Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

bugun gece altıncı gecem vede mayalı süt coooook iyigeldi. bir cay kasıgını doldumucak boncuk kuru maya yani bir çay bardagı da süt. mucizevi bi karısım sac ve cildime iii geldi

benimde bugün 11. günüm cildimde hiçbir değişiklik olmadı ama saçım birazcık uzadı ne kadar uzadığını tam bilmiyorum ölçü konusunda beceriksizimdir...mayalı süte başlamadan önce saçlarım doktorlar dizisindeki zenan gibi kısaydı ben aslında bu sitedeki tüm formülleri denedim ve açıkçası bu mayalı süt fomülüne de başlarken çok inançlı değildim ama şuan saçımın boyutu kate holmes gibi hatta ondan biraz daha uzun....

işte ilk resim mayalı süte başlamadan önceki boyutu...2. resimde 11 gün sonrası ve ben hala şoktayım açıkçası bu kadar uzayacağını tahmin bile etmiyordum...başlamadan önceki kısa saçlı halimle resimlerim olmadığı için kendi resimlerimi koyamadım...

Eklentiler

• $28hu1nj3ne2.jpg
    $28hu1nj3ne2.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 88
  • $holmes.jpg
    $holmes.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 92
rojdina arkadaşım ne güzel uzamış saçın.tebrik ediyorum.benimkinde bu kadarlık bi uzama kesinlikle yok.ama cildim çok güzel oldu.

rojdina arkadaşım ne güzel uzamış saçın.tebrik ediyorum.benimkinde bu kadarlık bi uzama kesinlikle yok.ama cildim çok güzel oldu.

evet baya iyi uzadı ben bile bu kadar olmasını beklemiyordum(daha doğrusu hiç uzayacağını beklemiyordum)...kesinlikle ve kesinlikle bu sitede birçok formül denedim hepsini ayrı ayrı en az 1 ay kullanmışımdır ama bu kür dehşet doğrusu belkide saçıma bu fayda etti orasını bilemem tek bildiğim 11 günde bu şekilde bir uzama tamamen mucize...ki hiçbir küre inanmazken bu şekilde olması çok şaşırtıcı sadece " ehh bari bunuda deniyeyim ne kaybederim ki" diyerek başladığım bir kür sonuçta...

evet baya iyi uzadı ben bile bu kadar olmasını beklemiyordum(daha doğrusu hiç uzayacağını beklemiyordum)...kesinlikle ve kesinlikle bu sitede birçok formül denedim hepsini ayrı ayrı en az 1 ay kullanmışımdır ama bu kür dehşet doğrusu belkide saçıma bu fayda etti orasını bilemem tek bildiğim 11 günde bu şekilde bir uzama tamamen mucize...ki hiçbir küre inanmazken bu şekilde olması çok şaşırtıcı sadece " ehh bari bunuda deniyeyim ne kaybederim ki" diyerek başladığım bir kür sonuçta...

fayda gördüysen harika canım.bende saçıma faydası olmasada sonucta süt içmiş olacagım diye başladım.hergün bi bardak süt içmeye başlamak istiyordum.malum ilerde kemik erimesi için bu zamanlarda içtigimiz her bir bardak sütün faydası var.kilo aldırabilirdi.ama o da benim için sorun degildi.zayıfım çünkü.bakalım benimde saçlarım uzayacakmı

Benim de henüz üçüncü günüm ama saçımın dokusundan farkadiyorum, bir de yağlanmasından. Saçlarım yağlanmak yerine dibinde kabuklar oluşan garip bir saç, ama üçüncü günümde baktım ki saçım sağlıklı bir şekilde yağlanmış. Anneme de yapması için telkinde bulunmaya başladım hakikaten faydalı bir şey

benim saçlarımda degişti eskisi gibi aşırı cansız diil. az daha canlı yanlız ben demir hapı da kullanıyorum hangisi işe yaradı bilmiyorm

bu arada siz nasıl ölçü kullanıorsunuz kıslar

Benim kocaman bir su bardağım var, bir kutu kolanın hepsini alıyor, 1/3 litre gibi bir şey. Onda içiyorum. Ben sütle değil su ile yapıyorum, sıcak veya ılık süt midemi bulandırdığı için. Kaynamış su, bal, limon suyu, sirke ve maya karışımı yapıp öyle içiyorum. Bazen yeşil çay yaprağı atıp aromasını verdikten sonra çıkarıyorum. O maya başka türlü gitmezhihoyyyt

Maya miktarını soracak olursan da, tek kullanımlık paketler var ya, onun birini boşaltıyorum. 10 gram yazıyor, bir çorba kaşığı falan eder aşağı yukarı, ama zaten kocaman bardak yani.

Ben öyle aklıma estikçe içiyorum ama cidden çok faydasını gördüm, keşke her gün içsem. Dur kalkınca yapayım bari.

Aslında düşündüm de, çay bardağında içmek daha mantıklı. Doldur mayayı, dik kafaya birkaç yudumda bitsin. Öyle kocaman bardakta uzun uzun içmek saçma, evet.

Ben ballı sirkeli suyumu yine o bardakta içerim ama mayayı aynı paketi çay bardağına boca edip onu fondip yaparım artık. akannehir

Ben aynen belirtileni uyguluyorum. Bir su bardağı ılık sütün içine bir tatlı kaşığı toz maya. Çözünmesi biraz uzun sürüyor ama hızlı hızlı karıştırıp hemen içince sorun olmuyor

bazen genetikte olabiliyor benim bi arkadaşım var bi noktadan sonra hiç uzamıyor saçı

ben çok mu az içiyorum kızlar . ama faydasını görüyorum bugun 10 günüm saçlarımda da cildimde de .

Merhaba arkadaslar bende buraya yenı uye oldum.Su mayayı okuyunca aklıma yattı ve bugun ıcmeye basladım.Normalde saclarım kısa deıller ancak hergun yıkadıgım ıcın sanırım yıprandılar kestırmekte ıstemıyorum.Bende sanırım bı alıskanlık oldu hergun yıkamak ama yıkamayınca ustumde 40 kılo yuk varmıs gıbı hıssedıyorum.Insallah su maya ıse yarar.Ictıgımde agzıma kotu bı tat bırakıyo ama 5 dk bekledıktn sonra o tat gecıo olumlu veya olumsuz bı sonuc alırsam buraya yazarım gorusmek uzere

Mayalı sütü içmeye başlayalı bir hafta oluyor. Buraya saçım uzadı yazmak isterdim ama sanırım biraz erken:) Ben farkedemiyorum saçım kıvırcık bir de dipten gelen boya falan yok anlayamıyorum. Ama devam ediyorum, uzamasa bile faydalı sonuçta. Saçım uzadı diyen var mı içenler; sonuçlarınızı bekliyorumyerimseniben

kızlar bende bu gece baslıyorum sacımı yenı boyattım sankı yıprandı gıbı bole bı garıp gelıyo bana o yuzden hemen bu gece baslıım bakalım ınsallah faydası olur

Bakımlı ve çabuk uzayan saçlara sahip olmak için haftada bir aşağıdaki karışımı deneyin gerçekten faydasını göreceksiniz.
zeytinyağı, susam yağı, elma sirkesi, bir yumurta ve parlaklık vermesi için yarım limon suyu karışımını hazırlayıp saçlarınızın diplerine masaj yaparak uygulayın yaklaşık 2 saat bekletin. Farkı göreceksiniz.

kizlar benim cildim yorgun duruyo ve tabiki sacimi uzatmaya calisiyorum sinemakili karisimla ise yariyo gerci ama cildime mayali süt iyi gelirmi acaba sonuc alanlar yazsin

kızlar geçen bir yazı okudum bir tutam sinameki otu badem yağı ve bemix ampul karışımını haftada 1 kere uygulayınca saçlar inanılmaz uzuyormuş ben daha dün başladım umarım işe yarar yalnız saçlarım sarardı rengi açıldı sabah farkettim.

X