Sadece çok özledim. 😥

KurkmantoluS

Cennet bahçem👼🤍 açılmamış gül goncam 🌹🕊️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
13.414
34.719
Seni çok özledim annem. Hiç bitmeyecek hiç dinmeyecek bi özlem gibi geliyor ama bir gün bitecek. Zamanını bilmemek mi beni bu kadar üzüyor ah bilmiyorum. O gülüşünü kıkırdamanı falan o kadar özledim ki. İçimin acısı hiç bitmiyor. Hani zaman geçince alışacaktım alışamıyorum. Ablanla teselli bulmaya çalışıyorum ama olmuyor.

Daha hiç anne dememiştin bana, demediğin daha mı iyiydi 😥

Ahh canım bebeğim bi gün örümcekten düşmüştün o gün nasıl korkmuştum ama hiç bişey olmamıştı çok şükür. O gün kaldırdım örümceği yine düşersen diye. Ah bilsem annem o yediğinide atardım evden, hiç alır mıydım. Galiba ağzıma hiç bir zaman kaju alamıcam.

Canım benim güzel oğlum ağlamam seni üzmesin nolursun ben sadece özlemden ağlıyorum. Her hareketini o kadar özledim ki. Sabah uyandığında ablanı uyandırmak için beşiğinde bilerek ses çıkarmanı, benim seni kucaklayıp içeri götürmeme rağmen sürüne sürüne ablanın kapısına gidip kapıya vurmanı, banyonun kapısı açıldığı zaman nerde olursan ol koşa koşa banyoya girmeni çalışmanı. Ahh canımın içi bi defa seni uyutmuştum da bizde ablanla tv izliyorduk hava kararmıştı ışık açmamıştık. Sonra bi ses duydum tıkır tıkır kalktım geldim meğer uyanmışın da karanlıkta mutfağa sürünerek gelip dolabın içindeki çöpü kurcalıyorsun. Ahh benim çiçeğim o gün kilit taktım dolaba..hala duruyor ama kimse kurcalamıyor çöpü annem.

Bi defa da ben evi süpürürken sürekli fişi çekiyordun ahh çiçeğim benim sinirlenmiştim sana üst üste yapınca affet beni annem. Keşke demek istemiyorum ama olsan da yine çeksen çeksen dursan sesimi çıkarırsam ne olayım.

Ahh benim güzel oğlum baban işten gelince nasılda koşardın kapıya hemen kucağına çıkardın. Ablana bişey alıp sana almazsa ağlardın. Bilmezdikki senin de yiyeceğini. Sonra sana da almaya başladı da nasıl gülerdin her gördüğünde kıkır kıkır. Cennetimin kuşu seni çok özledim.

Ablan yastığı alıp tv karşısına geçer meyve suyu içerdi sende isterdin. Biberona koyardım da yanına yatardın hemen. Canımın içi..😥

Bazı şeyler anı oluyor annen bu beni üzüyor.

Hele çok küçükken gece boyu hiç uyumamıştın da sabaha kadar ayağımdaydın bırakınca ağlardın. Uykusuzluk ya bende sıkılmıştım bu durumdan. Ah annem hiç bi uykusuzluk o kadar güzel değilmiş meğer.

Hep sana deli oğlan derdim, nasıl bi meteymişsin derdim. Ahh annem nasıl güzel bi meteymişsin meğer.

Sevdiğin şarkı çıkınca kafayı sallayarak oynardın. Tatlı şeylere bayılırdın. Çok saçma ama yumurta yemediğin zaman reçele batırır verirdim yerdin. Canım bebeğim ne çok özledim seni ahh..

Evimizde geçireceğin son geceyi hissettin mi ki uyuyamadın gece gece dolaştın durdun evin içinde. Annem bilsem oynatırdım ben seni uyu diye beklemezdim. Bilemedim kurban olduğum son uykun olduğunu bilemedim.

Cennete uçacağın gün alnındaki terleri sildim bilemedim son günümüz olduğunu. Elini tuttmuğum son gün. Boynundan öptüğüm son gün. Ahh ciğer parem bilemedim annem. Bilsem hiç ayrılır mıydım o hastaneden.

Uyanır uyanmaz camın önüne oturmanı o kadar özledim ki. Az mı fotoğraf çektim orda.

Annemmm kedinin tüyü bile bana seni hatırlatıyor. Ahh güzel metem bir gün buluşcaz. Amma bugün amma yarın. Elbet buluşcaz annem. Seni çok ama çok seviyorum

Oğluma bi fatiha okuyun olur mu. Ciğer parem her fatihada gülümsesin. Ben onu dualarla uyuturdum. Nurlar içinde uyu küçük kuşum. Deli oğlum benim 🕊️

Allah'ım dayanma gücü versin bitanem. Burda çoğumuzun ahirete yolladığı melekleri var. Allah im şefaatlerine mazhar eylesin .🤲
Fatihayi okudum .

Kalp acır , gözler yaşarır, sözler biter boğazda düğümlenir öyleyim şu an😔

Allah'ım dayanma gücü versin bitanem. Burda çoğumuzun ahirete yolladığı melekleri var. Allah im şefaatlerine mazhar eylesin .🤲
Fatihayi okudum .

Kalp acır , gözler yaşarır, sözler biter boğazda düğümlenir öyleyim şu an😔
Biraz yaşlanınca alışacak mıyız acaba 😥 hiç geçmiyor o boğazdaki düğüm hiç

Rabbım yüreğinize ferahlık versin. Evlat acısının tarifi yok benimde evladım cennet kuşu oldu.Aklimdan hiçbir zaman çıkmaz ama insan zamanla alışıyor acısı hiç gecmesede. Cennette kavuşmanın hayalini kuruyorum. Ağladığımda iyi geliyor bazen. Yaşayan bilir yani Allah sabir versin sizede.Dua edin onun için duaniz onu sevindirecektir❤️

Oğlumu emzirirken göz yaşları içinde okudum. Allah size sabırların en büyüğünü versin. Diğer evladınızı size bağışlasın inşallah. Yaşadığınız acının büyüklüğünü düşünemiyorum. Kelimeler yetersiz kalıyor. Başınız sağolsun 🥺
Allah razı olsun 😥

Rabbım yüreğinize ferahlık versin. Evlat acısının tarifi yok benimde evladım cennet kuşu oldu.Aklimdan hiçbir zaman çıkmaz ama insan zamanla alışıyor acısı hiç gecmesede. Cennette kavuşmanın hayalini kuruyorum. Ağladığımda iyi geliyor bazen. Yaşayan bilir yani Allah sabir versin sizede.Dua edin onun için duaniz onu sevindirecektir❤️
İnşallah duamın her harfi gülümsetiyordur onu 👼

X