Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

oyyy masallah saclara bakkkk :nazar:
ins benim saclarimda böyle uzar yhaaa mafoldumben böyle uzun saclari görünce morelim cok bozuluyor kendimi igrencccccc hissediyorummmmm senağlama

uzayacak cnmm ayda 3 cm den 5 ayda 15 cmm uzayacak düşünsenee süperrr olucak saçlarınnnnnn:1hug: bende umudumu yitirmeden mayalı süte devam edicemmm inşallahh bende eski saçlarıma kavuşucamm:Saruboceq:

nazzz şimdi kaç kilosun?? ben 50 :KK43:((

45 kiloyum cnm son 2 senedirr acayip iştahsızlık var bendee:S günde 3 öğün yemek yemek bana işkence gibi geliyoo... günde 1 öğün yiyorumm hemen hemen.. sabah kahvaltısında çeyrek ekmek yiyorumm o da tüm gün boyunca midem bulanmasın diye zorla yiyorumm.. kahvaltıyı saymaysakk akşama doğruu 1 öğünn yiyorumm.. ekmekle hiç aram yok meselaa..ben çok takmıyorum aslında bu kilo olayınıı...çünküü fiziğimm orantılıı.. ama çevremdekilerr gerçektenn psikolojimi çok bozdularrr.. her görenn amann Allahımm sen nasıl yaşıyosunn kopacaksın nerdeyse diyoalsanaalsanasmile bu da çok sinirimii bozuyoo... Alabilsem yiyebilsem alıcamm sırf şunlarr sussunlar diyee ama elimde değilkii.. zorlayamıyorumkii kendimiii

hain köfte yatacak baska oda bulamamis mi kaydirigubbakcemile3 o odayi sana versin en kisa zamanda :roflol:
canim bana sorarsan günde bir defa ic ve atacagin miktari birden ic.. ben sana anlattigim gibi günde 50 gr yas maya eritip iciyorum sütümle. ve bu 50 gr yas maya 2 tatli kasigi kuru mayayla esitmis.. ben hic zararini görmedim, tek gördügüm saclarimd aha hizli uzuyo :)
1 kerede 2 tatli kasiyi koy ve ic derim, buna gunde 2 kez katlanmaktansa.. yerimseniben

canım ben de şuanda evde kuru maya olmadığı için yaş maya içiyorum. paketin üstüne baktım bu gece 42gr yazıyor ve kocaman bir kalıp:1shok:
ben bir tatlı kaşığı olcak kadar kesiyordum 2 gündür, bugün 2.5 tatlı kaşığı olcak kadar kestim. sence az mı?fisfisfis

45 kiloyum cnm son 2 senedirr acayip iştahsızlık var bendee:S günde 3 öğün yemek yemek bana işkence gibi geliyoo... günde 1 öğün yiyorumm hemen hemen.. sabah kahvaltısında çeyrek ekmek yiyorumm o da tüm gün boyunca midem bulanmasın diye zorla yiyorumm.. kahvaltıyı saymaysakk akşama doğruu 1 öğünn yiyorumm.. ekmekle hiç aram yok meselaa..ben çok takmıyorum aslında bu kilo olayınıı...çünküü fiziğimm orantılıı.. ama çevremdekilerr gerçektenn psikolojimi çok bozdularrr.. her görenn amann Allahımm sen nasıl yaşıyosunn kopacaksın nerdeyse diyoalsanaalsanasmile bu da çok sinirimii bozuyoo... Alabilsem yiyebilsem alıcamm sırf şunlarr sussunlar diyee ama elimde değilkii.. zorlayamıyorumkii kendimiii

oyyy canım benim yaa aynı durumdayım birde ben görev gereği memleketimden uzak bi şehirde lojmanda yalnız kalıyorum zaten olmayan iştahım hepten gitti yalnız olunca... diyet ve sağlıklı beslenme bölümünde kilo almak isteyenler topiğine uğra istersen canım motive olur sana :2:

canım ben de şuanda evde kuru maya olmadığı için yaş maya içiyorum. paketin üstüne baktım bu gece 42gr yazıyor ve kocaman bir kalıp:1shok:
ben bir tatlı kaşığı olcak kadar kesiyordum 2 gündür, bugün 2.5 tatlı kaşığı olcak kadar kestim. sence az mı?fisfisfis

canim 42 gr diyorsun aslinda bu göründügü kadarda cok degil, yas mayanin 70 % sudan olusuyormus zaten (nette okudum)
evet bakinca koca bir kalip görünüyor seninde dedigin gibi ama degil aslinda.. ben parmaklarimin arasinda minik minik yapip atiyorum bardayima üzerinede biraz ilik süt döküncede hemende eriyor (yas maya kuru mayadan daha kolay eriyormus)
ben yurt disinda oldugum icin burda standart, nereye gitsem yas maya kaliplari hep 50 gr. ben bunun hepsini bir günde iciyorum canim sütümle. 50 gr yas maya da 2 tatli kasigi kuru mayayla esitmis canim.. evet 2 tatli kasigi kuru maya yapinca biraz abartili geliyor ama ben bilerek biraz abarttim ki daha cok uzatsin saclarimi diye.. :) bi zararinida görmedim, biraz geirtiyor ve kola icmis gibi siskinlik hissi veriyor. onun icin yatmadan 1 saat önce iciyorum ki geirme bitsin diye, ilk gün ictim hemen yattim.. gece lavaboya kalktim nasil geirtiyor afedersin.. uykuda da insan geriremedigi icin biraz o gece midem agrimisti. dedigim gibi yatmadan 1 ssat önce iciyorum böylece hic bi $ikayetimde olmuyor. sen de dene bi zarari görmedim ben. tek gördügüm normalinden daha hizli uzuyor olmasi saclarimin :KK66:

uzayacak cnmm ayda 3 cm den 5 ayda 15 cmm uzayacak düşünsenee süperrr olucak saçlarınnnnnn:1hug: bende umudumu yitirmeden mayalı süte devam edicemmm inşallahh bende eski saçlarıma kavuşucamm:Saruboceq:

15 cm uzasa bile yine senin o fotodakiler kadar olmaz kii :KK43:(
suan omuzlarimda, 15 cm daha uzasa ancak sirtima iner sadece senağlama
1 yil düzenli icmem lazim benim mayali sütü, ancak o zaman belime kadar uzar..
saclarim istedigim uzunluga gelse bile ben mayali süte devam ederim, cok faydali. sadece sac degil bir cok faydalari yaziyor nette arastirdimda.. zaten günde bir bardak sütü her yetiskine öneriyorlar, ben de bunun icine ömür boyu bir kalip maya ekleyerek devam edicem ömrümün sonuna kadar :icecream:

saydim bugun 11. günümmüs mayali süte baslayali.. artik ictigim zaman ilk günlerdeki gibi ne siskinlik ne de geirme yapmiyor. alisiyorum galiba :) ins saclarimda biran önce istedigim uzunlugada gelir.

oyyy canım benim yaa aynı durumdayım birde ben görev gereği memleketimden uzak bi şehirde lojmanda yalnız kalıyorum zaten olmayan iştahım hepten gitti yalnız olunca... diyet ve sağlıklı beslenme bölümünde kilo almak isteyenler topiğine uğra istersen canım motive olur sana :2:

dediğim gibi ben kendimii öyle çok zayıf görmüyorumm cnmm ama sadece sinirimi bozuyo çevremdekilerr.. senin kilon gayet iyi bencee hiç takma kafanaa :1hug: şu topiğe bende bi bakimm cnmm:1hug:

15 cm uzasa bile yine senin o fotodakiler kadar olmaz kii :KK43:(
suan omuzlarimda, 15 cm daha uzasa ancak sirtima iner sadece senağlama
1 yil düzenli icmem lazim benim mayali sütü, ancak o zaman belime kadar uzar..
saclarim istedigim uzunluga gelse bile ben mayali süte devam ederim, cok faydali. sadece sac degil bir cok faydalari yaziyor nette arastirdimda.. zaten günde bir bardak sütü her yetiskine öneriyorlar, ben de bunun icine ömür boyu bir kalip maya ekleyerek devam edicem ömrümün sonuna kadar :icecream:

olsunn cnmm 1 yıl olsunn.. düşünsene 36 cm uzayacak tamm.. bi cevvel boyundann fazlaaabayanssulusmile mayalı süt içmeseydin 12 cm uzayacaktıı 1 yıldaaa:1shok:

kızlaaarr bugün 9.günüm..
ilk gün içerken kusma tehlikesi geçirdiiğim zamanı hatırladığımda gülüorum kaydirigubbakcemile3
artık tadıı bi hoşuma gidio ki anlatamam
öyle fondip falanda yapmıorum
kahve içer gibi keyifle içiorum :kahve:

uzasın artık saçlarım,, belimden aşağı süüzülsünnn lütfeennnnnnn bayanssulusmile sırnaşık şey

saydim bugun 11. günümmüs mayali süte baslayali.. artik ictigim zaman ilk günlerdeki gibi ne siskinlik ne de geirme yapmiyor. alisiyorum galiba :) ins saclarimda biran önce istedigim uzunlugada gelir.

annem bana resmen zorla süt içirirdiiikaydirigubbakcemile3 söz konusu saç olunca nasıl daa her gün koca bi bardak süt içiyorum yaaakaydirigubbakcemile3

dediğim gibi ben kendimii öyle çok zayıf görmüyorumm cnmm ama sadece sinirimi bozuyo çevremdekilerr.. senin kilon gayet iyi bencee hiç takma kafanaa :1hug: şu topiğe bende bi bakimm cnmm:1hug:

canim bosver, öyle kpacaksin gibi laf edenler bence senin fizigini kiskaniyorlar onun icin öyle diyorlar.. ben de kiloluyum vermeye calisiyorum, keske bende senin gibi zayif olsamda hic kilo alamasam.. yerimseniben

kızlaaarr bugün 9.günüm..
ilk gün içerken kusma tehlikesi geçirdiiğim zamanı hatırladığımda gülüorum kaydirigubbakcemile3
artık tadıı bi hoşuma gidio ki anlatamam
öyle fondip falanda yapmıorum
kahve içer gibi keyifle içiorum :kahve:

uzasın artık saçlarım,, belimden aşağı süüzülsünnn lütfeennnnnnn bayanssulusmile sırnaşık şey

ben 2 tatlı kaşığı koydumm dünn çok ağır oldukaydirigubbakcemile3 ama bende alıştımm artıkk tadınaa heralde saf sütt içsem bi garip gelir bundan sonraaakaydirigubbakcemile3 saçlarının son durumu ne cnm pekii?

annem bana resmen zorla süt içirirdiiikaydirigubbakcemile3 söz konusu saç olunca nasıl daa her gün koca bi bardak süt içiyorum yaaakaydirigubbakcemile3

aynen yaa, benim annemde bana diyor.. sen süt icermiydin---> :1shok: aynen böyle yapti buzdolabimda sütü görünce.. kaydirigubbakcemile3
cok faydali oldugunu bildigimiz halde icmeyiz sütü ama güzellik denince hemen zipliyoruz kaydirigubbakcemile3

canim bosver, öyle kpacaksin gibi laf edenler bence senin fizigini kiskaniyorlar onun icin öyle diyorlar.. ben de kiloluyum vermeye calisiyorum, keske bende senin gibi zayif olsamda hic kilo alamasam.. yerimseniben

haklısın cnmm ama işte belli bi zamandan sonrada insan gerçektenn istemeden de olsa takmaya başlıyoo...ailedende diyenler varr maalesef:gitme: hani sadece arkadaş çevrem desee inankii zerre kadar takmam daa bide ailem dediği zaman morelim çok bozuluyoo

aynen yaa, benim annemde bana diyor.. sen süt icermiydin---> :1shok: aynen böyle yapti buzdolabimda sütü görünce.. kaydirigubbakcemile3
cok faydali oldugunu bildigimiz halde icmeyiz sütü ama güzellik denince hemen zipliyoruz kaydirigubbakcemile3

ben tamm bi kola ve türk kahvesi hastasıyımm her gün mutlaka her sabah türk kahvesi içerimm.. kola olmadann yemek yiyemem.. yesem de zevk alarak yiyemem:)) evde olmazsa olmazlarımdan yanii bunlarrr... evde süt de hiç eksik olmaz annemle babam her gün kesin içerler:)) şimdii dolabı her açtığımda aman süt bitmiş olmasın diye bakıyorummkaydirigubbakcemile3 kendime inanamıyorum yaaakaydirigubbakcemile2

ben 2 tatlı kaşığı koydumm dünn çok ağır oldukaydirigubbakcemile3 ama bende alıştımm artıkk tadınaa heralde saf sütt içsem bi garip gelir bundan sonraaakaydirigubbakcemile3 saçlarının son durumu ne cnm pekii?

uzama yok tatlım malesef .(
ama çok sağlıklı gözüküolar ya parıl parıl oldular
bi de benim saçlar kıvırcık ve dalgalı
bukleler daha belirginleşti ve dolgunlaştılar..
ben bemiksde kullanıorum ama bu değişim mayalı sütü içmeye başladığımda daha bi belirginleşti sanki..

haklısın cnmm ama işte belli bi zamandan sonrada insan gerçektenn istemeden de olsa takmaya başlıyoo...ailedende diyenler varr maalesef:gitme: hani sadece arkadaş çevrem desee inankii zerre kadar takmam daa bide ailem dediği zaman morelim çok bozuluyoo

oyy kiyamaaaammm :1hug:
takma canim benim yaa. inan kilo iyi birsey degil! bi almaya baslasan belkide devami gelecek bu seferde keske ugrasmasaydim diyeceksin.. ben kiloluyum inan ben utaniyorum kilolarimdan :kedi: hele bide yaz geldi, kiyafetler inceldi iyice ortaya cikiyo kilolar :kedi:
bosver takma ben böyle iyiyim mankan gibiyim de, senin takmadigini gördükce daha demezler.. onlar derken yüzün degisiyorsa üzüldügünü belli ediyorsan onlarda demeye devam edecektir..

ben tamm bi kola ve türk kahvesi hastasıyımm her gün mutlaka her sabah türk kahvesi içerimm.. kola olmadann yemek yiyemem.. yesem de zevk alarak yiyemem:)) evde olmazsa olmazlarımdan yanii bunlarrr... evde süt de hiç eksik olmaz annemle babam her gün kesin içerler:)) şimdii dolabı her açtığımda aman süt bitmiş olmasın diye bakıyorummkaydirigubbakcemile3 kendime inanamıyorum yaaakaydirigubbakcemile2

hehehhe tabi sen de haklisin, süt bitse mayali sütü indiremiycen gece olunca mideye kaydirigubbakcemile3
ama kola cok zararli canim benim yaa eyvahedigeldismile
1: kofein iceriyor
2: kemiklere ve dislere zararli (eritiyor)
3: selülit yapiyor
ve bunlar sadece benim bildiklerim daha bir cok zararlari var.. onun yerine kendin evde meyvelerin suyunu slklp icsen nasil olur canim fisfisfis

X