Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

evet cnm çok ii özetlemişsin bendede böyle oluo galiba

bendede oluyo devamli ama dedigim gibi yaz geliyo toparlanip tadini cikarmak lazim her gününü mutlu gecir hayat geciyo bendede yeni yeni degisimler var hayati uzaktan izlerdim ama son zamanlarda bi pozitifliktir gidiyo insallah mutlu bi yaz gecirirsin canim

bendede oluyo devamli ama dedigim gibi yaz geliyo toparlanip tadini cikarmak lazim her gününü mutlu gecir hayat geciyo bendede yeni yeni degisimler var hayati uzaktan izlerdim ama son zamanlarda bi pozitifliktir gidiyo insallah mutlu bi yaz gecirirsin canim

amin cnm hepimiz inş..sağlıklı mutlu uzun saçlısırnaşık şey

sunu söyliyim benim alnima dogru olan kahkül tarafi sanki yavas uzuyo arka taraftaki saclara bakarak

ama cidden cok faydali keske eylülde falan haberim olsaydi yada yilbasindan önce kaybedilmis zaman benim icin yaza kadar daha fazla uzardi yinede far ediyo uzuyo saclarim aradada anne anne formülünü yapiyorum yumusacik yapiyo saclarimi maske niyetine

gecen 1 cm falan kestim kirik vardi artik temmuza kadar kesmek yok uzasinlar iyice

kızlar saçına sirke süren varmı aranızda e boyadan çok yıptanmasada kısmen bi yıptanma oldu sanki saçımda nette araştırdım sirkeli suyun incelen saç tellerine iyi geldiğini sölemiş bazı arkadaşlar avaba bende ikinci voyamı yapana kadar yapsammı diyorum kızlar

ya asahcakir canım senin koltuklar ne oldu?? ne renk oldu?? yakıştımı?? ben o araları kaçırmışım galiba. en son gönderdim koltukları demiştin. içine sindi mi canım

ya asahcakir canım senin koltuklar ne oldu?? ne renk oldu?? yakıştımı?? ben o araları kaçırmışım galiba. en son gönderdim koltukları demiştin. içine sindi mi canım

yok canım benim gelmedi daha yapamadılar bi hala bekliyorum ama sıkıştırmıyorumda çünkü acele edip baştan sağma yapmalarınıda istemiyorum ama ilk iş yapılaınca buraya koycam resmi cancanım

o kadar zamandır gelmedi mi yanii!! çok net hatırlamıyorum ama baya olmuştu yaaa gideli.. çok uzatmışlar. neyse dediğin gibi güzel olsunda.. fotoları bekliyoruz o zaman zemuszemus

asahcakir canim sirkeli su yumusatti ve parlatti benim saclarimi ama simdi yapmiyorum nedense yorgunum bu aralar

asahcakir canim sirkeli su yumusatti ve parlatti benim saclarimi ama simdi yapmiyorum nedense yorgunum bu aralar

şimdi yaptım canım çünkü tekrar boyucam biliyosun ay yumuşacık yaptı çok gzüel oldu elma sirkesiyle yaptım ben acaba üzümdede aynı etkiyi gösterirmikiCADIARZU

kizlar konuyla ilgili degil ama hic mektubu yolladigi yere ullasmayan oldumu ben anneme yolladim nerdeyse 3 ay olcak ses yok benim askimda icine 150 euro koymus sses yok mektuptan cok üzgünüm bekliyoruz aylardir normal mektup

kizlar konuyla ilgili degil ama hic mektubu yolladigi yere ullasmayan oldumu ben anneme yolladim nerdeyse 3 ay olcak ses yok benim askimda icine 150 euro koymus sses yok mektuptan cok üzgünüm bekliyoruz aylardir normal mektup

Kızlar günaydınn herkese selamlar....
Canım mektubu gönderdiğin ptt şubesine başvursana, bu durumda neler yapılır hiç bilmiyorum..Aps yada kargo olsaydı kolaydı ancak normal mektuplarda işlem nasıl oluyor? Bunu ancak sorarak öğrenebilirsin sanırım...Kolay gelsin...

X