Sağlığıma kavuşmak, kilolardan kurtulmak için Karatay Günlüğüm

Günaydın kızlar, nasılsınız ?

Yorgunluktan sabah 09.30 da ancak kalkabildim. Madem geç kalktim kahvaltıyi evde yapıp cikayim dedim. Bir kase yoğurt çorbası ve peynirli omlet yedim ustune de Turk kahvesi, çıktım evden.

Dün aç çıkınca sapitmistim da. Sabah +300 gr görünce hemen frene basayim dedim

Şimdi öğlen arasında oturdum bir yerde sade kahvemi bekliyorum.

Oh afiyet olsun canım

Bene buradayım Bugün ikinci günüm ve çok şükür daha iyiydim. Günün menüsünü yazayım hemen

Sabah
2,5 haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
8 zeytin
Domates
Tere
Bir avuç ceviz
Çay

Öğle yok

Akşam
Bir kase mercimek çorbası
Bir büyük köz patlıcanlı köfte
Salata
Bir kase yoğurt

Yine aynı şekilde 3 litre suyumu ve tarçınlı limonlu suyumu içtim. Spor olarak 100 ip Atlama 20 mekik vee bugün alışveriş yaptım yaniiii bayağı yürüdüm adımını kilometresini bilmem

Taydin canim benimkizlarhastaydi spordiet falan yapamadim reglde vardi birhafta çöpegitti anlayacağın gecen hafta87.600 idimbu hafta 88.600 hadihayirlisi

Maaşallah canım. Hepsi yarasın, eritsin yağları, leptin tavan yapsın insallah :)

Taydin canim benimkizlarhastaydi spordiet falan yapamadim reglde vardi birhafta çöpegitti anlayacağın gecen hafta87.600 idimbu hafta 88.600 hadihayirlisi

Olsun canim, moralini bozma. 1 kilo ne ki ben tatile gittim +2.8 kg ile geldim. Hala onunla uğraşıyorum Hepimiz çeşitli sebeplerle duzenimizi kaybedebiliyoruz zaman zaman.

Günaydın kızlar
Günaydın canım ... Nasılsın? Geçen doktora neden gitmistin soramadim, anormal birşey yok di mi?

Yok canım stresden yüzümde egzama çıktı şimdide saçımda malesef Allah korusun sanki onkoloji hastası gibi saçlarım dökülüyor tahlilden birşey çıkmadı doktor dvit ampul ve şampuan ve yüzüm için krem verdi birde vitamin hapı

Geçmiş olsun canım. Allah korusun. Benim de karnimda batma var yine dünden beri. Antibiyotik bitmedi daha. Biraz duzelince ihmal ettim içmeyi. Şimdi yine devam ediyorum. Çok yoruldum bu hafta. Geç kalktim, kahvaltiya anneme geldim. Şimdi yine uzandim.
Kahvaltıda tam buğday unu ile krep yaptım getirdim anneme. Peynir zeytin 2_3 krep yedim. Keyfim yerinde olmayınca yemem de sapıtıyor. Hemen iki lokmada ağzıma atıp doyacagim şeyler geliyor aklıma hep

Sağol canım antipiyotik aksatma sakın aynen bende öyle bu aralar işlerde kötü sağlık desen öyle biraz önce az daha Cafeden cips alıyordum ki döndüm ağzıma kırılmış ceviz attım

taydin canım yarın dükkanımı açmayı düşünmüyorum işler çok kötü yarın öğleye kadar uyumak inşallah başarırım sonrada pazar turu sonrada yeğenlerim ile sinema keyfi yapıcam ve ctesi pazar giremem ptesi bomba gibi gelirim kendine çok dikkat et ve ilaçlarını aksatma

tamam canım keyfine bak arada tatil verip moral depolamak lazım. yalnız piyasa gerçekten çok kötü hepimize yansıyor bu. Allah sonumuzu hayır etsin.. çalış çabala elde var sıfır olunca çöküyor insan...

Kesinlikle canım acayip kötü bazı kesimler Yok desede malesef var

İyi akşamlar, bugün bütün haftanın yorgunluğu çökmüştü ustume. Öğleden sonra zor gittim ofise.
Eve gelir gelmez kalan yemekleri ısıtıp yedim. Eşim için de karnımı doyurduktan sonra yemek yaptım. Diğer türlü yemeğim geç saate kalıyor.

Bir kase işkembe çorbası, 1 tabak da yoğurtlu ıspanak yemeği yedim.

Şişkinlik hissediyorum, o yüzden odem attırıcı cayimi yaptım şimdi onu iciyorum.

Öğleden sonra ofise geçerken iki tane pantolon aldım kendime 42 beden Mevcut pantolonlarim hep 46 ya da 44 beden, ustumden dökülüyorlardi. 40 ları 38 leri de goreyim inşallah. Olanları daralttirmiyorum. Nasip olur da bir gün hamis olursam giymek üzere kaldıracağını onları.

Selam kızlar, nerelerdesiniz? Dağıldık mı ne oldu? Yalan yok bende az bir dağılma oldu. Kendimi iyi hissetmemeler, iş güç sıkıntıları vs.
Bugün daha iyi hissediyorum düne göre kendimi. hala biraz şişliğim var. haftasonu kabızlık çektim ancak kendime geliyorum.
Geç kalktım bugün, ofise de öğleden sonra geldim. Öyle olunca kahvaltımı hazırlayıp rahat rahat yedim.

kahvaltıdan önce limonlu zencefilli yeşil çay
iki yudum erken hasat zeytinyağı

2 haşlanmış yumurta
Peynir
10 zeytin
yarım domates
maydanoz- tere
1 havuç
1 turp
Karnabahar kısırı ( annem yapmış, sanki içinde hem bulgur hem karnabahar var gibi geliyor yerken. ama sadece karnabahar varmış.)

ofiste duble sade türk kahvemi içiyorum şimdi.

Ben daha toplayamadım canım of çok kötüyüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…