Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

hehehhe tabi sen de haklisin, süt bitse mayali sütü indiremiycen gece olunca mideye kaydirigubbakcemile3
ama kola cok zararli canim benim yaa eyvahedigeldismile
1: kofein iceriyor
2: kemiklere ve dislere zararli (eritiyor)
3: selülit yapiyor
ve bunlar sadece benim bildiklerim daha bir cok zararlari var.. onun yerine kendin evde meyvelerin suyunu slklp icsen nasil olur canim fisfisfis

haklısınn acayip zararlıı ama öyle bi alışlanlıkkii bendekii küçüklüğümden bu yanaa kolasız yemek yiyemiyorumm...mesela dişlerimm çok çabuk çürüyoo tamamen koladan kaynaklıı eminimm.. ama Allaha şükür selülitim hiç yokk.. meyve suyunu da severimm.. ama hiçç kolanınn yerini tutmuyolar gözümdee:))) her gün içmesemm nasıl olur diye düşündüğümdee hemen kolaya sarılıyorumm:)) inankii sigaradan farkı yok gözümdee

oyy kiyamaaaammm :1hug:
takma canim benim yaa. inan kilo iyi birsey degil! bi almaya baslasan belkide devami gelecek bu seferde keske ugrasmasaydim diyeceksin.. ben kiloluyum inan ben utaniyorum kilolarimdan :kedi: hele bide yaz geldi, kiyafetler inceldi iyice ortaya cikiyo kilolar :kedi:
bosver takma ben böyle iyiyim mankan gibiyim de, senin takmadigini gördükce daha demezler.. onlar derken yüzün degisiyorsa üzüldügünü belli ediyorsan onlarda demeye devam edecektir..
Haklısın cnmm en mantıklısı böyle davranmak olacakk.. çünküü dediğinn gibi yüz ifadem deiştikçee daha çok üzerime geliyolarrr. bide böyle deneyim bakalım ne olacakk:))

haklısınn acayip zararlıı ama öyle bi alışlanlıkkii bendekii küçüklüğümden bu yanaa kolasız yemek yiyemiyorumm...mesela dişlerimm çok çabuk çürüyoo tamamen koladan kaynaklıı eminimm.. ama Allaha şükür selülitim hiç yokk.. meyve suyunu da severimm.. ama hiçç kolanınn yerini tutmuyolar gözümdee:))) her gün içmesemm nasıl olur diye düşündüğümdee hemen kolaya sarılıyorumm:)) inankii sigaradan farkı yok gözümdee

eminim öyledir, cünki kola ve kahve de kofein var. fazla tüketildiginde ve hergün tüketildiginde bagimlilik yapar. kofein de bagimlilik yaptigi icin sigara gibi üzerine titrersin..

uzama yok tatlım malesef .(
ama çok sağlıklı gözüküolar ya parıl parıl oldular
bi de benim saçlar kıvırcık ve dalgalı
bukleler daha belirginleşti ve dolgunlaştılar..
ben bemiksde kullanıorum ama bu değişim mayalı sütü içmeye başladığımda daha bi belirginleşti sanki..

bendede etki etmedi cnmm ölçüsünüü arttırdımm artıkk. inşallahhh bundan sonraa etkisini gösterir bizedee:))) mayalı süte devammmkaydirigubbakcemile2

ya bişey sorcam eğer bu maya bu kadar etkiliyse ve kötü kokuyosa içerken zor oluyosa saça direk maske yapsak nasıl olur ki bilmiyorumkismile?

aliyecikkkk ben şu fotomu sildimm de senin alıntı yaptığın silinmediii onu silermisinn senn kaydirigubbakcemile2

canim 42 gr diyorsun aslinda bu göründügü kadarda cok degil, yas mayanin 70 % sudan olusuyormus zaten (nette okudum)
evet bakinca koca bir kalip görünüyor seninde dedigin gibi ama degil aslinda.. ben parmaklarimin arasinda minik minik yapip atiyorum bardayima üzerinede biraz ilik süt döküncede hemende eriyor (yas maya kuru mayadan daha kolay eriyormus)
ben yurt disinda oldugum icin burda standart, nereye gitsem yas maya kaliplari hep 50 gr. ben bunun hepsini bir günde iciyorum canim sütümle. 50 gr yas maya da 2 tatli kasigi kuru mayayla esitmis canim.. evet 2 tatli kasigi kuru maya yapinca biraz abartili geliyor ama ben bilerek biraz abarttim ki daha cok uzatsin saclarimi diye.. :) bi zararinida görmedim, biraz geirtiyor ve kola icmis gibi siskinlik hissi veriyor. onun icin yatmadan 1 saat önce iciyorum ki geirme bitsin diye, ilk gün ictim hemen yattim.. gece lavaboya kalktim nasil geirtiyor afedersin.. uykuda da insan geriremedigi icin biraz o gece midem agrimisti. dedigim gibi yatmadan 1 ssat önce iciyorum böylece hic bi $ikayetimde olmuyor. sen de dene bi zarari görmedim ben. tek gördügüm normalinden daha hizli uzuyor olmasi saclarimin :KK66:

anladım canım çok teşekkürler cevabın içinopuyorumnanaktan
Yarın kuru maya alıcam büyük ihtimalle o zaman 2kaşık koyarım ben dea.s
Ben geğirme özelliği olmayan bi insanımkaydirigubbakcemile3 ne kadar uğraşsam da olmaz o yüzden sorun olmaz benim için
Sadece hazırlama kısmı kötü benim için çünkü çok kötü kokuyor ve görüntü çok kötü:1no2:
Ama saçlarım için değerhihoyyyt

silinmeden bakimm dedim.. kaydirigubbakcemile2 naz canım süpermiş saçların yaa.. işte tam istediğim boy o... mafoldumben

mayalı sütümüüü içtimm rahatladımm... diş fırçalamakk gibi bişey oldu buu yaa hiç unutmuyorum içmeyiiiikaydirigubbakcemile3

ya bişey sorcam eğer bu maya bu kadar etkiliyse ve kötü kokuyosa içerken zor oluyosa saça direk maske yapsak nasıl olur ki bilmiyorumkismile?

yok sacina sürme, saclari kurutuyormus mahfedersin saclarini iyi yapiyorum derken. ya aslinda o kadarda kötü degil yaa, icerken bi elinle burnunu tika bide nefesini tut bitene kadar, bitincede 2 yudum su ic ki agzinda tadi kalmasin.. bu kadaaaar :) ben hic zorlanmiyorum artik. ilk gün nasil övürmüstüm ay kusuyordum nerdeysee :)) ama alisiyor insan yerimseniben

anladım canım çok teşekkürler cevabın içinopuyorumnanaktan
Yarın kuru maya alıcam büyük ihtimalle o zaman 2kaşık koyarım ben dea.s
Ben geğirme özelliği olmayan bi insanımkaydirigubbakcemile3 ne kadar uğraşsam da olmaz o yüzden sorun olmaz benim için
Sadece hazırlama kısmı kötü benim için çünkü çok kötü kokuyor ve görüntü çok kötü:1no2:
Ama saçlarım için değerhihoyyyt

rica ederim canim ne demek..
sen bilirsin canim tercih senin.. ben ilk günden beri yas maya kullaniyorum cokta memnunum.

X