Sağlıklı beslenip , hareket edip, yumurta takip edip eylülde hamile kalacağız🫶Güvenen gelsin..

hsg den sonra hamile kalınıyor diyorlar ama :) ümidimizi kaybetmeyelimmm
ben cektirmedim hsg
Ben miiii ben görebileceğin en pozitif insanım aslında :) asla umudumu kaybetmem kaybetmedim sadece bu ay için sonrasinda hep umudum var

Ben miiii ben görebileceğin en pozitif insanım aslında :) asla umudumu kaybetmem kaybetmedim sadece bu ay için sonrasinda hep umudum var
biz daha yeniyiz diye sanırım burda senelerce deneyen insanları görünce umudum kırılıyor benim valla yalan yok :/

Ama herşey moralle başlıyor kötü düşünürsek kötüyü çağirmiş oluruz herşey Allahtan gelir Allah isterse hersey olur
Ya ama benim bazen isyan edesim geliyor yalan yok. O kadar sağlıklı beslen, herşeyi doğru yap, dua et, hatta yardım yap dönsün diye, ama sen sonra git çöp gibi beslenen günde 1 paket sigara içen arkadaşıma istemeden gebelik ver....
Çok doluyum bu sabah arkadaşlar çoook...

Çok fazla düşünüp kafaya taktığınız içinde olmuyor ben artık şu kafadayım olursa olur olmazsa olmaz tek anne olamayan ben değilim ya hoş

Çok fazla düşünüp kafaya taktığınız içinde olmuyor ben artık şu kafadayım olursa olur olmazsa olmaz tek anne olamayan ben değilim ya hoş
Yetersiz degiliz ama dimi ? Cunku sonrasinda bu soru geliyor, o soru baska sorulari getiriyor beraberinde...
En son kendimi aglamakli "yalniz ölücem ben" derken buluyorum.
Nolur bunlarin adet zamani hormanlarindan dolayi oldugunu soyleyin

Yetersiz degiliz ama dimi ? Cunku sonrasinda bu soru geliyor, o soru baska sorulari getiriyor beraberinde...
En son kendimi aglamakli "yalniz ölücem ben" derken buluyorum.
Nolur bunlarin adet zamani hormanlarindan dolayi oldugunu soyleyin
Biz elimizden geleni yapıyoruz yaptık ne eksiğimiz varsa vitamin vsden bahsediyorum veya bi hormonumuzu yüksek veya düşük bunun sorununu bulduk çözdük ettik hala bi sorun olmadığı halde olmuyorsa gerisi sabırdır beklemektir çok dua etmektir istiyoruz evet üzülüyoruz evet ama demekki yeteri kadar istemiyoruz Rabbim buyurmadı mi benden isteyin daha dualarınızda israrci olun bunlar bize hep imtihan Rabbim sevdiği kullarına imtihan verir ses tonunu sevdiği kullarının daha çok dua etsinler seslerini duyayım diye

Ne guzel yazmissin

Imtihan bu, dogru.

Ne guzel yazmissin

Imtihan bu, dogru.
İnan bana hiç ummadığımız anda olucak benim kimyasal öyle oldu mesela hiç yoktu aklımda kendimden şüphe ediyordum ama kafamda hep şu vardı kendime 3 ay izin verdim denicem edicem diye yine öyle mesela 3 ay var önümde vitaminlerimi kullanıyorum 2. Kutudayım sonrasına bakıcaz arttık :)

Ben hele senden baya umutluyum, kimyasal zaten gelecek gebeligin habercisi. Tum cevremdekilerde boyle oldu.

Bugun zor geciyor ama bakalim salacagim ben de... Elimden geleni yapiyorum, vitaminler, egzersiz vs, simdi gonal f de basliyorum asilamaya. Gerisi Allahin artik...

Aynen öyle güzelim benim sıkma canını Rabbim bizim çırpınışlarımızı görüyor sadece zamanı var bak göreceksin Rabbim öyle bi vericek ki bu kötü günleri evladına baktığında anlayacaksın şimdi biraz üzüldün ama geçti bak önümüzde ne günler. Var hadi elini yüzünü bi yıka bi kahve yap kendine oh her halimize şükürler olsun Rabbimden gelen herseye şükürler olsun bak Burçin dedi dersin gün gelecek bu yaşadıklarımızı evlatlarimiza bakıp gülerek hatırlayacagiz

Ayyy Insallah

Ben bu yazdigini sana iletecegim , gosterecegim gunler yakindir insallah. Gebeligi konusacagimiz, dogumu konusacagimiz gunlerde guleriz bunlara...

Ayyy Insallah

Ben bu yazdigini sana iletecegim , gosterecegim gunler yakindir insallah. Gebeligi konusacagimiz, dogumu konusacagimiz gunlerde guleriz bunlara...
İnşallah yakindir yakın olsun o günlerimiz de gelicek birbirimize yok mide bulantısı yok aşerdim yok öyle yok böyle muhabbetleri yapacağımiz günlerde gelicek bu post’a

O kadar moralim bozuldu ki hsg çekilmiştim ya hani önce doktoruma gösterdim gayet güzel dedi sıkıntı yok dedi rahim şeklini sormadim aklıma gelmedi buraya attım falan herkes T demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…