saftirik yassy

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya cimrilik degil de yurtdisindan getirdigim seyleri veremiyorum ben ya :/ yuce gonulluluk puanim : 2/10 nasanin bir hoodiesini almistim 10 senedir kilo aldim, verdim hep cuk oturuyor uzerime, ben olsam vermezdim mesela o botlari

benim yüce gönüllülük puanım eksi sonsuz çıktı yüce gönüllüler derneğinden aforoz edildim o derece kötüyüm şuan

Sana çemkirenler kendileri saçıp savuruyor mudur acaba
Kadına yemek yeme parası 50 tl de çok fazla. Ne yiyecek o kadar? 1,5 pide ayran alsan hadi olsun 25 tl.
50 tl ye haftalık meyve sebze alışverişi yapıyorum ben

aynııı bennn.evim 180 185 metrekare ama bir banyoyu ve alaturka tuvaleti kiler yaptım oraları asla temzılemıyor zaten.sabah 9 akşam 4.30 geliyor 160 a ama artırmak istiyor.yemek soyluyorum öğlen artı kahve sigara keyfi var.en tuhafı ben de elimde bez vileda sabahtan gideceği vakte kadar onla iş yapıyorum mutfak içinde ayrıca yarım gün alıyorum gene her yer yarım kalıyor yalap şap uyarınca da bozuluyorlar soylenıyorlar .sorun bend emi diyorum çok mu yumuşağım niye biyle dıyorum da dıyorum yokk gene aynı kadın değişse de .haa apartman komşularımın bazıları da beni çocukları için servis şoförü yapmaya çalışıyor her gün olmaz arada sırada götururum anca dıyınce de surat asıp tavırlanıyorlar mer. s sahibi insanlar servise para vermemek için kırk takla atıyor beni kullanmak istiyorlar kadın çoluk çocuk .arabamla görunmez olmak istiyorum onları görünce aha haaa

Sana çemkirenler kendileri saçıp savuruyor mudur acaba
Kadına yemek yeme parası 50 tl de çok fazla. Ne yiyecek o kadar? 1,5 pide ayran alsan hadi olsun 25 tl.
50 tl ye haftalık meyve sebze alışverişi yapıyorum ben

işte diyorum ya ben elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyorum hem de utandırmadan yapmaya çalışıyorum bunu. ablaya sorsak beni melek ilan eder burdaki hanımlar şeytan yaptı attı köşeye.

Vermediniz inşallah

Sanki sen uygulamaya koyup satmayı parasını yemeybilmiyor muydun iyilik yapmak istiyorsun karşıdaki alıyor ama o da ne satışa çıkarmış. Benim için skandal olurdu. Madem ayak numaran uymuyordu niye aldın? Sonradan olmayacağını anladıysan sen de birine ver, veya sassye geri ver olmadı bir başkasına ver de. Ama yok kurnaz insanımız satacak onu. Ben ekran resmini alıp gösterirdim iyi sabretmişsin. Verilen hediyeyi satmak ne kadar etik?

konuların da hayatın da beni ilgilendirmez ne kastın kardeşim be. özür dile bana alttan alttan "şımarık" dediğin için bitsin gitsin. yaptığın ayıp çünkü.

bunu kopyalayıp babama attım. adam kıyafetleri satmak deyince cin çarpmışa dönüyor. o kadar haklısın ki. sanırım yaşım büyüdükçe ailemin etkisinden kurtulabilirim.
o malum siteden ben bir sürü takı aldım ama kendim hiçbirşey koyup satmadım satamadım.aslında kullanmadığım bir çok urunum var satabılırım parasına ıhtıyacım olabılır ama yohhhh yapamıyorum.verıyorum yenı yeni urunleri en yakınımda olanlara ıhtıyacı olsun olmasın sırf evden gitsin diye ben de bir tuhafım işte .satsana parasıyla yeni ciciler alsana safoğlu safım ben de

Siz haklısınız ama kadın size 170 derken itiraz etmeliydiniz herkese 150 ye gidip de bana fazla söylüyorsa o kişinin en başta ben iyi niyetinden şüphe duyarım. Zaman geçtikte tanıdıkça belki okuyan çocuğu vardır hastası vardır o zaman ayriyeten yardımınızı yapabilirdiniz ama kişiye göre fiyat olayı bana hiç etik gelmiyor. Ayakkabı olayında ise siz iyiliğinizi yapmışsınız balık bilmezse halik bilir belki paraya ihtiyacı vardır ağlayıp üzülmeyin bir daha vermezsiniz.

Ben olsam kesinlikle kıza belirtirdim gördüğümü..Kullanmayacaksan neden aldın derdim..Hatta geri bile isterdim

her zaman orta hallıydim hiç zengin olmadım ama bazı sebeplerden arkadaşlarım çevrem üst orta ve üst sınıf denilen kesimdendir .davranışlarını insanlara bakışlarını gayet iyi bilirim.sassy ye kızanlar burda çoğunlukla haksızlar neden derseniz maddi imkanları var isterse tum gün gezip tozacak etkınlık yemek sinema konser gece hayatı vs.gibi .ama o burda arkadaşlık yapıyor çoğu uyeyle sevılıyor.empati yapmayı başararak dertlerini yazanlara yorum yapıyor mantıklı hem de yaşına göre. Burnu havada da değil yazdıkları kendi durumundan örneklemeler sadece e ne yapsın gecekonduda oturup 10 bınlık arabaya bınıp makarna mı yıyorum yazsın yalandan.hepimizin yaptığı gibi reel hayatından bahsedıyor kız.bana bile kızım avakado sevıyor alıyoruz dedim diye burjuva muamelesi yaptı bu sitedeki bazı üyeler daha ne diyim

sevdiğim 5-6 üye olmasa buraya cidden girmem o derece saçma ki insanca bir şey yazıyorum şu yazılanlara bak.

Ben avokado seviyorum diye terkedilmiştim o geldi aklıma

Durumumuz iyi olduğu halde teyzem kıyafet yolladığı zaman bayıla bayıla alıp giyerdim. Hiç gocunmadım bizi hakir mi görüyor diye.
Bazı insanlar böyle ufak tefek kazançlarla kar yaptım sanıyor. Kendini kandırır ben olsam uğraşmazdım yüzleşmeyle.

zaten yapacağım son şey gidip kıza hesap sormak. annem babam duysa beni yerin dibine geçirirler herhalde. ama ben gidip konuşmayacağım diye kendi kendime de mi düşünmeyeyim. ermiş miyim ben neyim insan gibi duygularım düşüncelerim olamaz mı yani onu anlamıyorum benden tam olarak istenen nedir.

Temizlikçi konusunda yorum yapamayacağım ama bu konuda haklısın.

katılıyorum ben de boşverıyorum aynen ben salak olmadığımı biliyorum ya varsın kandırdım sansınlar derim hep at denize balik bilmezse halik bilir hesabı.iyi insan olmak güzel şey ya ruha verdiği huzur yeter daha ne olsun

yeterince taşlanmadın biraz daha mı diyorsunuz...
kamelyada da yazın arkamdan konuşmuş birisi .bu da hep markalardan konuşuyor demiş puha haaa.kadın aldığı şeyleri almak istedıklerını pahalı olduklarını soylemıştı ben de site site marka marka örnekleyerek şu marka şurda şu fiyat bur da bu fiyat pırlanta bile 3 te bir fiyatına alıyorum diye yardımcı olmak istemıştım ama kadın fesat olunca ne anlamış ya da anlamak istemiş çok ta tınnnn

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…