Sağlığıma kavuşmak, kilolardan kurtulmak için Karatay Günlüğüm

Bugün ki menüm kahvaltım gec oldu yoğundum saat 11.30 : yarım avakodolu domates ezmesi,taze barbunya haşlanmış ,zeytin ,salatalık kurutulmuş demleme nane çayı ,çiğ kuruyemiş leptinin 9 saat akşam yemeğim 20.00: etli türlü yanında ,salata ,çiğ kabak Çekirdeği, spor olarak 30 dk Kardio +30 dk ağırlık

01.10.2011 bizim de.. Bilmiyorum hiç düşünmedim ki. Aslında bayramdaki tatili ben karşılamıştım, evlilik yıldönümü organizasyonu da senin demiştim eşime.. Ama arada sivasa gitme işi çıktı, orada da hiç aklımızda olmayan ekstra paralar çıktı, en fazla bi yemeğe gideriz herhalde. Normalde geçen hafta sivas çıkmasaydı bu hafta bir kaçamak olurdu yakın bir yere. Bir de cumrtesi günü annemler ev taşıyacak, bakalım artık nasip kısmet..
Sağlık olsun canım benim Rabbim huzurumuzu bozmasın

Sağlık olsun canım benim Rabbim huzurumuzu bozmasın

Amin canim, huzurlu mutlu sağlıklı yillarimiz olsun bir de hayırlı evlatlar nasip etsin Allah bize inşallah.

Akşam epey yorgun geldim eve.
Zeytinyağlı taze fasulye, tavuk but ( organik), salata yedik.

Kahvaltı etmek hiç içimden gelmiyor bugün. Bir de öğleden sonra apartman gunumuze gidicem.. Gidince de yemeden olmiycak, bu günü orda kapaticam artık.

Amin canim, huzurlu mutlu sağlıklı yillarimiz olsun bir de hayırlı evlatlar nasip etsin Allah bize inşallah.

Akşam epey yorgun geldim eve.
Zeytinyağlı taze fasulye, tavuk but ( organik), salata yedik.

Kahvaltı etmek hiç içimden gelmiyor bugün. Bir de öğleden sonra apartman gunumuze gidicem.. Gidince de yemeden olmiycak, bu günü orda kapaticam artık.
Amin inşallah canım aman dikkat et hasta olma bende bugün dükkana gelmeden özel kliniğe gittim iğne yaptırdım şükür biraz daha iyiyim Bencede kahvaltı yap orada bize uygun olanlardan yersin

Amin inşallah canım aman dikkat et hasta olma bende bugün dükkana gelmeden özel kliniğe gittim iğne yaptırdım şükür biraz daha iyiyim Bencede kahvaltı yap orada bize uygun olanlardan yersin

Yok iyiyim şükür.. yalnız dün yumurtadan midem bulandı. Yedigimin bir kısmını çıkardım kahvaltıda. O yüzden bugün de yiyesim gelmedi. Az peynir, yarım şeftali ve buyuk bir kasede yoğurtlu biber yedim kahvaltı olarak bugün.

Yok iyiyim şükür.. yalnız dün yumurtadan midem bulandı. Yedigimin bir kısmını çıkardım kahvaltıda. O yüzden bugün de yiyesim gelmedi. Az peynir, yarım şeftali ve buyuk bir kasede yoğurtlu biber yedim kahvaltı olarak bugün.
Geçmiş olsun canım iyi yapmışsın güzel bir kahvaltın olmuş

İyi akşamlar canım bugün ki menüm kahvaltım 08.00: haşlanmış barbunya ,domates,salatalık,zeytin ,çiğ kuruyemiş 13.00 öğlen :kuru fasulye ,salata akşam saat 19.00: yeşil mercimek salatası,fırında köfte ,türlü

Afiyet olsun canım,bol baklagilli bir gün olmuş.

Ben de güne gittim, makarna salatası, poğaça, kadayıf.. Sildim süpürdüm. 2-3 saat oldu yiyeli, akşama çay kahve su ile devam edicem. 15 günde bir serbest gün olacak bana bu gidişle. Tabi her zaman da musait olup gidemiyorum. Ama ozlesmisiz komsularimla o yüzden pişman değilim. Güzel birkaç saat geçirip hoş sohbet ettik biraz..

Afiyet olsun canım,bol baklagilli bir gün olmuş.

Ben de güne gittim, makarna salatası, poğaça, kadayıf.. Sildim süpürdüm. 2-3 saat oldu yiyeli, akşama çay kahve su ile devam edicem. 15 günde bir serbest gün olacak bana bu gidişle. Tabi her zaman da musait olup gidemiyorum. Ama ozlesmisiz komsularimla o yüzden pişman değilim. Güzel birkaç saat geçirip hoş sohbet ettik biraz..
İyi yapmışsın canım afiyet olsun

Miyav_su Miyav_su nerelerdesin canım, sen de yapmamistim bugün.

Sabah 8 de uyandım, biraz daha kestireyim dedim ki 11.45 de annem aradı. Uyumusum öğlene kadar, günlerin yorgunluğu birikmiş demek ki haftasonuna dayanamamısim. Sonra ofise gectim, ordan pazara, pazardan eve derken akşam oldu. E tabi pazara gidince balık aldım.

Sabah kahvaltıda yani öğlen yemeğinde patlıcan yemeği ve yoğurtlu biber yedim.

Akşam da hamsi ve bol yeşil salata.

Yarın annemlerin ev taşınacak. Yine ancak akşama yazabilirim herhalde.

Umarım hastalıktan değil de yoğunluktan yazmamissindir.

Günaydın, bugün güzel bir kahvaltı hazırladım. Peynir, zeytin, domates,salata,citir çıtır adıyaman biberi, yumurta salatası, yoğurtlu biber, fındık, ceviz, kaymak.. Krallara layık kahvaltımizi ettik.
Annemler yardıma gidicem birazdan. Akşama Allah kerim..

Miyav_su Miyav_su nerelerdesin canım, sen de yapmamistim bugün.

Sabah 8 de uyandım, biraz daha kestireyim dedim ki 11.45 de annem aradı. Uyumusum öğlene kadar, günlerin yorgunluğu birikmiş demek ki haftasonuna dayanamamısim. Sonra ofise gectim, ordan pazara, pazardan eve derken akşam oldu. E tabi pazara gidince balık aldım.

Sabah kahvaltıda yani öğlen yemeğinde patlıcan yemeği ve yoğurtlu biber yedim.

Akşam da hamsi ve bol yeşil salata.

Yarın annemlerin ev taşınacak. Yine ancak akşama yazabilirim herhalde.

Umarım hastalıktan değil de yoğunluktan yazmamissindir.
Afiyet olsun canım dün yoğundum dükkan çıkışı arkadaşlarda toplandık

Dün ki menüm kahvaltıda08.00 :haşlanmış mercimek ,domates,salatalık,yeşillik,zeytin ,çiğ kuruyemiş öğlen 13.00: çip kuruyemiş bana uygun değildi yemek kızartma ve unlu çorba vardı akşam 18.30 :tabak üstü et döner soğan ve domates söğüş arkadaşlarda hiçbirşey yemedim çay ,su içtim

Günaydın, bugün güzel bir kahvaltı hazırladım. Peynir, zeytin, domates,salata,citir çıtır adıyaman biberi, yumurta salatası, yoğurtlu biber, fındık, ceviz, kaymak.. Krallara layık kahvaltımizi ettik.
Annemler yardıma gidicem birazdan. Akşama Allah kerim..
Afiyet olsun canım kolay gelsin bizde eşimle öğlen dükkanı kapatık şehirdışına çıkacağız ptesi yazarım ben :KK15::KK15:

Afiyet olsun canım kolay gelsin bizde eşimle öğlen dükkanı kapatık şehirdışına çıkacağız ptesi yazarım ben :KK15::KK15:

Nice musmutlu yıllara tatlım, tadını çıkar, dinlen biraz da.

Biz de annemin ev taşındı, ona yardıma gittim, klasik taşınma yemeği olan lahmacun yedim akşamüstü :KK70:

Bugün sabah başımın ağrısıyla kalkamadim. Dün annem de yoruldum herhalde. Yorgunluğa hiç gelemiyorum ben. Hemen rahatsizlaniyorum. Yazik annem de aman sen gel otur sadece ben birşey istemiyorum senden diyor. Ama o da çok yoruldu ben de ona kiyamiyorum.

Sabah ben kalkamayinca eşim hazırlamış kahvaltıyi. Pek yaptığı bir iş değildir. Çayın yerini bulamayınca uyandırdı beni :KK70: Bu arada çay da 5 yıldır aynı yerde :KK70: Kalktim gostersin, hazır sofraya oturmak iyi geldi. Başımın agirligindan pek birşey yiyemedim ama olsun.

Öğleden sonra pikniğe gittik arkadaşlarla. Mangalda market tavuğu ve köfte yedim. Köz patlıcan salatası ve çoban salata bir de. Ufak tefek aykırı şeyler de gitti arada.

Yarından itibaren düzenli yuruyus geri başlamayı planlıyorum. Eve çok yorgun gelmem inşallah.

Bugün sabah başımın ağrısıyla kalkamadim. Dün annem de yoruldum herhalde. Yorgunluğa hiç gelemiyorum ben. Hemen rahatsizlaniyorum. Yazik annem de aman sen gel otur sadece ben birşey istemiyorum senden diyor. Ama o da çok yoruldu ben de ona kiyamiyorum.

Sabah ben kalkamayinca eşim hazırlamış kahvaltıyi. Pek yaptığı bir iş değildir. Çayın yerini bulamayınca uyandırdı beni :KK70: Bu arada çay da 5 yıldır aynı yerde :KK70: Kalktim gostersin, hazır sofraya oturmak iyi geldi. Başımın agirligindan pek birşey yiyemedim ama olsun.

Öğleden sonra pikniğe gittik arkadaşlarla. Mangalda market tavuğu ve köfte yedim. Köz patlıcan salatası ve çoban salata bir de. Ufak tefek aykırı şeyler de gitti arada.

Yarından itibaren düzenli yuruyus geri başlamayı planlıyorum. Eve çok yorgun gelmem inşallah.
Geçmiş olsun canım şuan umarım iyisindir erkek milleti burunlarının ucunu görmezler :KK70:piknikte hazır tavuk olmamış gerisi güzel canım temiz haca almışsındır zaten artık havalar soğur isteseden piknik yapamazsın Yen'i bir haftaya girdik :KK66:

Benimde sadece dün kahvaltıda bozdum malesef kuşadasında dağ yamacında bir kahvaltı yeri var orada kendi köy tandır ekmeği yapıyorlar yumurtaları bile kendileri yetiştiriyorlar kaymakta öyle ve malesef ekmeğin içimi çıkarıp kabuğundan 2 dilim kaymak sürüp yedim :KK22:birde tatlı patateslerden patates salatası yedim :ukala:başkada kaçamağım yok :ıslık:

Geçmiş olsun canım şuan umarım iyisindir erkek milleti burunlarının ucunu görmezler :KK70:piknikte hazır tavuk olmamış gerisi güzel canım temiz haca almışsındır zaten artık havalar soğur isteseden piknik yapamazsın Yen'i bir haftaya girdik :KK66:

Olmadı olmadı ama bu yıl hiç pikniğe gitmedik, mangal yapan yerlere gittiğimizde de hep kırmızı et yemiştik. Bu yılın ilk ve sonu oldu bu. Bundan sonra gidilirse balık pişirilir zaten :KK66:

Benimde sadece dün kahvaltıda bozdum malesef kuşadasında dağ yamacında bir kahvaltı yeri var orada kendi köy tandır ekmeği yapıyorlar yumurtaları bile kendileri yetiştiriyorlar kaymakta öyle ve malesef ekmeğin içimi çıkarıp kabuğundan 2 dilim kaymak sürüp yedim :KK22:birde tatlı patateslerden patates salatası yedim :ukala:başkada kaçamağım yok :ıslık:

O kadar olur canım afiyet olsun. Benim yediklerimin yanında bunlar hiç bir şey değil.

Sabah kalvaltı edemeden çıktım evden. Öğlen çorbacıya gidip kelle paça içtik eşimle. Akşam için gidip bir şeyler hazırlamam lazım bugün yemeğim yok.

Haftasonu işin gücün arasında bir kavanoz salatalık, iki kavanoz da kelek,acur, yeşil domates, adıyaman biberi karışık turşu kurdum. Haftasonu biraz daha yaparım onlar bana bir kış yetmez :KK70:

X