Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

valla ben sütle içiyorum ama bilmiyorum ki suda etkisi azalırmı ama benim tavsiyem genede sütle iç arkadaşım sonuçta süt yani oda faydalı

asahcakir09 canm bi sorum olcak ara sıra sıcak suyla karıştırıp içiorum bende mayayı gerçi faydası oluodur mutlaka bölede ama dahamı az olur yani oranı nedir ??

Ben sıcak veya ılık sütü aklımdan geçirince bile midem kalktığı için ve soğuk sütte de maya düzgün çözünmeyeceği için kaynamış su, bal, limon karışımı yapıp onunla içiyorum. Faydalı olan her şey gibi mayanın da tadı berbat çünkü, başka türlü pek çekilmez.

Ben nerdeyse koku alamayan bir insanımdır, ama paketi açınca hafiften midem kalkıyor, o yüzden normal insanlar nasıl içebiliyor bilmiyorum, ama gerçekten işe yarıyor. Sen yeter ki bir şekilde iç, sonuçta o maya vücuduna girdi mi girdi yani..

Saçlarım zaten çok uzun ve dalgalı olduğu için uzaması konusunda pek tespit yapamıyorum, ama hakikaten duruşu değişti, ve cildim pürüzsüzleşti. Ki her gün her gün içen biri de değilim aslında, haftada 3-4 falandır sanırım.

Onu bunu bilmem, maya cidden mucize gibi.

kızlar saçları billemem ama (bugün dördüncü gün) cildim pek bi güzel oldu.sakinledi duruldu sanki.kesinlikle bişeylere iyi geliyor.ve bırakmamak lazım.

ya bende nie bişey olmuyo...bugün 3. günüm benimde ama ne cildimde ne saçımda hiçbir değişiklik yok :KK43:

Bu tip değişimler kısa vadede olmaz genelde. Mûcize dediysek o kadar da değil =)

ya ne bilim...herkes 4 gün oldu şöle değişiklik var böle değişiklik var die yazmışta dedim bende mi bir anormallik var...gerçi ben bu forumdaki tüm saç uzatma yöntemlerini en az 1 ay denedim hepsini ayrı ayrı ama yok bir türlü uzamıyor hala aynı hala aynı deli olucam :)) neyse umarım bu sefer farklı olur...ben hala umutluyum yani :)) ya ayrıca ben mayalı sütü içince ağzımda acayip bir tat oluyor daha doğrusu hani mideden ağıza böle bir tat gelir ya öle oluyor sizde de oluyor mu??

ya ne bilim...herkes 4 gün oldu şöle değişiklik var böle değişiklik var die yazmışta dedim bende mi bir anormallik var...gerçi ben bu forumdaki tüm saç uzatma yöntemlerini en az 1 ay denedim hepsini ayrı ayrı ama yok bir türlü uzamıyor hala aynı hala aynı deli olucam :)) neyse umarım bu sefer farklı olur...ben hala umutluyum yani :)) ya ayrıca ben mayalı sütü içince ağzımda acayip bir tat oluyor daha doğrusu hani mideden ağıza böle bir tat gelir ya öle oluyor sizde de oluyor mu??

o tat oluyot canım ama geçiyor hemen sonrasında.

ne kadar süte ne kadar maya koymak gerekiyor???
maya kabaran bi madde olduğu için mideyi rahatsız eder bu nedenle miktarı önemli...

bir bardak süte 1 tatlı kaşığı koyuyorsun canım valla ben çok uzun zamandır içiyorum ben kabarmadığıma göre bişey olmaz demektir:)

ya 15 gün içip dayanamayıp artuk tadına bırakmıştım...
ama herhangi bir yan etkisi olmadı kızlar,en fazla gaz yapar ...
yine başlıyım diyorum hatta...

Bu yöntem bana çok mantıklı gelmişti uygulamaya daha bugün cesaret edebildim. Bir değişiklik olursa yazarım buradan, asahcakir09 arkadaşım paylaşımın için teşekkürleropuyorumnanaktan

Şu an itibariyle bir şişe kolayı dikmiş gibi hissediorum. Ama değer bu kadar faydalıysa, düzenli yapmaya çalışacağım yine de. Hem böyle olması normaldir değil mi bilmiyorumkismile

asahçakır09 arkadaşıma teşekkür ediyorum ama ben ilk defa dün denedim beş öğün yemek yemiş gibi oldum sabaha kadar şişkinlikten hıçkırıktan uyuyamadım sabaha karşı çıkarıp rahatladım. benim mayada mı sorun falan var acaba:uhm:

bişey değil arkadaşlar ben çok faydasını gördüğüm için sizlerinde kullanıp faydalanmasını istedim evet şişkinlik yapıyor ama sonuç olarak bağırsak sisteminide düzene sokuyor ben hep aynı kilodayım valla ben çok memnunum mayanın bütün herşeyinden sabr edin için arkadaşlarım

X