Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

ya walla asahcakir canım sana ne kadar teşekkür etsem azdır ALLAH senden razı olsun yaa nasılda uzuyor saçlarım böyle... bir gün saçlarımın böyle uzadığını görecekmiydim hep aynı boydu heppp... sen ne kadar dua alıyorsun varya sırtın yere gelmez inşşş senin.... :Saruboceq:

cnm ne kadar zamanda ne kadar uzadı??

cnm ne kadar zamanda ne kadar uzadı??

ahh canım keşke başlarken ölçseymişim bu soruyu çok alıyorum ama başlarken ölçmediğim için net bi cevap veremiyorum.. şöyle söyleyim, başlarken omuzlarımın biraz altındaydı şimdi göğüslerimi kapatıyor hatta biraz daha altında hihoyyyt

bu arada 3 gün sonra tam 2 ay olacak ben başlayalı. bir hafta bi ara vermiştim. onun haricinde düzenli içtim she

benimde galiba bir ay olcak bilmioyrum n ee kadar uzadi ama uzadigi ve parladigi yatisdigi kesin saol asahcakir

yazin sariya boyatcam izin dönüsü baslarim yine o zaman belli olur uzadigi

ahh canım keşke başlarken ölçseymişim bu soruyu çok alıyorum ama başlarken ölçmediğim için net bi cevap veremiyorum.. şöyle söyleyim, başlarken omuzlarımın biraz altındaydı şimdi göğüslerimi kapatıyor hatta biraz daha altında hihoyyyt

benimkinin şu hali kadar felanmış heralde cnm ve gusel uzamış maşallah...:nazar:

tamam cnm saol aldım cvbımıa.s.

ayrıca gunaydın kızlarr :)))

gusel bi pazar gunu geçirmek dileğiyle..

veee 9. gunumdeyim :KK70:DD

bi uzasaakaydirigubbakcemile2

ayrıca sinameki saç rengimi deiştirdi kızılımsı yaptıkafamçokkarıştı

kızılıda sevmiorum kendimde..normalde küllü kumral boyaydı saçım.

neyse 3 ay sonra o maskeyi bırakırım.ozaman açık küllü kumral boyıcam

mayaya ise hep devam edicem..saçım uzayınca bile haftada 2 -3 kez içmeyi düşünüorum..hihoyyyt

sac rengi ve erkekler deyince aklima iki yil önceki bi olay geldi saclrimi ilk kez sari yaptircaktim esim pek sevmiz yani yadirgadi tamam canim yaptir bakalim dedi hani ilk boya kuaför cikisi fönlü ve parlak durur ve dikkat cekerya sac uzun ve süper olmustu fönle bide arabada kavga etti cok yakistigi icin artik gözler sende olur falan sevmedim bu rengi diye bagirdi bende bagirdim ama simdi kendisi boyat diyo o zaman cok hos olmus benimde sansima ayiptir söylemesi fizigim cok iyi bide saclar eklenince esimi anliyorum ama zamanla o tip kiskancliklar gecti cok sükür bu yaz daha acik tonlarda boyatcam evlilikkte zaman gecmesi gerekiyo davranislarin oturmasi icin aklima geldikce gülüyorum esimin o haline nasil kiskanclik krizlerine girmisti

sac rengi ve erkekler deyince aklima iki yil önceki bi olay geldi saclrimi ilk kez sari yaptircaktim esim pek sevmiz yani yadirgadi tamam canim yaptir bakalim dedi hani ilk boya kuaför cikisi fönlü ve parlak durur ve dikkat cekerya sac uzun ve süper olmustu fönle bide arabada kavga etti cok yakistigi icin artik gözler sende olur falan sevmedim bu rengi diye bagirdi bende bagirdim ama simdi kendisi boyat diyo o zaman cok hos olmus benimde sansima ayiptir söylemesi fizigim cok iyi bide saclar eklenince esimi anliyorum ama zamanla o tip kiskancliklar gecti cok sükür bu yaz daha acik tonlarda boyatcam evlilikkte zaman gecmesi gerekiyo davranislarin oturmasi icin aklima geldikce gülüyorum esimin o haline nasil kiskanclik krizlerine girmisti

benimde eşim çok kıskanç öf gıcık iki kere boya yiyecek saçlarım onun yüzünden allahtan ki ilk açıcının içine krem falan katmıştım yıpranmadı saçlarım iç eş gün sona boyuyayom bari.evet benmkide öle yazları eşimle sokağa çıkmak bi ölüm 3 kere kıyafet değişritmeden dışarı çıkamıyom bu adam beni öldürcekaydirigubbakcemile3k anacım

X