Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

naz ablasi benim bebis uyandi ona mamasini yediriiim ben bi.. itince gelirim burda olursan kaynatmaya devam ederiz cnm :) hadi grsrz opuyorumnanaktan

vakitt dedinnn de sabahh kursa gidicemm aliyecikkkk en iyisi yatayımm yarın görüşürüzzz iyi gecelerrr mayalı sütlüü rüyalarrrkaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

tmm canim iyi geceler kursunda da basarilar.. kendine cici bak yarin görüsürüz ins.. opuyorumnanaktan

kızlar ne gzüel kaynattıyonuz ya bişey dicem saç boyası hakında kızlar önceleri saçlatımı selectivele boyardım ama limdi burada kesinlikle bulunmuyor bu boya bence en iyi rengi selective veriyor ama yokkkkkkkk kiiiiiiiiiii senağlama

ayyy kızlar maşş size yaaaa. aliye ve nazz geleli topiğimize rank geldii hihoyyyt ama nazzz olurmu şimdi bu biz göremedik şimdiki saçlarını fisfisfis

selam kızlar napıosunuz??

yaa nazzz canım biraz dursaydı fotoların keşke 1 güncük sonra silerdin canım yaa hiçbişi göremedim kaçırdım tühhh:gitme:

kizlar valla görmeniz lazim. nazzzz'in süper saclari var, kisada degil yani. ben de kisa saniyordum uzamiyor uzamiyor diye üzülünce.. saclarinin son hali ve rengi inanilmaz hosuma gitti, keske benim saclarimda öyle olsaydi..
nazzzz benim disimda kimse görmemos, diger arkadaslarimda görmek istiyorlar bak yerimseniben

selam millet mayaya devam dün ismedim arada bir gün atliyorum topik baya canlanmis sansima millet offline ben gittim mayayla uzasin saclar

slm kizlar.
canim cok SIKKIN benim benneyaptımki
nasil saclarim dökülüyor anlatamammmmm senağlama
tamam mevsimsel olabilir belki diye kendimi avutmaya calisiyorum ama 1 aydir saclarim yagmur gibi yagiyor resmenn :KK43:( (¨saclarim hic mevsim degisikliginde dökülmezdi..)
her saclarima el attigimda avuc avuc sac geliyor avuclarima.
hele banyo yaparken nasil döküldügünü anlatamam yaa, bu mevsimsel olamazzz!!
cok korkuyorum böyle devam ederse kel kalirim kizlarrr senağlama
omuzlarima kadar uzattigim saclari herhalde yine küt kestirmek zorunda kalicam istemedennnn :KK43:( kestirmekte istemiyorum esim uzun saci cok seviyor, hep baska kadinlarda görüyor uzun saclari cok canim slklLlyor bu konuda zatennnn. esim kestirecektinde neden bu kadar ugrastin mayali süttür felan filan diyo.. :KK43:
benim gibi baska arkadaslar var mi benim sorunu yasayan ?? varsa bana yardimci olun neler yapabilirim kizlar ?? :KK43:

sarımsak çok iyi derler saç dökülmesine
zeytinyağında sarımsağı beklet bikaç gün
bu karışımı saçına sür beklet bi saat kdr
iyi gelir

slm kizlar.
canim cok SIKKIN benim benneyaptımki
nasil saclarim dökülüyor anlatamammmmm senağlama
tamam mevsimsel olabilir belki diye kendimi avutmaya calisiyorum ama 1 aydir saclarim yagmur gibi yagiyor resmenn :KK43:( (¨saclarim hic mevsim degisikliginde dökülmezdi..)
her saclarima el attigimda avuc avuc sac geliyor avuclarima.
hele banyo yaparken nasil döküldügünü anlatamam yaa, bu mevsimsel olamazzz!!
cok korkuyorum böyle devam ederse kel kalirim kizlarrr senağlama
omuzlarima kadar uzattigim saclari herhalde yine küt kestirmek zorunda kalicam istemedennnn :KK43:( kestirmekte istemiyorum esim uzun saci cok seviyor, hep baska kadinlarda görüyor uzun saclari cok canim slklLlyor bu konuda zatennnn. esim kestirecektinde neden bu kadar ugrastin mayali süttür felan filan diyo.. :KK43:
benim gibi baska arkadaslar var mi benim sorunu yasayan ?? varsa bana yardimci olun neler yapabilirim kizlar ?? :KK43:

ben varım canım:gitme:
Çok uzun süredir dökülüyor saçlarım. Dediğin gibi her elimi attığımda saç geliyor, yıkarken öyle çok dökülüyor ki ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. Tararken de bir o kadar dökülüyor. Artık ciddi ciddi korkmaya başladım bu durumdan ve ne yapıcam hiç bilmiyorum.mafoldumben

Kızlar bugün 4. Bardağı içtim ilk defa kuru maya kullandım. Daha önceki gibi şeftali suyuyla içtim ama tadı çok değişti bu sefer.
2kaşık koydum ben daha etkili olsun diye ama bir kaşığa mı düşürsem acaba?fisfisfis

X