...Sadece Ceza Verilen Mesajlar ...1...

yassc6.jpg

w203.png

yygk7.jpg

w336.png

merhaba arkadaslar dekorasyon fırmasında calısıyorum dekorasyonla ılgılı her konuda yardımcı olabılırım 0212 854 19 88
www.prodor.com.tr

çünkü cümlenin bi yerinde böyle birşey söylenmiş,
anlamıda farklı oysakii,
ama magazin programlarındaki gibi okadar cünlenin içinden sadece biri alınmış,
ee doal olarakda bizde o tek alınan cümleyi açıklamaya koyularız mecburen,
bu seferde açıklanan cümleden bi parça alınıyorkaydirigubbakcemile3
artık ne diim gerisini sen düşün:roflol:

farklı anlamı ne peki bayan çok bilmiş ?

siz heralde sitede erkeklerin dolaşmasından rahatsız olmayan bir toplum kategorisinde yeralıyosunuz rahatsız olmadıgınıza göre ben neyi ifasde etmek istedigimi anlıyan anladı ok

ha erkeğim ben? :) daha kapsamlı bir araştırmaya davet ediyorum seni güzelim. hadi işine bak dalaşma milletle. hem erkek bile olsam "aaa evet ya ne kadar akıllıymışsın hemen anladın erkegim ben" demezdim dimi. boş işlerle ugrasıyosunuz ya.

ha erkeğim ben? :) daha kapsamlı bir araştırmaya davet ediyorum seni güzelim. hadi işine bak dalaşma milletle. hem erkek bile olsam "aaa evet ya ne kadar akıllıymışsın hemen anladın erkegim ben" demezdim dimi. boş işlerle ugrasıyosunuz ya.
adam gibi uyardım seni kimseyle dalaştıgım yok geri kafalı agzını bozma dedim sana seninle ugraşcak halim yok bekarsızın die paylaşamazsınız die bişimi dedim ben sana sadece nedense hep cinsellik 18 açılmış konuların dedim adam gibi tartışmasını bilmiyosan söyle bileyim kavgaya ne çeviriyon ortamı hemen altta kalcagımımı sandın yani

yeni alışkanlıklar
yeni bir beslenme düzeni
yeni bir siz
*aç kalmadan
*sevdiğiniz yiyecekleri yiyerek
*enerji düzeyiniz düşmeden
*diyet yapmadan
*ilaç kullanmadan
Kilolarınızı kontrol edebilirsiniz
Cilt ve saç probleminiz mi var ?
Şimdi değişimin keyfini sürme zamanı
Özel ücretsiz tanıtım ve yardım için bana ulaşın
neval-celik@hotmail.com
0543 275 64 41

gerçekten sağlıklı bir hayata adım atmak istiyorsanız bunun yöntemini benden öğrenebilirsiniz hepinize sağlıklı günler dilerim

Başbakanlık Basın Merkezi, Başbakan Erdoğan’ı izleyen bazı gazetecilere yasak getirdi.

Tartışma yaratan olay şöyle gelişti:

Başbakanlık Basın Merkezi, belirli aralıklarla yaptığı akreditasyon işlemini önceki gün yeniledi. Başbakan Tayyip Erdoğan'ın programlarını izlemek için verilecek Başbakanlık Tanıtım Kartı için başvurular kısa bir süre önce istenmişti. Başvurulan tamamlanması ve kartların basımı tamamlandıktan sonra eskileri ile değiştirilmesi için gazetecilere çağrıda bulunuldu. Ancak, kartlarını almaya giden altı gazeteciye, ‘kendilerine kart verilmeyeceği' yönünde açıklamada bulunuldu. Bu altı gazeteciden ikisi Hürriyet Gazetesi'nin yıllardır Başbakan Erdoğan'ı izlemekle görevlendirdiği isimler olması dikkat çekti. Ankara kulislerinde Başbakanlık Basın Müşavirliği'nin bu yasağın ardında, Hürriyet muhabiri Hasan Tüfekçi'nin, Erdoğan ile Gül'ün buluşmasını ortaya çıkaran Çukurambar haberi olduğu seslendiriliyor.
Diğer isimlerin de Erdoğan ve AKP'yi çok uzun süredir takip eden tecrübeli muhabirler olması da dikkat çekici.

İşte Erdoğan'ın ‘beni izlemesinler' diyerek yasak getirdiği altı gazeteci:

Hürriyet Gazetesi: Hasan Tüfekçi-Turan Yılmaz
Milliyet Gazetesi: Abdullah Karakuş
Star Televizyonu: Fatma Çözen
Akşam Gazetesi: Ali Ekber Ertürk
Evrensel Gazetesi: Sultan Özer
alıntıdır
AMAN TANRIM BU NE YA HER TÜRLÜ İNSN AYRIMINI ÇOK İYİ YAPAN BAŞBAKAN BU KEZ DE KENDİNİ İZLEYECEK OLAN GAZETECİLERİ SEÇMİŞ BU KABUL EDİLEBİLİR GİBİ DEGİL PAZARDAN ELMA ARMUT MU SEÇİYORSUN SEN??? İŞİNE GELMEYEN GERÇEKLERİ YAZANLARI TABİ Kİ YANINDA İSTEMEZkötükedihüsokötükedihüso

kaydirigubbakcemile5 çok tatlısın ya...bunu ben görim diyemi koydun:1hug:a.s.

Hoşgeldin dilhanım simayım..sandım tek başımayım koca sitedee.. korkkttuummmmmmm:eek::eek:

hahahay gülüyim bari zaten istesende uğraşamazsın benimle yavru :nazar:
oraya buraya laf yetiştirmekmiş diyene. istediğime laf yetiştiririm de istediğimi yaparım burası paylaşım sitesi unuttunmu, insanlar burda birbirlerinin seviştikleri yeri vs. merak ediyolarda ben burda bazı şahısları merak etmişim çokmu....
hadi bakalım ben kariyer yapmaya gidiyorum böcükte çocuk :ecrin_bebek:

yawrıı sende merak etmıyon deıl yanı ben senı senın topıcınde zatı resıl etmıstım anacım gezdın yerlerı bırbır kopyaladım durdum herks dusncesını yazdı sldı neler nler oldu ve sen hala +18 lerde gezıyodun ohıoo ben senın ne dolaplar cevrdığını ı bılıyom :nazar: paylasım sıtesı olduğunu senden daha ı bılen ben ceyıslerımlerımın resımlernı koyarak paylasıyom artı benı takıp etmekten vazcazz anacım başedemen benlen sımdık sana byy sen gez toz karıyerde ole olur ya zatı:jeyyar:

gurbık kusura bakma cnm bura az kıırlendı sana goca bulakta bende rahatlatım basklarıdaŞeniz

yawrıı sende merak etmıyon deıl yanı ben senı senın topıcınde zatı resıl etmıstım anacım gezdın yerlerı bırbır kopyaladım durdum herks dusncesını yazdı sldı neler nler oldu ve sen hala +18 lerde gezıyodun ohıoo ben senın ne dolaplar cevrdığını ı bılıyom :nazar: paylasım sıtesı olduğunu senden daha ı bılen ben ceyıslerımlerımın resımlernı koyarak paylasıyom artı benı takıp etmekten vazcazz anacım başedemen benlen sımdık sana byy sen gez toz karıyerde ole olur ya zatı:jeyyar:

gurbık kusura bakma cnm bura az kıırlendı sana goca bulakta bende rahatlatım basklarıdaŞeniz

dur bakıyım bi dur orda dur senmi beni rezil edicen -tatlicadiarzu- yavaşşşş gel zekanda bi problem olduğunu düşünüyodum ama artık kesin kes karar verdim :nazar:

böceğe bak sen ne öyle gezdiğim yerleri bir bir kopyalamış :roflol: komiksin ya
avatarımı takip eder gezdiğim yerleri dolaşır enteresan erkek olduğunu düşünüyorum :1ninca:
ayy sıkıldım senden ya dur bak dur benim bi arkadaş var çocuk gelişimi uzmanı
söylüyim ona üye olsun da bi ilgilensin kız senle sevaptır :teselli:

bu kremi kosovada oturan halam yapar. buraya geldiğinde siparişleri yetiştirmekten gezmeye vakti kalmaz.bir küçük kutuyu 40 ytl ye satılıyor. çok kullanan var gerçekten .
içindeki cıva miktarı iyi ayarlanırsa dişlere de bir zararı olmaz.

özel msj göndermeyi beceremedim cnm , halandan bende alsam yardımcı olurmusun?

canım sen nerde oturuyordunyerimseniben yardımcı olurum tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mrh, remax başakşehir gayrimenkul danışmanıyım.
beni ararsanız yardımcı olabilirim.
05383779972

ardibzanda yokken al alabildiğin kadar dimi dilhan yoksa sen ardibozanın uyumasını bekledin kız disch var kız güzel ekleyeceğin ürünler gerci ne kaldı elimde desene canı sağolsun öznur toplamıştır her şeyi senden helal olsun arkadaşıma güle güle kullansın canım benim

X