Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

sac uzatma yöntemleri diye baslik var orda ben bile inanamadim saclarima 1 ayda 10 cm galiba buydu baslik orda yaziyodu tahminim ama önceki mesajlardadir

bana saçma geldi kullanıpta bu kaadr kişi faydasını gördüyse demekki vardır bir yararı ve düşünün viz bu iki maddeyi yeri geliyor pasta börek iiçin karıştırıyoruz ve gene yiyiyoruz en uzun süre kullanan benim ve bana faydadan başka sağladığı yok ben devam ediyorum arkadaşlar ama genede siz bilirsiniz

Kızlar devam ya, biri süt biri maya, ayrca araştırınca da bir sürü faydası çıkıyor zaten, yola devam bence...
3. gece...:kahve::lepi:eek:lumunekankayizsmilea.s.

kızlar bende devam ediyorum:lepi: ya kızlar benim şu an içtiğim yuva mayamı pakmayamı bilmiyorum ama hiç kokmuyor içmesi çok kolay süte ayrı bir tat katmıyor ama hangisi şaşırdım

ben dr oetker miniklerden kullaniyorum ama memlekette gelince alicam büyük boylarindan

sinamekili kür birazzcık rengi değiştiriyo ama boyalı saçları..boyasızları değiştiriyo mu bilemiyorum..

ya walla asahcakir canım sana ne kadar teşekkür etsem azdır ALLAH senden razı olsun yaa nasılda uzuyor saçlarım böyle... bir gün saçlarımın böyle uzadığını görecekmiydim hep aynı boydu heppp... sen ne kadar dua alıyorsun varya sırtın yere gelmez inşşş senin.... :Saruboceq:

ya walla asahcakir canım sana ne kadar teşekkür etsem azdır ALLAH senden razı olsun yaa nasılda uzuyor saçlarım böyle... bir gün saçlarımın böyle uzadığını görecekmiydim hep aynı boydu heppp... sen ne kadar dua alıyorsun varya sırtın yere gelmez inşşş senin.... :Saruboceq:

cancanım benim Allah asıl sizden razı olsun ki bu sayede bir sürü arkadaş kazandım ne kadar güzel burda buluşup sohbet ediyoruz sizi çok sevdim ben düğünde saçlarla prenses gibi olcan hiç merak etme canım benim

kızlar aranızda soğan kabuğuyla saç amyı duyan yada deneyen varmı ben artık saçıma boya sürmek istemiyorum bugün paleyyenin açıvısıyla açyım saçlarımı ama önleri baya bi açık oldu arkalara göre daha eşim gelmedi onada sorcam bi sence önleri boyayayımmı diye yada iki önde kızlar balyaj gibi mi kalsa diyorum neyse canlarım hatta açıcıyı diplere sürmedim dipleri artık foğal yöntemlerle açmak istiyorum

cancanım benim Allah asıl sizden razı olsun ki bu sayede bir sürü arkadaş kazandım ne kadar güzel burda buluşup sohbet ediyoruz sizi çok sevdim ben düğünde saçlarla prenses gibi olcan hiç merak etme canım benim

teşekkür ederim canım benim bu güzel dileğin için... ben kapalıyım düğünümde değil ama o dediğin kına gecesinde olur inşş hihoyyyt

kızlar aranızda soğan kabuğuyla saç amyı duyan yada deneyen varmı ben artık saçıma boya sürmek istemiyorum bugün paleyyenin açıvısıyla açyım saçlarımı ama önleri baya bi açık oldu arkalara göre daha eşim gelmedi onada sorcam bi sence önleri boyayayımmı diye yada iki önde kızlar balyaj gibi mi kalsa diyorum neyse canlarım hatta açıcıyı diplere sürmedim dipleri artık foğal yöntemlerle açmak istiyorum

ayy canım yaa hiç bilmiyorum ben.. böyle bişey varsa bende yapıyım yaaa. yıllardır bıktım saçlarımı boyamaktan... kahkül bölümümde beyazlarım var hemde 20 yaşından beriii boya boya nereye kadar........

teşekkür ederim canım benim bu güzel dileğin için... ben kapalıyım düğünümde değil ama o dediğin kına gecesinde olur inşş hihoyyyt

olsun canım melek gibi olacaksın canım sen kına gecendede bence öle olacak allah mutluluğunu daim etsin canım benima.s.

ayy canım yaa hiç bilmiyorum ben.. böyle bişey varsa bende yapıyım yaaa. yıllardır bıktım saçlarımı boyamaktan... kahkül bölümümde beyazlarım var hemde 20 yaşından beriii boya boya nereye kadar........

nursallcım şöle bi tarif var soğan kabuğunu kaynatıyosun suda içine 1 kapak gliserin atıyon ve gebe yatmadan saçına sürüyon rengi açıyomuş cancanım

degisik bi yöntemmis acaba deneyen varmi ben tam sari yaptircam onun icin tam sari dogal yollarla olmaz galiba ama bir iki ton acar belki iki yildir boyatmiyorum nerdeyse kendine geldi saclarim

eski arkadaslardan hic giren olmuyo saclari ne alemde acaba devam ettilermi merak ettim biraz önce eski mesajlari okudumda baya deneyen olmus ama son zamanlarda sonuc yazan olmamis bekliyorum kizlar

hmm o seç rengini açıyormuş sadece. beyazları kapatmaz yani. anladım canım boyaya devamm boshayallersmile

aminnn canımmmmm.... gün yaklaşıyor ve ben acayipp heyecanlanıyorum. inşş bi aksilik felan olmaz 90 günüm kaldıı eyvahedigeldismile

evet baya az kalmış nursallcım ya ben evleneli 3 sene olmuş ne zman oldu bitti anlayamıyorum hele o düğün günü heyecandan nasıl geçti bilmiyorum canım yaa

kızlar saçlarımı benimki hiç beyenmediğini söledi sabaha kökünden keseceğim diyo acaba bu bi komplomu diyorum güzel olduda ondanmı yapıyo

selam kızlar..8.gunum bugün.

saçlarım gayet gusel duruo..cildim deseniz maşallahı var...yağ seviyesini dengeledi çok gusel duruyo..daha 1 cm uzadı

X