Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

icimdeki bunalimi atamiyorum kizlar ya üc gündür berbat vaziyetteyim simdi daha iyiyim cok sükür gözlerim kanlandi uyuyamadim evim bakimsiz kaldi temizlik anlaminda ama simdi tertemiz oldu bacaklarim kollarim tutmadi galiba psikolojik bu ama annemle konustum moral verdi vatan hasreti iste yiyo beni

canım seni o kadar iyi anlıyorumki... 2 gün önce ablamla konuştuğumda bana '' annemlere bir kaşık yemeğimi yediremeden ölecem galiba!!!!'' dedi ve benim hala içimden çıkmıyor... çok üzülüyorum. çok haklısın :a015:

bunalım şarkılar dinleyip daha kötü olma da mnyk

slow sarkilar favorim zaten ama arada ben dinleyip icimi dinliyorum rahatliyorum burd a tek basimayim berbat bi durum Allah kimseye vermesin bugün dokunsalar aglayacak gibiyim yaz yaklasiyo vatan hasreti costu yine ama sayili gün cabuk biter ebru yasar ablam öyle diyo

canım seni o kadar iyi anlıyorumki... 2 gün önce ablamla konuştuğumda bana '' annemlere bir kaşık yemeğimi yediremeden ölecem galiba!!!!'' dedi ve benim hala içimden çıkmıyor... çok üzülüyorum. çok haklısın :a015:

Allah düsmanima vermesin canim kardesim iki günde bir annemde esiyle yemekte
bende esim iste ev bekliyom tek basima Allah vatanimda huzurlu sekilde yasamadan ölüm vermesin

ablanlar dönmeyi düsünüyomuu canim

kızlar bugün koltuklatımı görmeye gittim ne yaptınız diye çok mutlu oldum süper olmuş adamlar çok düzgün yapmışlar allahım şükr diyorum.nursall bu arada toprak testiyi denicem canım burda bol zaten testiler ve esmacım moralini bozma kendi kendine moral vermeye çalış ve bencede slow müzik dinleme

Allah düsmanima vermesin canim kardesim iki günde bir annemde esiyle yemekte
bende esim iste ev bekliyom tek basima Allah vatanimda huzurlu sekilde yasamadan ölüm vermesin

ablanlar dönmeyi düsünüyomuu canim

düşünmüyorlar canım yaa oranın vatandaşı oldular çoktan. eniştem hiççç düşünmüyor :1no2:

az kalmış:)
oo ne telaşlısındır şimdi sen
alışverişler,provalar...

ahh canım malesef sadece düğün salonu birde davetiye hazır onun haricinde hiçbir şey yapamıyorum. çünkü burda hiççççç birşey yokk. memlekete gitmeyi daha doğrusu yaz tatilini bekliyorum. biraz koşuşturmalı hazırlık olacak benimkisi senağlama

kızlar bugün koltuklatımı görmeye gittim ne yaptınız diye çok mutlu oldum süper olmuş adamlar çok düzgün yapmışlar allahım şükr diyorum.nursall bu arada toprak testiyi denicem canım burda bol zaten testiler ve esmacım moralini bozma kendi kendine moral vermeye çalış ve bencede slow müzik dinleme

cok sevindim canim iyi günlerde kullan canim her yil bu zamanlar iyice özlüyorum ondan oluyo yaz gelirken bahar kokusunu icime cekmek istiyorum memleketimin kokusunu ama nasip olmadi idte 15 yasindan beri üstü acik cezaevindeyim sabir

düşünmüyorlar canım yaa oranın vatandaşı oldular çoktan. eniştem hiççç düşünmüyor :1no2:

benim 8 yilim var insallah canim

esimde sevmiyo buralari oda tek basina burda ben geleli 8 yil olmus 7-8 yil daha sonra Allah nasip ederse artik kesin dönüs magaza acmayi düsünüyorum kiyafet üzerine ilerde

rapor al bari
yetiştiremezsin yoksa

bizim son 2 hafta okulda zorunlu seminerimiz oluyor ya temmuza kadar. onun için dilekçe verip memleketimde bir okula aldıracam. sende biliyosundur kesin canım. yapılabiliyor. öyle yapıyım en iyisi. yaa daha kötüsü ne biliyor musun nişanlım düğüne sadece 1 hafta gelebiliyor izmirden..... o yüzden hem kısıtlı sürede hemde tek başıma koşturacam. benneyaptımki

benim 8 yilim var insallah canim

esimde sevmiyo buralari oda tek basina burda ben geleli 8 yil olmus 7-8 yil daha sonra Allah nasip ederse artik kesin dönüs magaza acmayi düsünüyorum kiyafet üzerine ilerde

oooo hadi bakalım inşş. müşterin oluruz senin

seminer mecburi de
rapor alıp gitmeyebilirsin o dönemde
15 günde baya bişeler yaparsın

seminer mecburi de
rapor alıp gitmeyebilirsin o dönemde
15 günde baya bişeler yaparsın

rapor değilde canım şuanki okulumun müdürüne bir dilekçe ile semineri almak istediğim şehirin ve okulun adını veriyorsun ve kabul ediliyor. memleketimde evimin yakınında okulun adresini vericem zaten ordaki müdürde arkadaşım. tolerans gösterir bana.. ama bi aksilik olur yapamazsam rapor alırım artık. ayy gözüm korkuyor bunları düşündükçe

son 15 gün gitmeyip bisürü işini halledebilirsin işte onun için dedim
ben olsam gitmezdim okula
kolaymı düğün yapmak:)

hadi yaaa kafam karıştı bak şimdi bilmiyorumkismile aşkım olmadanda ne yapıcamki yalnız yalnız off boshayallersmile

cok sevindim canim iyi günlerde kullan canim her yil bu zamanlar iyice özlüyorum ondan oluyo yaz gelirken bahar kokusunu icime cekmek istiyorum memleketimin kokusunu ama nasip olmadi idte 15 yasindan beri üstü acik cezaevindeyim sabir

çok haklısın esmacım allah sabır versin gurbet zor gerçekten ama bak 7 8 sene sonta gelicem diyorsun zaman nasıl geçiyo anlamıyo zaten insan mutlu olmaya çalış bişeylerle uraş çok erken gelin olmuşsun anladım kadarıyla allah yatdımcın olsun canım benim

X