Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Allah kolaylik versin canim ama eger ihanet yada derin kirginlik varsa en iyisi bosanmak sagliksiz bi iliskiyi yasamaktansa en iyisi yanliz yasamak ama inan insanin karsisina daha düzgün kisiler cikiyo

sen sonradanmi gittin yutdisina yoksa orda mi büyüdün dil problemin varmi canim

asahcakircim sacin ne renk simdi

canım saçım baya açık renk turunculuğu gitti sarıya yakın bi renk oldu ama eşim hiç beyenmedi seni solgun gösredi diyo beyaz tenli olduğun için diyo ama vekliyeceğim hemen boyamıcam o kadar besleyip büyüttüğüm saçlarımdan olmak istemiyorum benim saçlarımın lastik gibi uzaması şu anda kötünün iyisi çünkü daha önve juaför yakmıştı saçlarımı ve saçlrım taranmıyordu resmen hamur gibiydi ama şu anda öle bi durum yok allaha şükr belki düzeltebilirim diye düşünüyorum.esmacım ayrıca şu birayla saç yıkama özellikle yabancı ülkelerde çok kullnılırmış çok ünlü biyıldız saçlarını hep birayla yıkarmış saçlarını gürleştirip uzatmış bira denesemmi acaab diyorum havasını alıpta saçları bira suyuyla yıkayıp bir saay bekletip yıkıyormuşşunCADIARZU

canım saçım baya açık renk turunculuğu gitti sarıya yakın bi renk oldu ama eşim hiç beyenmedi seni solgun gösredi diyo beyaz tenli olduğun için diyo ama vekliyeceğim hemen boyamıcam o kadar besleyip büyüttüğüm saçlarımdan olmak istemiyorum benim saçlarımın lastik gibi uzaması şu anda kötünün iyisi çünkü daha önve juaför yakmıştı saçlarımı ve saçlrım taranmıyordu resmen hamur gibiydi ama şu anda öle bi durum yok allaha şükr belki düzeltebilirim diye düşünüyorum.esmacım ayrıca şu birayla saç yıkama özellikle yabancı ülkelerde çok kullnılırmış çok ünlü biyıldız saçlarını hep birayla yıkarmış saçlarını gürleştirip uzatmış bira denesemmi acaab diyorum havasını alıpta saçları bira suyuyla yıkayıp bir saay bekletip yıkıyormuşşunCADIARZU

evet canım kesinlikle boyama saçlarını.. biraz daha sabret şuan hassas saçların kaldıramaz boyadaki oksidasyonu. sen şu tavsiyemi birdaha düşün toprak testi olayını yani yerimseniben

ayrıca nacizane fikrimi söyleyim canım. bizim için haram olan birşeyin bize şifa olabileceğini hiç düşünmüyorum canım. tabi karar senin :kedi:

bira icinde alkol var yani aslinda alkol saca zarar veriyor alkolsüz biradir belki bilemem artik boshayallersmile schaumanin eskiden bira li schampoo su vardi tabi bira kokmuyordu vardi ya eskiden yumurtali bilmem neyli bilmem tr de de varmiydi ama almanyada yaygindi :lepi: bira bide saci kokutur yaw ickili ickili kokuyu alan icki icdi sanar ayrica arkadas dogru demis haram ama bir hocaya sor istersen,gerci sarhos olmayacan biradan sacina sürcen ama bir sor yinede öyle bir kuskun olursa sempatiksalakcinni

evet haklısın canım içilmeyecek ama her ne sebeple olursa olsun ben onu evime almak dolabımda tutmak vs.. istemem. ayrıca doğru söylemişsin alkol saça ve cilde sürüldüğünde zararlı olabilir. alkolün inanılmaz kurutma etkisi var çünkü CADIARZU

dogru eve almak bile istemem istemem :eek:lmaz: haram maram seylerle isim olmaz kedimize bile mama alirken iceriklerine bakiyoruz domuz felan varmi diye :nazar: bira illa da olmasi sart degil ayrica sanki Allah baska sey yaratmadimi baska yola yönlenin canlarimmmm birayi bosverin siiiiz lülülülülülü

kızlar bende alkolden en nefret eden kişilerden biriyim haklısnız biranın içindeki alkol alınarak kullanılıyormuş mesela açıp bir iki saat geçince yapılıyomuş veya içine 1 küp şeker atılıyomuş ama ben en iyisi babama bi sorayım benim babam kuranı hersene hatim eder o bilir hafız hemde ben bi sorayım bunu

canım bak şimdi hani toprak testiler olur ya en kısa zamanda ondan al ve farkı gör. eskiden bende su içemezdim ayrıca bi zahmet gibi gelirdi ama yıllar önce toprak testiden su içmenin keyfine vardım ve şimdi hiç doyamıyorum o toprak kokusunu aldıkça inan su çok sevimli geliyor. benim yanımdan testim ve testi bardağım hiççç ayrılmaz. ve bu sayede 5-6 yıldır günlük ihtiyacımız olan en az 1,5 litre suyu zevk alarak içiyorum :kahve: bi düşün derim yerimseniben

dün bunu yazmıştım görememişsin demekki. çok haklısın walla bu topik acayip hareketlendi :)

X