Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

tabi canım çevren yoktur anlıyorum seni.. walla benim durumumda farksız. çevrem yok köyde lojmanda kalıyorum, sosyal hayat sıfır. eskiden evde duramayan ben şimdi hiç çıkamıyorum hiçç... ailemi arkadaşlarımı kuzenlerimi komşularımı e tabi en çokda aşkımı özledimmmm 18 haziranı iple çekiyorum. hergün gün sayıyorum. birtürlü geçmek bilmedi....Allah yardımcımız olsun canımm :Saruboceq:

Nursalcım, inşallah sevdiğine en kısa zamanda kavuşursun ve rabbim bir ömür boyu çoluk çocuğunuzla mutlu eder sizi...

diyet için önerebilceğiniz bişe varmı kızlar??metabolizma hızlandırma için ;durdu da metabolizmam

çok da sağlıklı diyet yaparım ama sanırım yediklerimi değiştirmem gerek biraz.diyette hep aynı tür aynı saatte yiyorum alışıyo vücut galiba :s

şakkıdı
aynen bende canim lise ikiden ayrilip eve bi kapandim o yani bende cikmiyorum artik icimden gelmiyo sadece alisveriste sar,miyo ama senin cok az kalmis canim 18 hazirana ne kaldi surda hemencecik gecer

şakkıdı

aynen bende canim lise ikiden ayrilip eve bi kapandim o yani bende cikmiyorum artik icimden gelmiyo sadece alisveriste sar,miyo ama senin cok az kalmis canim 18 hazirana ne kaldi surda hemencecik gecer

esmacım sende benim gibi el işleriyle falan ilgilen bak ben çiçke falan yapıyorum inan iyi geliyor zaten bi güzeli yakalayınca hep yapmak istiyo insan

asahcakircim saol benim cocuklarla vaktim yok pek ama izinden sonra ise gircem en iyisi bu galiba

aaa ne kdr etkiliymiş bu maya
resmi görünce şaşırdım walla ne kdr uzamış bi ayda öyle

evet mnyk kendine oyalanacak bişiler bul, zaten niyetin var belli.. asahcakir yaa evet cidden senin el becerin çok iyi maşş. yaptığın çiçekleri hatırlıyorumda çok güzeldi canım.

Kızlaar ben 2 kilo aldım bu aralar ve mayadan olduğunu düşünüyorum
ve düğüne 5 ay kala kilomu korumak istiyordum..
Şişkinlik yapıyor hala, sütten mi acaba..
Bugün meyve suyuyla karıştırıp içtim tadı da süperdi.. böyle deniycem bi süre..
Umarım aldığım 2 kiloyu veririm .. boshayallersmile

Saçlarım uzuyo ama, birde canlı ve parlak görünüyolar..mayayı bırakmak yok bayanssulusmile

evet mnyk kendine oyalanacak bişiler bul, zaten niyetin var belli.. asahcakir yaa evet cidden senin el becerin çok iyi maşş. yaptığın çiçekleri hatırlıyorumda çok güzeldi canım.

sağol nursallcım evdeyiç bide çalışmayınca böyle şeylerle ilgileniyorum kafandan sorun atmaya birebir bende kpss için tercih yaptım inşallah çıkatda kurtulutum canım ya

mya bizde hiç kilo yapmadı ama bilmiyorum canı belki bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir ama dediğin gibi bırakma yok

insallahcanim yarim gün 4saat caliscam zaten yoksa yapamam tam gün cocuklar mahvolur onlar okuldayken 8-12 arasicalisiyim diyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…