Sağlığıma kavuşmak, kilolardan kurtulmak için Karatay Günlüğüm

Evet canım hediyelik üstüne malesef artık yazında turist gelmiyor Türkiye'deki olaylardan dolayı

Maalesef Akşam haberlerde Nuruosmaniye esnafını gösteriyordu. Duran boş oturuyor, çoğu da kapatmış dükkanı direnemediğinden.
Geçen yıl bu zamanlar cevizi fındığı 10 ar kilo alıp koymuştum eve peşin ödeyerek. Şimdi bakıyorum o parayı peşin oraya bağlayamam diyorum. Sabah Antalya'da patlama, 3 canlı bomba aranıyor.... Bitsin artık, bitsin bir rahat nefes alalım, piyasa rahatlasın inşallah. Tuzu kurulardan değiliz, çalışırsak yiyoruz, iş gelmeyince elden de bir şey gelmiyor.. Ben yine gelen ufak tefek işlerle günü kurtariyorum, eşim resmen depresyonda. Ne arayan var ne soran deyip duruyor. Eee bir kaynak kesilince de ben elimdekinin bereketini göremiyorum. Sabırla güzel günlere inşallah..

Ben daha toplayamadım canım of çok kötüyüm

Hadi canım toparlanmaya çalış.. Bazen insanın psikolojisi göçtüğünde toparlanmak da zor oluyor ama bir yandan da nereye kadar.. Hayat bazılarına çok kolay, biz o sınıftan değiliz maalesef

Canlar tüm ev halkı hasta kız okuldan getiriyor hepimizi telef ediyor ağzıma ağzıma öksürüp anne diye sarıldıklari için bende hastayım hadi bakalım kış bize geldi

Şuan eşinle aynıyım canım sorma benim memleketine gitti tarla ekmeye kurtarmak için canım ben dükkanı kurtarmak için evini ve arabamı sattım malesef işler düzelmedi

Benim menüm sabah uyanınca yarım fincan zeytinyağlı dvit içtim,peynir,zeytin,çiğ ceviz,buharda haşlanmış brokoli ,nar öğlen kızarmış balık vardı yemedim onun yerine bir maden suyu ve çiğ ceviz akşam kavurma ve salata yedim

Şuan eşinle aynıyım canım sorma benim memleketine gitti tarla ekmeye kurtarmak için canım ben dükkanı kurtarmak için evini ve arabamı sattım malesef işler düzelmedi
Zor canım, anlıyorum.. Su an bir tek gıda sektörü çalışıyor. Yemeden icmeden olmuyor. Bankaların çok canlar yakacağı bir döneme yaklasiyoruz endişesi tasiyorum açıkçası. Sonu hayır olsun inşallah.

Afiyet olsun canım. Ümit aktasin brokoli tarifini biliyor musun? Uzun zamandır öyle yiyorum ben brokoliyi.

Akşam eve gelmem 8 i buldu. Hemen tarhanayi karıştırdım.
Tarhana çorbası
Kıymalı kuru bamya
Yoğurt
Domates ve turp

Zeytinyağlı pırasa yetişmedi haliyle yarına kaldı.

Çocuk ların tahlilleri yarın bakalım ne çıkacak benim d vit.yuksek baya şişe ictmistim TŞK

Kesinlikle bu konuda hem fikiriz bankalar can yakaca emlak sektörü Zaten patlar artık çünkü burada acayip ev fiyatları var ama bu sefer insanlarımız alamaz sanırım

Bu hafta ben 200 gr almisim
migrenle başım dertte regl de olmustum istahimi kontrol edemiyom...

81,1 ile artıdayım şişlikleri tam atamadım hala. gel gitler canımı sıkmaya başladı

Slm kızlar, geçen haftadan beri rahatsizim. Pazartesi acildeydim. Lodosla birlikte iyice basınç artışı yaşadım. Baş ağrısı uyuşma şuur bulanıklığı. Sukur daha iyiyim bugün.

Bugün 80.3 ciktim. Sukur tatil öncesi kiloma geldim.

taydin bende karataya başladım kitabi yavaş yavaş okuyorum sen omega 3 ve antioksidan ve dvit ihtiyacını neyden karsiliyorsun birde kurbaklagillerin aldigin peynir vs aldigin ürünlerin internte adreslerini bana gönderirmisin takipteyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…