirdinmi? Hormonlar iyi mi ?
Demir normal sadece d vitamini düşük 20 lerde falan bide tdbk var demir bağlama kabasitesi diye geçiyor oda düşük

Demir normal sadece d vitamini düşük 20 lerde falan bide tdbk var demir bağlama kabasitesi diye geçiyor oda düşük
Kuzum doktor daha iyi bilir de o da demir eksikligine neden olmuyor mu? Bende de D vitamini hep dusuk, gunluk vitamin alirim bulundugum ulkeden dolayi. Doktorlar hemen demirime de bakiyorlar genel kontrolde D vit dusuk dedigimde.
Ondan sana ozellike sordum.

Kendini uzme bak bulduk eksikleri ne guzel. Herseyi tamamlayacaksin simdi.

Allaha şükür kuzu kadın doğum doktorum da ona göre ilaç yazar zaten D vitaminim düşüktü kaç ay önce ama ilaç kullanmiştim demek ki yeterli gelmemiş sanırım D vitamini hamile kalmayi da etkiliyor .

Hadi inşallah regl olmaya bile gerek kalmaz
Kuzu sen çok içimi rahatlattin rahim şeklini asla takmıyorum kafaya çünkü sıkıntılı birşey olsaydı hem raporda yazardı hemde doktorum illa söylerdi aslında yumurtlamanın 10 günü test yaptım negatifti bugün 12günü ama regli olucam biliyorum

Canım benim aynen öyle. Belli olmaz bugünde test yapsaydın. 10. Gün erken olabiliypr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…