Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

kızlar bende alkolden en nefret eden kişilerden biriyim haklısnız biranın içindeki alkol alınarak kullanılıyormuş mesela açıp bir iki saat geçince yapılıyomuş veya içine 1 küp şeker atılıyomuş ama ben en iyisi babama bi sorayım benim babam kuranı hersene hatim eder o bilir hafız hemde ben bi sorayım bunu

tamam bi sor canım. cevabıda paylaşırsın bizimle

3 gündür içmiyorum
bi unutuum bi evde değildim
bugün içcem de şu yazıyı okuyunca tereddüt ettim

hmm hatırladım canım. walla ben 2 aydır düzenli içiyorum hiç bişey olmadı olacağınıda sanmıyorum ama karar senin tabi

canım saçım baya açık renk turunculuğu gitti sarıya yakın bi renk oldu ama eşim hiç beyenmedi seni solgun gösredi diyo beyaz tenli olduğun için diyo ama vekliyeceğim hemen boyamıcam o kadar besleyip büyüttüğüm saçlarımdan olmak istemiyorum benim saçlarımın lastik gibi uzaması şu anda kötünün iyisi çünkü daha önve juaför yakmıştı saçlarımı ve saçlrım taranmıyordu resmen hamur gibiydi ama şu anda öle bi durum yok allaha şükr belki düzeltebilirim diye düşünüyorum.esmacım ayrıca şu birayla saç yıkama özellikle yabancı ülkelerde çok kullnılırmış çok ünlü biyıldız saçlarını hep birayla yıkarmış saçlarını gürleştirip uzatmış bira denesemmi acaab diyorum havasını alıpta saçları bira suyuyla yıkayıp bir saay bekletip yıkıyormuşşunCADIARZU

en iyisi canim ama beyaz tene sari gider esin kiskandi galiba seni

bence de boyama bi müddet ben anneanne formülünü tavsiye ederim haftada bir defa yap süper oluyo su an kafamda benim

birayi bilmiyoreum alkol ya belki zarar verir saca bira mayasi ayri bisey galiba

saç uzatmak için birsürü yöntem var birayı da hiç duymamıştım, okadar yöntem varken bu yöntemi neden seçtiniz mesela üzümsuyu saça sürülürse çabuk uzatır. çamterebentin badem siyah üzüm çekirdeği yağı zeytin yağı falan sürebilirsiniz. bir de kadınlık hormonlarını test yapın azalırsa erkek tipi kellik görülür.erkeklik hormonu da test yapmanız gerekir, erkeklik hormonu artarsa saç dökülür. bioxcin şampuan kullanın.

saç uzatmak için birsürü yöntem var birayı da hiç duymamıştım, okadar yöntem varken bu yöntemi neden seçtiniz mesela üzümsuyu saça sürülürse çabuk uzatır. çamterebentin badem siyah üzüm çekirdeği yağı zeytin yağı falan sürebilirsiniz. bir de kadınlık hormonlarını test yapın azalırsa erkek tipi kellik görülür.erkeklik hormonu da test yapmanız gerekir, erkeklik hormonu artarsa saç dökülür. bioxcin şampuan kullanın.

canım biz saç uzatmak için birayı tercih etmedikki. sanırım sen ilk defa giriyorsun bu topiğe ve son birkaç sayfayı okuyunca bu kanıya vardın.. ama biz sadece biranında böyle bir etkisi olduğunu ama tercih etmeyeceğimizi ifade ediyorduk. biz saç uzatmak için ılık sütün ve maya kullanıyoruz ve Allaha şükür faydasını görüyoruz tavsiye edilir...

kizlar naber su an acayip süper sarkilar esliginde yaziyorum mesajlari duygu yüklü bulut gibiyim

icimdeki bunalimi atamiyorum kizlar ya üc gündür berbat vaziyetteyim simdi daha iyiyim cok sükür gözlerim kanlandi uyuyamadim evim bakimsiz kaldi temizlik anlaminda ama simdi tertemiz oldu bacaklarim kollarim tutmadi galiba psikolojik bu ama annemle konustum moral verdi vatan hasreti iste yiyo beni

X