Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Selam asahcakir09 ve diger sicak kanli cici bayanlar..
öncelikle asahcakir09 sana tsk etmek istiyorum, bu kadar bayana yardimci olmussun ve 1 kisi 1 ay kullanimdna sonra cikipta bende hic uzatmadi dememis.. ne güzel, bu kadar bayani mutlu etmissin Allah'ta seni mutlu etsin, nur topu gibi bebisler versin insallah.. Amiiiiiiiiin.
Ben daha forumda yeni sayilirim, 2-3 hafta kadar bisiy oldu üye olali. Mayali süt üzerine 160 tane sayfa var, inan 160 tanesinide azar azar her girdigimde okudum ve cok mutlu oldum, gelde gaza gelme :)
Bende mayali süte baslamak istiyorum, esim uzun saci cok seviyor. Kendimi eksik hissediyorum sanki tam bir bayan degilmisim gibi.. töbe yarabbi :))
saclarim omuzumda suan ama ben söyle gögüs hizasina kadar uzasin istiyorum, daha fazlasinida istemem zaten 2 cocuk var vaktim olmaz cok uzun saca. asahcakir09 Canim benim sana bir sorum olacak.. ben dün maya almaya gittim ama kuru bulamadim, yasadigim sehir cok ufak oldugu icin pek fazla market yok olanlarda da hep yas var. Fazlada bi yere cikamiyorum 3 aylik bebegim var. Canim yas maya aldim bende oda ayni etkiyi gösterir mi acaba ?? Bide ne bilim yas oldugu icin böyle ciy ciymis gibi geliyor bana.. ayni etkisi gösterir mi bide yas oldugu icin mideme dokunur mu bana bu konuda bi yardimci ol bitanem yha dedigim gibi benim yasadigim sehir kücük ve burdaki marketlerin hepsine baktim yas var sadece kuru yok dediler sordumda.. yasla yapsam olur demi, sonucta oda maya oldugu icin icerigi ve vitaminleri ayni olmasi gerekir..??
cok istiyorum saclarimi uzatmayi, en cokta esim uzun saci cok seviyor diye.. uzun sacli kadin gectigi zaman yanimizdan kiskaniyorum acaba esim ne düsünüyo diye, pskolojim bozuldu sanirim bu konuda iyice cok abartili düsüncelere kapiliyorum senağlama
Bana yardimci olupta benim saclari uzatmakta yardimci olursan sana bitmez tükenmez dualar ederim Allahim sana ne istiyorsan verir ins bitanem..
Cevabini bekliyorum saglicakla kal iyilik melegi opuyorumnanaktan

canım benim ya öncelikle benin için ne kadar güzel şeyler yazıp ne kadar güzel dualar etmişsin beni çok mutlu ettin allahım hepimizn kalbinden geçeni versin canım inşallah seninde saçların biran önce uzasın istediğin saçlara kavuş canımkuru maya yaş maya meselesine gelince ben yaş mayayla hiç denemedim nasıl bir etki yaratır senin midende bir rahatsızlık yaratırmı bilmiyorum ama benim bildiğim kuru maya canım keşke yakınlarda olsaydında alıp gönderseydik sana sana yaş mayayla dene de demek istemiyorum çünkü sana bilmeden zarar vermek istemem canım yakın şehirlerinden bulamazmısın bi araştırsan canım ya sen bidaha araştır bulamazsan gene konuşalım canım ama sakın moralii bozma bu kadar iyi niyetli bi insanın kalbi kadar kendide çok güzeldir kısa veya uzun saçlı farketmez canım eminim eşin sana her halinle bayılıyodur
moralini bozma canım biz buradyız her zaman yardımıa hazırız canım benimmmmmmmmmmmolumunekankayizsmile

bn saçımı zar zor göğüslerimn az aktnına kadar uzttn snrada kırıklarmı aldrmaya gittm kuafr bi kesti saç ensemde hiçde uzamz bnm saçlarm off off napıcm bn:

bn saçımı zar zor göğüslerimn az aktnına kadar uzttn snrada kırıklarmı aldrmaya gittm kuafr bi kesti saç ensemde hiçde uzamz bnm saçlarm off off napıcm bn:

her kuaför aynı şeyi yapıyo yaa.. ben korkuyorum artık kırık aldırmaya. o yüzden evde bakım yaıyorum. düzleştirici özel günler dışında kullanmıyorum. kırılmasını önlemeye çalışıyorum..
benimkiler de zor uzuyor. bide dalgalı ve kıvırcık :/ ıslakken ne güzel uzun.. kuruduğunda hoop yukarı çekiyor kaydirigubbakcemile3
burda arkadaşların öneriileriyle bunu hızlandırmaya çalışcam

bende saçımı bir siyah bir sarı yaptığım için uzamıyordu.
şimdi gözle görlür derecede uzadı..şunları yaptım:
menekşe yağı-yılang yağı-çam trabentin yağı-badem yağı- bu dördünden bir kapak koydum şampuanıma ve her yıkamada bunla yıkıorum..ve haftada bi kez zeytin yağı sürüyorum yaklaşık 30 dk bekletip yıkıyorum..bende ınanamadım uzadığını fark edince...

Saçları uzayan arkadaşlarrr hiç fotoğraf koymadınızmı?? mayalı sütten önceki ve sonrakii fotonuzu koysanızda bi görsekk yaaaa albümüzünüzde varsa beni eklerseniz sevirinirimm...

peki cnm şampuanına bunları koyup saçlarını yıkadığında saçların yağlı kalmıyormu?? bide hepsinden birer kapak değil demii dördünün karşımından bir kapak koydun? ne kadarlık şampunanın içine kattın?

ben koymuştum fotoğraf 1 gün durdu.

ama geri kaldırdım ve bilgisayardanda sildim :S

bi ara yine çekip koyucam inş..

34 gün oldu başlayalı 5 santim uzadı..

6 santim olmasını bekliorum ..

düzleştirince en çok fark edilio dalgalı olduundan dolayı

bende 2 ay önce kırıklarımı aldırdım cnmm ama çok kırık olduğu için bi 4 cm keseyim dedi kuaförümm.. bende görüyordumm epeyce vardı kırıklarım ve benim iznimle bi 4 cm aldı saçlarımdan.. ama ben şunu anlayamıyorumm senin gibi o kadar çok arkadaşımız varkii kırık aldırmaya gidip de saçlarının yarısını kaybeden.. özellikle üstüne basa basa söylemiyormusunuz şu kadar cm al diye?? ya aynısı benim başıma gelsee o kuaförünn saçını başını yolardımm yaaaklava:

hyr cnm hiç yağlı kalmıyo 1lt şampuanın içine koyuyorum biraz inceltiyo şampuanı bu normal..

oooo yeni yeni arkadaşlarımız gelmişş hoşgelmişlerrr kaydirigubbakcemile5 inş hepiniz bu güzel sonuçları alırsınız canlarım. bu arada kıslar ben resim koyamam kapalıyım. şunu çok net söyleyebilirim 2 kat hızlı uzuyor saçlarım, ayrıca cildime ve daha birçok şeye güzel etkileri var. ben çokkk menunum. opuyorumnanaktan

aman söleme bizi kıskanırda seni elimisen alır vallaheyvahedigeldismile

ayy evet bu kadar söylemiyom zatennn bilmiyorumkismile ama canım benim yaa 18 hazirandan sonra hiç uğrayamam buraya ben... hem düğün telaşına başlıcam hemde memlekette netim yokk. artık öyle arada bir net cafelere felan gider bakarım gelişmelere :gitme:

kilomu yaptı off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…