saftirik yassy

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1. Temizlikci hanima yol vereceksiniz yenisinede 150 den 1 kurus fazla vermem herkes 150 ye yapiyo diyeceksin onunla polemige girmeye gerek yok
2. Satan kizi baska bi numaradan arayip alici gibi konusup karsisina cikabilirsin kendini iyi hissettirebilir ama gerek var mi bilemedim sizi kullandiginizi dusundugunuz insanlardan uzaklasmak en iyi yol budur en azindan ben oyle yapiyorum

spor ayakkabı botta 36 giyiyorum ben amaaa aha haaaa.topuklu yada iş ayakkabısı tarzında 35
Zaten spor ayakkabı da 35 çocuk reyonu oluyor bağcıklı olunca çıkmıyor ayağımdan siletto naber falan imkansız 36 olmuyor 35 iyice oturmalı yoksa ayağımdan çıkıyor

şu yorum cukk oturur:aaaa bu botun aynısı yakın arkadaşım sassy de vardı.türkiye de olmadığını söylemişti de .siz nereden satın aldınız acabağğğğğğ

Zaten spor ayakkabı da 35 çocuk reyonu oluyor bağcıklı olunca çıkmıyor ayağımdan siletto naber falan imkansız 36 olmuyor 35 iyice oturmalı yoksa ayağımdan çıkıyor
eskiden tek kalan 35 noları ucuza verıyordu markalar ama bir kaç yıldır akıllandılar vermıyorlar artık

yok değil. size özelden yazacaktım kapalıydı.
Yok cnm benim
sen de mi talipsin ayakkabıya nooooo sırada ben varımmmmmm
yok cnm ama merak ettim
ayakkabı çanta yı boşver kavimler göçü malum sitelerden pırlanta elmas 3 te bir fiyatına kaç kere aldım ben sertıfıkaları var verıyorum bakıma yepyeni oluyorlar tavsiye ederim
kargo da birşey olmaz mı ? Acaba
Gerçi biz senet gönderiyorduk il dışı şubeye mecburen
Güle güle kullan cnm yüzüğünü

Adını feriha koydum da aparatımanı online 2. El sitesi açar artık o kız bu botlardan çarptığı parayla kızda o potansiyel var .
Sayılı vergi rekortmeni listesine girer bak o kız baya uyanık biriymiş

İşte bunlar hep tecrübe,böyle böyle insan duyarsızlaşıyor çevresine ve iyi niyetini de sorgulamayı öğreniyor..Olan olmuş artık eğitim zaiyatı deyip geçin,üzülmeyin ama bundan sonrası icin biraz daha temkinli yaklasın bu insanlara karşı hatta bana kalırsa ücret farkının bir açıklamasını da istemelisiniz temizlikçi bayandan ama ikinci el konusunda ne yapılır bilemedim..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…